СДСМ ќе се разбуди наесен

Страна 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Re: СДСМ ќе се разбуди наесен

Пишување by чучулига on Нед Јан 18 2015, 11:24

@Laba

Така ти се чини 

Very Happy

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: СДСМ ќе се разбуди наесен

Пишување by Laba on Нед Јан 18 2015, 11:26

хаха. на секое лонче -kапаче Smile
avatar
Laba

Posts : 411
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: СДСМ ќе се разбуди наесен

Пишување by VOL on Нед Јан 18 2015, 11:27

(hihihihi.)
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: СДСМ ќе се разбуди наесен

Пишување by king on Нед Јан 18 2015, 11:28

чучулига напиша:
Laba напиша:па незнам сега колку си лева.
две леви знаеш што се случува, сопка . Wink

два сложни вола, ѕевгар тргат Smile
lol! lol! lol!

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9394
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: СДСМ ќе се разбуди наесен

Пишување by чучулига on Нед Јан 18 2015, 11:28

Малку динамика Wink

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: СДСМ ќе се разбуди наесен

Пишување by king on Нед Јан 18 2015, 11:30

Фала к......

што не сум му во кожата на OFF Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9394
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: СДСМ ќе се разбуди наесен

Пишување by чучулига on Нед Јан 18 2015, 11:31

king напиша:
чучулига напиша:
Laba напиша:па незнам сега колку си лева.
две леви знаеш што се случува, сопка . Wink

два сложни вола, ѕевгар тргат Smile
lol! lol! lol!

Оти ми го исмеваш обидот за консолидирање на левицата а кингу?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: СДСМ ќе се разбуди наесен

Пишување by king on Нед Јан 18 2015, 11:33

чучулига напиша:

Оти ми го исмеваш обидот за консолидирање на левицата а кингу?
Па јас сум ти национал социјалист....

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9394
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: СДСМ ќе се разбуди наесен

Пишување by чучулига on Нед Јан 18 2015, 11:36

Ти си екстремен.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: СДСМ ќе се разбуди наесен

Пишување by king on Нед Јан 18 2015, 11:38

чучулига напиша:Ти си екстремен.
Какво лудило го фатило светот ...само такви му се мајката ... Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9394
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: СДСМ ќе се разбуди наесен

Пишување by чучулига on Нед Јан 18 2015, 11:39

Не се согласувам.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: СДСМ ќе се разбуди наесен

Пишување by VOL on Нед Јан 18 2015, 11:42

hmm.. ja nesum politcki..
ama bi se prijavil na tura


po lov na kratkosuknjesti nacional socijalistki..

.. ko u 1945 Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: СДСМ ќе се разбуди наесен

Пишување by concrete on Нед Јан 18 2015, 12:19

Глеај бе и овој се залетал натака:
avatar
concrete

Posts : 6707
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: СДСМ ќе се разбуди наесен

Пишување by VOL on Нед Јан 18 2015, 12:21

concrete напиша:Глеај бе и овој се залетал натака:
Mig 3.
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: СДСМ ќе се разбуди наесен

Пишување by concrete on Нед Јан 18 2015, 12:38

VOL напиша:
concrete напиша:Глеај бе и овој се залетал натака:
Mig 3.
...да бе  направија русиве две или три реплики....иако ги крстат реставрации , но со Merlin или Alison мотори.. Wink
avatar
concrete

Posts : 6707
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: СДСМ ќе се разбуди наесен

Пишување by VOL on Нед Јан 18 2015, 12:40

merlinot e dobar... Alison.. takodje..sam da ne e francuski nekoj.

Rolce Royce pravi odlicni serii.
i SFRJ domasnite avionic ( G2/G4/N-21/22) nosea RR.. Viperi..
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: СДСМ ќе се разбуди наесен

Пишување by concrete on Нед Јан 18 2015, 13:00

VOL напиша:merlinot e dobar... Alison.. takodje..sam da ne e francuski nekoj.

Rolce Royce pravi odlicni serii.
i SFRJ domasnite avionic ( G2/G4/N-21/22) nosea RR.. Viperi..
моторот Микулин АМ-38 и не е така лош кога ќе се земе како и во какви услови е правен. И ресурсот 15-20 саати му бил доволно добар , ако се земе во обзир дека просечно авионот и пилотот траеле неколку лета од по саат -пола саат.... Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6707
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: СДСМ ќе се разбуди наесен

Пишување by king on Нед Јан 25 2015, 23:29

Се пребројаа,  испаднаа ептен кусок ...
Па ги заборавија оние илјадниците тимови ...

http://dnevnik.mk/?ItemID=B5A893D6FC8D9844B91D9C4107DE1392

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9394
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: СДСМ ќе се разбуди наесен

Пишување by concrete on Нед Јан 25 2015, 23:34

Шекеринска нигде ја нема, или така ми се чини мене???
avatar
concrete

Posts : 6707
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: СДСМ ќе се разбуди наесен

Пишување by king on Нед Јан 25 2015, 23:36

У илегала отишла ...
..ги бара прле и тихи ....

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9394
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: СДСМ ќе се разбуди наесен

Пишување by Centarec on Нед Јан 25 2015, 23:38

вие двајца да не сте нема ни да знам дека постојат сдс рада и заев.

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: СДСМ ќе се разбуди наесен

Пишување by чучулига on Нед Јан 25 2015, 23:43

Centarec напиша:вие двајца да не сте нема ни да знам дека постојат сдс рада и заев.
Laughing Laughing Laughing

Тач даун!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: СДСМ ќе се разбуди наесен

Пишување by concrete on Нед Јан 25 2015, 23:48

чучулига напиша:
Centarec напиша:вие двајца да не сте нема ни да знам дека постојат сдс рада и заев.
Laughing Laughing Laughing

Тач даун!
...што беше тоа??? Cool
avatar
concrete

Posts : 6707
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: СДСМ ќе се разбуди наесен

Пишување by чучулига on Нед Јан 25 2015, 23:49

Поен во амерички фудбал.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: СДСМ ќе се разбуди наесен

Пишување by king on Нед Јан 25 2015, 23:52

чучулига напиша:Поен во амерички фудбал.
Тоа кај нас се вика ...
...борење во слободен стил ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9394
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: СДСМ ќе се разбуди наесен

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот