Сакам кажам, нема каде....

Страна 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Нед Дек 18 2016, 11:44

ija. SVeti Nikola ide .
more.. pocna izgleda a?

odlicnen TERMIN za krstenje na bebovci koi se sovpagjaat so praznikov, ubavo ime univerzalno.
so na primer, ako ti se padne na...Gjurgjovden? Twisted Evil

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13654
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by king on Вто Јан 03 2017, 23:41

Дојде и 2017 година ..... годината на толкуочекуваното слетување на Клингонците ... Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Види аватар!

king

Posts : 8730
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Пет Јан 06 2017, 20:38

Dojde more, Badnik.
srekni Bozicni praznici na citatelite na forumov..

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13654
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by concrete on Саб Јан 07 2017, 11:00

2017....јеботе благи бог , ко вчера да беше 1917.... Smile Smile Smile

concrete

Posts : 6125
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by Sponsored content Today at 03:27


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот