Најубави девојки на Балканот?

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Re: Најубави девојки на Балканот?

Пишување by concrete on Нед Ное 23 2014, 15:10

Centarec напиша:мене ми одговараат тие поише, за вас незнам Smile нашиве у последниве неколку години почнуваат да се приближуваат ама далеку се од тоа. таков ни е генот, ко тупурчиња сме.
јеби га , онаа битанга велија со тоа неговите американски хормонални батаци ни еба матер...уште малку  ќе се делат тегови за нога по основни школи.., за да не одлета дечурлија ко балон у небо Very Happy Very Happy
затоа нема да излезе од робија ...никад.., сеа кога Грујо ќе му накачи и злосторничко здружување со цел на уништување на нашат нација..со хормонални отрови.. Wink
avatar
concrete

Posts : 6707
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубави девојки на Балканот?

Пишување by Centarec on Нед Ное 23 2014, 15:16

добро ако земеш у принцип дека месо се јаде само за нова година и први мај, и не е така страшно. башка батак 90% сањаат, а мислат дека саламурен стек е најблиску до тоа Smile. ке седне невестата со тегла ајвар лупа кило леб таму е проблемот, а мајка и ќе и каже лапни си ќерко и фока да си најубава фока ќе бидеш.

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубави девојки на Балканот?

Пишување by OSA on Нед Ное 23 2014, 16:07

centarec go fanav dechkovo so falsifikat ...i ovoj post i toj na makedonska politika za obrazovanieto ti go racuna ko 81 post ....vaka nemoesh ni do edna akcija da stignesh ,a ne poishe ...i toa ova go zabelezav ,a tek shto ne sme videle ?
avatar
OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубави девојки на Балканот?

Пишување by Centarec on Нед Ное 23 2014, 16:27

оса, ја више испратив забелешка до комисија за хартии од вредност, верувам дека веќе од утре ќе бидат средени работите.

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубави девојки на Балканот?

Пишување by reiter on Нед Ное 23 2014, 19:05

малку забава не штети иако темава е само за балканските девојки..

avatar
reiter

Posts : 166
Join date : 2014-11-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубави девојки на Балканот?

Пишување by reiter on Нед Ное 23 2014, 19:19avatar
reiter

Posts : 166
Join date : 2014-11-14

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубави девојки на Балканот?

Пишување by Sahara raj on Нед Ное 23 2014, 22:01

Reiter dobri ti se videava. Uste da imame srekja Koce da gi vidi pa ete mu ideja pokraj plazite, galiite, trkalata ,palmite i ringispilite da go realizira i ovoa nesto. Duri ni volovi ne mora da nabavuva ....ima u Mk kolku sakas!Very Happy

Sahara raj

Posts : 84
Join date : 2014-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубави девојки на Балканот?

Пишување by OSA on Пон Ное 24 2014, 01:30

shto se filmate vie dvajcata ve nema u meanata ....nikoj ne vi brani so cucite da si dojdete ke ni go razubavite ambientot !!!!!!
a da ne BOJKOTIRATE vie ????
avatar
OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубави девојки на Балканот?

Пишување by Sahara raj on Пон Ное 24 2014, 07:12

OSA напиша:shto se filmate vie dvajcata ve nema u meanata ....nikoj ne vi brani so cucite da si dojdete ke ni go razubavite ambientot !!!!!!
a da ne BOJKOTIRATE vie ????
Jok ja! Sram mi e nemozam da naracam pesma (pisav vekje - aj uste den dva)! Kako vikaaat - zaba na suvo ne kreka! Very Happy

Sahara raj

Posts : 84
Join date : 2014-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубави девојки на Балканот?

Пишување by OSA on Пон Ное 24 2014, 19:44

Sahara raj напиша:
OSA напиша:shto se filmate vie dvajcata ve nema u meanata ....nikoj ne vi brani so cucite da si dojdete ke ni go razubavite ambientot !!!!!!
a da ne BOJKOTIRATE vie ????
Jok ja! Sram mi e nemozam da naracam pesma (pisav vekje - aj uste den dva)! Kako vikaaat - zaba na suvo ne kreka! Very Happy
ti si pishal ,ama jas ne sum prochitala ,,,shto e muabetot ,samo u sreda ti davaat ...ili neshto drugo e
avatar
OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубави девојки на Балканот?

Пишување by Sahara raj on Пон Ное 24 2014, 20:47

Nemozam da zalepam pesnaaaaaaa:Crying or Very sad

Sahara raj

Posts : 84
Join date : 2014-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубави девојки на Балканот?

Пишување by хан Ацо on Пон Ное 24 2014, 20:54

Како не можеш бе?Копираш го линкот,отвараш сликичката на you tube  и после insert
avatar
хан Ацо

Posts : 330
Join date : 2014-11-15
Location : Бугариjа

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубави девојки на Балканот?

Пишување by YAS on Пон Ное 24 2014, 20:55

Можеш бре,не туку си закукал.Погледни во упатствата кои Кингот ги поставил...Барем јас немав проблем со тоа.Не можев само линкови да постирам.Слики и видеа можев...

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубави девојки на Балканот?

Пишување by Sahara raj on Пон Ное 24 2014, 21:35

Eh kolku ste tehnicki potkovani! Blaze si vi!Twisted Evil

Sahara raj

Posts : 84
Join date : 2014-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубави девојки на Балканот?

Пишување by OSA on Пон Ное 24 2014, 23:21

Sahara raj напиша:Eh kolku ste tehnicki potkovani! Blaze si vi!Twisted Evil
a ti si zaboravil ...e gledash deka se zaborava
avatar
OSA

Posts : 793
Join date : 2014-11-05

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубави девојки на Балканот?

Пишување by king on Пон Ное 24 2014, 23:43

Пушти го бе ..
..зар не гледаш дека не е учен ништо сам да прави ...
..уобразен богатун ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9394
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубави девојки на Балканот?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот