БОРД НА ДИРЕКТОРИ

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

БОРД НА ДИРЕКТОРИ

Пишување by Admin on Сре Јун 11 2014, 10:49

СОСТОЈБА  СО АКЦИИ:


Concrete 4
King        1


Вредност на акција:   0,00 Денари

Форумот ВЕТЕРНИЦА  е јавно акционерско друштво .
Со него управува Борд на Директори.
Бордот на Директори има максимум 5 члена.
Тоа се партиципиентите на ВЕТЕРНИЦА кои поседуваат или застапуваат најмногу акции.
Секој партиципиент може, но не мора,  со ПП да го информира админ-от кој сака да го застапува, ако нема услови за да биде во Бордот на Директори или едноставно несака.
Вредноста на една акција е постигнатата парична вредност на форумот поделена со бројот на акции.

Одлуките на Бордот јавно се објавуваат овде.
Овој текст подложи на понатамошно дотерување и усогласување.
avatar
Admin
Admin

Posts : 138
Join date : 2013-01-10

http://veternica.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРД НА ДИРЕКТОРИ

Пишување by Admin on Пет Aвг 01 2014, 10:44

01.08.2014 ВРЕДНОСТ НА АКЦИЈАТА 0,00 ДЕНАРИ
avatar
Admin
Admin

Posts : 138
Join date : 2013-01-10

http://veternica.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРД НА ДИРЕКТОРИ

Пишување by Admin on Саб Сеп 06 2014, 00:17

06.09.2014 ВРЕДНОСТ НА АКЦИЈАТА 0,00 ДЕНАРИ
avatar
Admin
Admin

Posts : 138
Join date : 2013-01-10

http://veternica.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРД НА ДИРЕКТОРИ

Пишување by Admin on Нед Ное 16 2014, 12:00

БОРД НА ДИРЕКТОРИ


СОСТОЈБА  СО АКЦИИ:Concrete 9
King        5
чучулига 3


Вредност на акција:   0,00 Денари

Форумот ВЕТЕРНИЦА  е јавно акционерско друштво .
Со него управува Борд на Директори.
Бордот на Директори има максимум 5 члена.
Тоа се партиципиентите на ВЕТЕРНИЦА кои поседуваат или застапуваат најмногу акции.

100 поста = 1 акција
Секој партиципиент може, но не мора,  со ПП да го информира админ-от кој сака да го застапува, ако нема услови за да биде во Бордот на Директори или едноставно несака или неможе да присуствува на Годишниот Собир.
Вредноста на една акција е постигнатата парична вредност на форумот поделена со бројот на акции.

Одлуките на Бордот јавно се објавуваат овде.
Овој текст подложи на понатамошно дотерување и усогласување.
avatar
Admin
Admin

Posts : 138
Join date : 2013-01-10

http://veternica.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРД НА ДИРЕКТОРИ

Пишување by Admin on Вто Дек 16 2014, 19:29

Admin напиша:БОРД НА ДИРЕКТОРИ


СОСТОЈБА  СО АКЦИИ:Concrete  12
King         11
чучулига   7
OSA          7
YAS          4      
VOL          3
Centarec   2
Архимед   1 

Хан Ацо    1
Кнез         1

SaharaRaj 1

Вредност на акција:   0,00 Денари

Форумот ВЕТЕРНИЦА  е јавно акционерско друштво .
Со него управува Борд на Директори.
Бордот на Директори има максимум 5 члена.
Тоа се партиципиентите на ВЕТЕРНИЦА кои поседуваат или застапуваат најмногу акции.

100 поста = 1 акција
Секој партиципиент може, но не мора,  со ПП да го информира админ-от кој сака да го застапува, ако нема услови за да биде во Бордот на Директори или едноставно несака или неможе да присуствува на Годишниот Собир.
Вредноста на една акција е постигнатата парична вредност на форумот поделена со бројот на акции.

Одлуките на Бордот јавно се објавуваат овде.
Овој текст подложи на понатамошно дотерување и усогласување.
avatar
Admin
Admin

Posts : 138
Join date : 2013-01-10

http://veternica.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРД НА ДИРЕКТОРИ

Пишување by Admin on Пет Јан 16 2015, 22:44

Admin wrote:БОРД НА ДИРЕКТОРИ


СОСТОЈБА  СО АКЦИИ:
Чучулига21
King21
Concrete18
VOL18
OSA11
YAS 8
Centarec 5
Хан Ацо   2
Jambo2
Архимед1
Кнез 1
Кezman Velicenstveniot1
Laba1
Reiter1

Вредност на акција:   0,00 Денари

Форумот ВЕТЕРНИЦА  е јавно акционерско друштво .
Со него управува Борд на Директори.
Бордот на Директори има максимум 5 члена.
Тоа се партиципиентите на ВЕТЕРНИЦА кои поседуваат или застапуваат најмногу акции.

100 поста = 1 акција
Секој партиципиент може, но не мора,  со ПП да го информира админ-от кој сака да го застапува, ако нема услови за да биде во Бордот на Директори или едноставно несака или неможе да присуствува на Годишниот Собир.
Вредноста на една акција е постигнатата парична вредност на форумот поделена со бројот на акции.

Одлуките на Бордот јавно се објавуваат овде.
[/size]Овој текст подложи на понатамошно дотерување и усогласување.
avatar
Admin
Admin

Posts : 138
Join date : 2013-01-10

http://veternica.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРД НА ДИРЕКТОРИ

Пишување by Admin on Нед Мај 17 2015, 17:15

СОСТОЈБА  СО АКЦИИ:


VOL
76
Чучулига
70
King
47
Concrete
35
Архимед
20
Кнез 
20
Centarec 
9
OSA
7
YAS 
7
Хан Ацо   
3
Firi
4
Laba
3
Jambo
2
Кezman Velicenstveniot
2
Рибар
2
Reiter
1
Gestapo
1
Вредност на акција:   0,00 Денари
Форумот ВЕТЕРНИЦА  е јавно акционерско друштво .
Со него управува Борд на Директори.
Бордот на Директори има максимум 5 члена.
Тоа се партиципиентите на ВЕТЕРНИЦА кои поседуваат или застапуваат најмногу акции.
100 поста = 1 акција
Секој партиципиент може, но не мора,  со ПП да го информира админ-от кој сака да го застапува, ако нема услови за да биде во Бордот на Директори или едноставно несака или неможе да присуствува на Годишниот Собир.
Вредноста на една акција е постигнатата парична вредност на форумот поделена со бројот на акции.

Одлуките на Бордот јавно се објавуваат овде.
Овој текст подложи на понатамошно дотерување и усогласување.
 
avatar
Admin
Admin

Posts : 138
Join date : 2013-01-10

http://veternica.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРД НА ДИРЕКТОРИ

Пишување by king on Нед Мај 17 2015, 17:44

А бонус акции за администрација и модерација????? Very Happy Very Happy Very Happy Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil jocolor

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9173
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРД НА ДИРЕКТОРИ

Пишување by VOL on Нед Мај 17 2015, 17:51

king напиша:А бонус акции за администрација и модерација????? Very Happy Very Happy Very Happy Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil jocolor
hihihihi
avatar
VOL

Posts : 14836
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРД НА ДИРЕКТОРИ

Пишување by VOL on Нед Мај 17 2015, 17:51

Секој партиципиент може, но не мора,  со ПП да го информира админ-от кој сака да го застапува, ако нема услови за да биде во Бордот на Директори или едноставно несака или неможе да присуствува на Годишниот Собир.

imalo i godishen sobir?
avatar
VOL

Posts : 14836
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРД НА ДИРЕКТОРИ

Пишување by чучулига on Нед Мај 17 2015, 23:53

Ене кај ми е роденденот.


Ко уважување за прецедништвото, 

1Q84 од Мураками.

Тенк ју вери мач.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13317
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: БОРД НА ДИРЕКТОРИ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот