Филмови, препораки за гледање

Страна 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Филмови, препораки за гледање

Пишување by чучулига on Саб Дек 03 2016, 00:52

Го видов... блаааа

ништо посебно.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12838
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови, препораки за гледање

Пишување by king on Саб Дек 03 2016, 00:57

чучулига напиша:Го видов... блаааа

ништо посебно.
Па и нема ништо посебно последниве години..
... филмовите се обично лесна и наивна фабула колку да може да почнат звучните и визуелните ефекти ...  содржина... никаква ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 8817
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови, препораки за гледање

Пишување by VOL on Пет Дек 16 2016, 22:36

Farenhajt.... Farenhajt 451


_________________
have lived the times others would say were best forgotten
avatar
VOL

Posts : 13929
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови, препораки за гледање

Пишување by king on Саб Дек 17 2016, 22:57

После онаа лакрдија од ДИК... редно е вечерва да видиме некој добар филм...

т.е. најновото четврто или петто продолжение на

UNDERWORLD


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 8817
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови, препораки за гледање

Пишување by concrete on Нед Дек 18 2016, 09:53

..јеби га кинг , евреиве од холливуд не удавија и вакви компјутерски видео игри......тренираат народ за општо клање.... Smile Smile Smile  Smile
avatar
concrete

Posts : 6246
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови, препораки за гледање

Пишување by king on Вто Јан 10 2017, 21:56

Филм за вечерва .... уште еден филм инспириран од видео игра...


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 8817
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови, препораки за гледање

Пишување by concrete on Вто Јан 10 2017, 22:27

..Пробај со Белиот Тигар....на Карен Шахназаров..

се симиња од поише места , а гледам има и превод и на ср/хр
avatar
concrete

Posts : 6246
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови, препораки за гледање

Пишување by king on Вто Јан 10 2017, 23:38

Гледан ... оооооодааааааамна Very Happy

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 8817
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови, препораки за гледање

Пишување by concrete on Сре Јан 11 2017, 09:51

аааа..забораив со кого имам работа.. Smile
 Smile Smile
avatar
concrete

Posts : 6246
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови, препораки за гледање

Пишување by king on Сре Јан 11 2017, 13:02

Еве ти уште еден од MARVEL


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 8817
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови, препораки за гледање

Пишување by king on Пон Јан 23 2017, 17:26

Филм за денес .... наводно вистинска приказна ...


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 8817
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови, препораки за гледање

Пишување by VOL on Пон Јан 23 2017, 22:12

ova e dobar film.
znam za ovoj...

_________________
have lived the times others would say were best forgotten
avatar
VOL

Posts : 13929
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови, препораки за гледање

Пишување by king on Сре Мар 15 2017, 08:50

Филм за денеска.... и нормално пак нешто од МАРВЕЛ  за Иксмен поточно Волверин

ЛОГАН ....
... конечно, почнува да старее .... но има и свој наследник... т.е. приказната продолжува Very Happy Very Happy


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 8817
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови, препораки за гледање

Пишување by king on Пон Апр 10 2017, 20:53

Филм за вечерва


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 8817
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Филмови, препораки за гледање

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот