Проблемот што грците го имаат со нашето име

Страна 7 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Re: Проблемот што грците го имаат со нашето име

Пишување by чучулига on Нед Мар 22 2015, 10:58

Вол, не се прај ропак со сила ко не си таков.

На која основа и за какво "американизирање" ме прозиваш ти мене?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Проблемот што грците го имаат со нашето име

Пишување by VOL on Нед Мар 22 2015, 11:02

чучулига напиша:Вол, не се прај ропак со сила ко не си таков.

На која основа и за какво "американизирање" ме прозиваш ти мене?
?
ti, ne se koprcaj mnogu, i prekini so "licni greski". ne ti gi brojam, a vo kosarkata se do 5.
imas , pp, pa tamu narekuvaj me ropak.

i, ne si konstanta, na koja se  nesto treba da i se objasnuva.
4 strani mi potrosi od temana, i seuste ne mi odgovori, posle tolku penjavenje, a sega baras nesto da ti odgovoram?
mora da se zaebavas...
avatar
VOL

Posts : 15425
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Проблемот што грците го имаат со нашето име

Пишување by чучулига on Нед Мар 22 2015, 11:04

Rolling Eyes Laughing Rolling Eyes Laughing

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Проблемот што грците го имаат со нашето име

Пишување by VOL on Нед Мар 22 2015, 11:05

nekako ti snema kezovi i smajlinja koga trebase da kazes kako ke go ispratis po americka linija, bato nadvor od Makedonija , izbegnuvajki mobilizacija..
avatar
VOL

Posts : 15425
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Проблемот што грците го имаат со нашето име

Пишување by чучулига on Нед Мар 22 2015, 11:07

Ти намерно се праеше на три и пол за цел муабет бе Вол. Најискрено одговорив.

Самоооо, од кај извлече ти америчка линија ич не ми е јасно.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Проблемот што грците го имаат со нашето име

Пишување by VOL on Нед Мар 22 2015, 11:10

auf. sedi be.
avatar
VOL

Posts : 15425
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Проблемот што грците го имаат со нашето име

Пишување by чучулига on Нед Мар 22 2015, 11:13

Па прашај ја сестра ти... било чија сестра ... дали доколку би можела во таков случај не би го штитела братот.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Проблемот што грците го имаат со нашето име

Пишување by VOL on Нед Мар 22 2015, 11:15

temava ima ime. i ne nosi naslov
"na cuculiga i e dosadno, pa ke si pisue za familijarni problemi-ama nemoj slicajno nekoj da i spomnal nesto  za ona sto taa pisue."

ako sakav "sestra" da spomenam na forum, ke go napraev,toa. ne sum ja ko tebe, da si reklamiram familija, da ti rastel rejtingot so toa sto ke im kazes na sit " nya nya nya nyaaanyaa- ja si imam amerikenjac a vie si nematee.."


Последната промена е направена од VOL на Нед Мар 22 2015, 15:50. Мислењето е променето 1 пати
avatar
VOL

Posts : 15425
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Проблемот што грците го имаат со нашето име

Пишување by чучулига on Нед Мар 22 2015, 11:19

Ц ц ц...

колку невистини во толку мало писание.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Проблемот што грците го имаат со нашето име

Пишување by VOL on Нед Мар 22 2015, 11:20

zar mislis deka ocekuvam od tebe poinaku da napisese...
avatar
VOL

Posts : 15425
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Проблемот што грците го имаат со нашето име

Пишување by king on Нед Мар 22 2015, 11:26

Еј ... чучулига ...

... а нешто да напишеше зошто јужноциганија си има проблем со нашето име ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9412
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Проблемот што грците го имаат со нашето име

Пишување by чучулига on Нед Мар 22 2015, 11:31

Тие имат, јас немам проблем со нашето име.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Проблемот што грците го имаат со нашето име

Пишување by king on Нед Мар 22 2015, 11:33

Тоа што тие си имаат проблем е нивна работа ...
... но зошто и нас ни прават проблем со нивниот проблем?

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9412
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Проблемот што грците го имаат со нашето име

Пишување by чучулига on Нед Мар 22 2015, 11:34

Оти си можат.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Проблемот што грците го имаат со нашето име

Пишување by king on Нед Мар 22 2015, 11:38

чучулига напиша:Оти си можат.
Јок ....

..затоа што своевремено ... некои наши кусогледи ... побрзаа да им удоволат и попуштат ... устав, знаме, референца за два/три месеци ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9412
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Проблемот што грците го имаат со нашето име

Пишување by чучулига on Нед Мар 22 2015, 11:41

Не знам дали и како ќе ме разбериш... јас не живеам во минатото.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Проблемот што грците го имаат со нашето име

Пишување by king on Нед Мар 22 2015, 11:42

Никој не живее во минатото ... но последиците си ги влече и во иднината ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9412
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Проблемот што грците го имаат со нашето име

Пишување by VOL on Нед Мар 22 2015, 11:45

чучулига напиша:Не знам дали и како ќе ме разбериш... јас не живеам во минатото.
auff,, dzoni galaksija.... Cool Cool
avatar
VOL

Posts : 15425
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Проблемот што грците го имаат со нашето име

Пишување by чучулига on Нед Мар 22 2015, 11:46

@ king

Нормално... секој ја создава сопствената реалност.

Да скратам:

по прашањето за името сум во согласност со мислењата на Архимед и Центарец.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Проблемот што грците го имаат со нашето име

Пишување by concrete on Нед Мар 22 2015, 12:17

чучулига напиша:@ king

Нормално... секој ја создава сопствената реалност.

Да скратам:

по прашањето за името сум во согласност со мислењата на Архимед и Центарец.
......а што е мислењето на Архимед и Центарц, со што ти се слагаш???  Да се собереме и договориме на некаков референдум да се нарекуваме Андалузија??? Или можеби Илирида , за да ептен си скратиме муки, па да не примаат сегде , тапшаат по рамо и ставаат на кур, а ние радосни , весели и среќни??? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Или нешто друго што сум проуштил... Cool
avatar
concrete

Posts : 6722
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Проблемот што грците го имаат со нашето име

Пишување by VOL on Нед Мар 22 2015, 12:59

pa koga nema svoe mislenje, ke se slaga so tugji
avatar
VOL

Posts : 15425
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Проблемот што грците го имаат со нашето име

Пишување by Centarec on Нед Мар 22 2015, 13:16

concrete напиша:
чучулига напиша:@ king

Нормално... секој ја создава сопствената реалност.

Да скратам:

по прашањето за името сум во согласност со мислењата на Архимед и Центарец.
......а што е мислењето на Архимед и Центарц, со што ти се слагаш???  Да се собереме и договориме на некаков референдум да се нарекуваме Андалузија??? Или можеби Илирида , за да ептен си скратиме муки, па да не примаат сегде , тапшаат по рамо и ставаат на кур, а ние радосни , весели и среќни??? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Или нешто друго што сум проуштил... Cool

молим?

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Проблемот што грците го имаат со нашето име

Пишување by king on Нед Мар 22 2015, 13:18

pa koga nema svoe mislenje, ke se slaga so tugjiНајчесто со тие од пљусинфо и либертас....

геросопапуљас ... мисли за сите ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9412
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Проблемот што грците го имаат со нашето име

Пишување by concrete on Нед Мар 22 2015, 14:00

Centarec напиша:
concrete напиша:
чучулига напиша:@ king

Нормално... секој ја создава сопствената реалност.

Да скратам:

по прашањето за името сум во согласност со мислењата на Архимед и Центарец.
......а што е мислењето на Архимед и Центарц, со што ти се слагаш???  Да се собереме и договориме на некаков референдум да се нарекуваме Андалузија??? Или можеби Илирида , за да ептен си скратиме муки, па да не примаат сегде , тапшаат по рамо и ставаат на кур, а ние радосни , весели и среќни??? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Или нешто друго што сум проуштил... Cool

молим?
..............., а што е мислењето на Архимед и Центарец, со што ти се слагаш???
avatar
concrete

Posts : 6722
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Проблемот што грците го имаат со нашето име

Пишување by чучулига on Нед Мар 22 2015, 16:10

concrete напиша:
чучулига напиша:@ king

Нормално... секој ја создава сопствената реалност.

Да скратам:

по прашањето за името сум во согласност со мислењата на Архимед и Центарец.
......а што е мислењето на Архимед и Центарц, со што ти се слагаш???  Да се собереме и договориме на некаков референдум да се нарекуваме Андалузија??? Или можеби Илирида , за да ептен си скратиме муки, па да не примаат сегде , тапшаат по рамо и ставаат на кур, а ние радосни , весели и среќни??? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Или нешто друго што сум проуштил... Cool
Си пропуштил.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Проблемот што грците го имаат со нашето име

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 7 of 13 Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот