Најубави девојки на Балканот?

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Re: Најубави девојки на Балканот?

Пишување by YAS on Пет Ное 21 2014, 17:35

Е ама затоа Росен има грчки орден. Twisted Evil

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубави девојки на Балканот?

Пишување by хан Ацо on Пет Ное 21 2014, 17:38

Завидуваш,а?
Very Happy
avatar
хан Ацо

Posts : 330
Join date : 2014-11-15
Location : Бугариjа

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубави девојки на Балканот?

Пишување by YAS on Пет Ное 21 2014, 17:43

Многу ми е мака.Ама се тешам оти кај и да е и Грујо наш ке добие медал од грците.Можно е да е веке во фаза на изработка. Laughing

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубави девојки на Балканот?

Пишување by хан Ацо on Пет Ное 21 2014, 17:47

Груйо е можно да добие два медала,и од северниот сосед еден Very Happy
avatar
хан Ацо

Posts : 330
Join date : 2014-11-15
Location : Бугариjа

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубави девојки на Балканот?

Пишување by YAS on Пет Ное 21 2014, 17:51

Успешен човек бре.Работи 24/7... Laughing

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубави девојки на Балканот?

Пишување by хан Ацо on Пет Ное 21 2014, 17:58

YAS напиша:Успешен човек бре.Работи 24/7... Laughing
Точно,затоа и народот за него песни пее cheers

avatar
хан Ацо

Posts : 330
Join date : 2014-11-15
Location : Бугариjа

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубави девојки на Балканот?

Пишување by YAS on Пет Ное 21 2014, 18:01

Е па ке пее.Знаеш ли ти за некој друг премиер што изградил толку споменици.И тоа во една од најбедните земји во светот. Mad

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубави девојки на Балканот?

Пишување by concrete on Пет Ное 21 2014, 18:16

YAS напиша:Е па ке пее.Знаеш ли ти за некој друг премиер што изградил толку споменици.И тоа во една од најбедните земји во светот. Mad
..кое ли пљукање по својата земја....како бе една од најбедните???  очигледно појма немаш на која планета живееш Very Happy
Сиромашна е , ама од најсиромашните е далеку како Јупитер од орбитата на Меркур.... Wink
avatar
concrete

Posts : 6723
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубави девојки на Балканот?

Пишување by хан Ацо on Пет Ное 21 2014, 18:28

YAS напиша:Е па ке пее.Знаеш ли ти за некој друг премиер што изградил толку споменици.И тоа во една од најбедните земји во светот. Mad
Убавината сака жртви! Very Happy

Овой споменик ми е най омилен

avatar
хан Ацо

Posts : 330
Join date : 2014-11-15
Location : Бугариjа

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубави девојки на Балканот?

Пишување by YAS on Пет Ное 21 2014, 18:33

concrete напиша:

..кое ли пљукање по својата земја....како бе една од најбедните???  очигледно појма немаш на која планета живееш Very Happy
Сиромашна е , ама од најсиромашните е далеку како Јупитер од орбитата на Меркур.... Wink
Цигло, престани со утките море. Twisted Evil


Македонија тоне во сиромаштија

Секој трет човек во Македонија живее во сиромаштија. Неколку стотини илјади луѓе ја напуштиле земјава во изминативе две децении во потрага по подобар живот.
Повеке за ова кога ке ми биде овозможено да постирам линкови. Twisted Evil

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубави девојки на Балканот?

Пишување by concrete on Пет Ное 21 2014, 19:05

...не  завитлавај тоа само некои кукатори како тебе , или можеби сорос наемници.... Very Happy Very Happy
Ептен сиромашна демек..чентрале африка и само што не не сотрела еболата..
avatar
concrete

Posts : 6723
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубави девојки на Балканот?

Пишување by YAS on Пет Ное 21 2014, 19:12

concrete напиша:...не  завитлавај тоа само некои кукатори како тебе , или можеби сорос наемници.... Very Happy Very Happy
Ептен сиромашна демек..чентрале африка и само што не не сотрела еболата..
Вака сеа цигло.Конструкциите на центарот за лаги и манипулации за пљукањето на својата земја пред странците ги продаваш на погрешен човек.Тоа може пред кооперација, на партиските војници.Пиво у пластика, месен нарезак и вегета се задолжителни.Затоа што вие бевте првите пљукачи на својата земја пред странците. Twisted Evil


Шефот на изборниот штаб на претседателскиот кандидат Сашко Кедев, Ганка Самоиловска - Цветанова, синоќа, соопшти дека лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски информирал неколку релевантни политичари во Брисел, Берлин и Даблин "за срамниот фалсификат на изборите". 

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубави девојки на Балканот?

Пишување by Sahara raj on Пет Ное 21 2014, 19:59

Konkrit, epeten sakas da mu gazis po nervite na Yaska! Toj pustiot uste ne gi simnal onie letnite naocari - so temni stakla, pa se mu izgleda crno! ....Pesimist nizaeden....Smile

Sahara raj

Posts : 84
Join date : 2014-11-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубави девојки на Балканот?

Пишување by YAS on Пет Ное 21 2014, 20:10

Еј, полека малку.Ке ги симнам очилата откако ке помине блесокот на бомбата на Зајко. Laughing

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубави девојки на Балканот?

Пишување by concrete on Пет Ное 21 2014, 20:11

YAS напиша:
concrete напиша:...не  завитлавај тоа само некои кукатори како тебе , или можеби сорос наемници.... Very Happy Very Happy
Ептен сиромашна демек..чентрале африка и само што не не сотрела еболата..
Вака сеа цигло.Конструкциите на центарот за лаги и манипулации за пљукањето на својата земја пред странците ги продаваш на погрешен човек.Тоа може пред кооперација, на партиските војници.Пиво у пластика, месен нарезак и вегета се задолжителни.Затоа што вие бевте првите пљукачи на својата земја пред странците. Twisted Evil


Шефот на изборниот штаб на претседателскиот кандидат Сашко Кедев, Ганка Самоиловска - Цветанова, синоќа, соопшти дека лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски информирал неколку релевантни политичари во Брисел, Берлин и Даблин "за срамниот фалсификат на изборите". 
имаш голема зунзара на капа очигледно:  зборевме дека Македонија е најдолната,една од најбедните земји на свет....  Фолклорот на взаемно пљукање на политичките лидери  и комплексот фалсификувани избори со " аапорт пудлици " пред странските треторазредни ќефлии претставници е наша домашна брука...тврдењето дека сме најбедни е кукањето... Very Happy Very Happy Very Happy
Стварно одамна уште од 84  кога на влезот во Грделичка клисура од кај Ниш во жешко попладне на пресечено стебло кое изигруваше клупа пред селска кооперација мавнав ладно Јагодинско  не сум имал прилика. Може следната сезона да аранжираш една панел дискусија пред некоја кооперација, ако имаш идеа.., неважно каде во Македонија...за пиво у стакло и Гавриловиќ оригинал...не бригај.. Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6723
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубави девојки на Балканот?

Пишување by YAS on Пет Ное 21 2014, 20:19

Аман бре цигло,аман.До кога ке се самозакопуваш.Ти реков убаво, престани со утките,ама ти си запнал...


МАКЕДОНИЈА ЛИДЕР ПО СИРОМАШТИЈА


Како бомба одекна во јавноста „лидерската“ позиција што ја заработи Македонија според индексот на мизерија, на листата на угледниот лондонски „Економист“. Ова рангирање британскиот магазин го направил меѓу 92 земји во светот, а во него се вкалкулирани споредбено бројот на невработените и процентот на инфлација. 

YAS

Posts : 774
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубави девојки на Балканот?

Пишување by concrete on Пет Ное 21 2014, 20:34

аман бе TY   стварно ја претера со овие соросоидиве и педофилистичарите......а бе тие штом зинат нешто мутат и лажат у некоја своја шема....
avatar
concrete

Posts : 6723
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубави девојки на Балканот?

Пишување by king on Пет Ное 21 2014, 21:00

Се си мислев дека прајме муабет за жени ... а оно ....
..балканскиот неизлечив комплекс ... политика па политика и само политика ....
avatar
king

Posts : 9415
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубави девојки на Балканот?

Пишување by хан Ацо on Саб Ное 22 2014, 17:16

avatar
хан Ацо

Posts : 330
Join date : 2014-11-15
Location : Бугариjа

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубави девојки на Балканот?

Пишување by king on Саб Ное 22 2014, 20:05

а бе хану ...
..можете ли вие нешто у бугарија да направите ..а да биде бугарско ... Laughing Laughing
... аваа ви опсесија со македонија ви преоѓа шизофренија ...

..ај ај ..полека но сигурно ќе се освестите...

п.с.  видов кога се фалиш дека тука си се зачленил за да ме нервираш ...  и како она балкансконо подлигузурче те тапша по рамо ..lol!
avatar
king

Posts : 9415
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубави девојки на Балканот?

Пишување by хан Ацо on Саб Ное 22 2014, 21:32

Сеуште не сум те нервирал.
avatar
хан Ацо

Posts : 330
Join date : 2014-11-15
Location : Бугариjа

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубави девојки на Балканот?

Пишување by king on Саб Ное 22 2014, 22:20

Јок ..нити имаш, нити си имал шанса за такво нешто ...

..напротив ... ме забављаш ...
avatar
king

Posts : 9415
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубави девојки на Балканот?

Пишување by Centarec on Нед Ное 23 2014, 12:45

нема што да се дискутира, од ниш нагоре све е ко по калап праено. другото нема поента да се коментира.

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубави девојки на Балканот?

Пишување by concrete on Нед Ное 23 2014, 14:56

Centarec напиша:нема што да се дискутира, од ниш нагоре све е ко по калап праено. другото нема поента да се коментира.
да бе, пред некое време бев на една свадба у Белград..на Калимегдан..,таму.. се од невестичката  па до најмладата девојка... Цеца копикет.
....човек да си помисли дека е на оние собирите на Елвис Прислиевци.... Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6723
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубави девојки на Балканот?

Пишување by Centarec on Нед Ное 23 2014, 15:01

мене ми одговараат тие поише, за вас незнам Smile нашиве у последниве неколку години почнуваат да се приближуваат ама далеку се од тоа. таков ни е генот, ко тупурчиња сме.

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Најубави девојки на Балканот?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот