Ви недостига ли минатото?

Go down

Ви недостига ли минатото? Empty Ви недостига ли минатото?

Пишување by Morski galeb on Пон Јан 08 2018, 10:23


Morski galeb

Posts : 119
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ви недостига ли минатото? Empty Re: Ви недостига ли минатото?

Пишување by Morski galeb on Пон Јан 08 2018, 10:46Последната промена е направена од Morski galeb на Пон Јан 08 2018, 11:06. Мислењето е променето 2 пати.

Morski galeb

Posts : 119
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ви недостига ли минатото? Empty Re: Ви недостига ли минатото?

Пишување by concrete on Пон Јан 08 2018, 10:49

concrete
concrete

Posts : 6875
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Ви недостига ли минатото? Empty Re: Ви недостига ли минатото?

Пишување by Morski galeb on Пон Јан 08 2018, 11:03


Morski galeb

Posts : 119
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ви недостига ли минатото? Empty Re: Ви недостига ли минатото?

Пишување by concrete on Пон Јан 08 2018, 11:27

Пази немој близу до сонцето, освен ако перјата не ти се од карбон залепени со епоксид , па у аутоклав.
Уште си гледам гневен на се околу тебе, пичвајз правиш... Smile Овде у Македонија си или негде у бели свет??? Very Happy
concrete
concrete

Posts : 6875
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Ви недостига ли минатото? Empty Re: Ви недостига ли минатото?

Пишување by Morski galeb on Пон Јан 08 2018, 11:49


Morski galeb

Posts : 119
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ви недостига ли минатото? Empty Re: Ви недостига ли минатото?

Пишување by кнез on Пон Јан 08 2018, 11:59


кнез

Posts : 682
Join date : 2014-06-04

Вратете се на почетокот Go down

Ви недостига ли минатото? Empty Re: Ви недостига ли минатото?

Пишување by VOL on Пон Јан 08 2018, 12:08

VOL
VOL

Posts : 16078
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Ви недостига ли минатото? Empty Re: Ви недостига ли минатото?

Пишување by Morski galeb on Сре Јан 10 2018, 13:52

Кралу, не ми расте курeтo кога менуваш постови.
Не му се секирај твој е форумот никој ништо не ти може.

Morski galeb

Posts : 119
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Ви недостига ли минатото? Empty Re: Ви недостига ли минатото?

Пишување by VOL on Сре Јан 10 2018, 16:59

a de se smiris ti malce, i da si najdes mesto ...? poenta? pricina za pisuvanje?ili ke jadikuvas, ocajuvas,kukas.. eve te trpime, da vidime do koga ke ti trae.
VOL
VOL

Posts : 16078
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Ви недостига ли минатото? Empty Re: Ви недостига ли минатото?

Пишување by concrete on Сре Јан 10 2018, 20:38

морски галебу..не заебааај швеѓанките се ружни ко пацови...., и појма немаат од ебење... Very Happy Very Happy Very Happy
concrete
concrete

Posts : 6875
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Ви недостига ли минатото? Empty Re: Ви недостига ли минатото?

Пишување by VOL on Сре Јан 10 2018, 21:11

ako oni pojma nemaat, togas, nekoj sveDjanac najdi mu, Olaf, Lars ili Ingvar...oni imaat pojma Cool ..
VOL
VOL

Posts : 16078
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Ви недостига ли минатото? Empty Re: Ви недостига ли минатото?

Пишување by concrete on Чет Јан 11 2018, 09:01

VOL напиша:ako oni pojma nemaat, togas, nekoj sveDjanac najdi mu, Olaf, Lars ili Ingvar...oni imaat pojma Cool ..
..што сум му бе ја, инструктор за сексуални проблеми, терапевт за фрустрации и чувство на загубеност у фјордовима??? На што ти личам бе ја VOL?? На штроено магаре со мали уши??? Shocked
concrete
concrete

Posts : 6875
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Ви недостига ли минатото? Empty Re: Ви недостига ли минатото?

Пишување by VOL on Чет Јан 11 2018, 09:21

concrete напиша:
VOL напиша:ako oni pojma nemaat, togas, nekoj sveDjanac najdi mu, Olaf, Lars ili Ingvar...oni imaat pojma Cool ..
..што сум му бе ја, инструктор за сексуални проблеми, терапевт за фрустрации и чувство на загубеност у фјордовима??? На што ти личам бе ја VOL?? На штроено магаре со мали уши??? Shocked
Laughing Laughing Laughing Laughing
VOL
VOL

Posts : 16078
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Ви недостига ли минатото? Empty Re: Ви недостига ли минатото?

Пишување by VOL on Чет Јан 11 2018, 09:23

de be konkrit Laughing Laughing Laughing Laughing dusa neam , aman.. Laughing Laughing Laughing
ne si bre ni stroeno ni so mali usi, ete.
VOL
VOL

Posts : 16078
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Ви недостига ли минатото? Empty Re: Ви недостига ли минатото?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот