Сакам кажам, нема каде....

Страна 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Вто Окт 11 2016, 23:25


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12838
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Вто Окт 11 2016, 23:29


_________________
have lived the times others would say were best forgotten
avatar
VOL

Posts : 13937
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Вто Окт 11 2016, 23:31


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12838
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by king on Сре Окт 12 2016, 00:08

Jok, тој е тој ... поголем е .... Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 8823
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Сре Окт 12 2016, 00:11

a be vidi nindzosanava kako e sasardisana u pogled.
mora da e -taa , taa.

_________________
have lived the times others would say were best forgotten
avatar
VOL

Posts : 13937
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by king on Сре Окт 12 2016, 00:13

А тек како целата се смежурала .... Twisted Evil

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 8823
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by concrete on Нед Окт 30 2016, 09:17

..до кое ниво е дојдено јеботе благи бог, народ веќе а апсолутно  со испран мозок...можеш што сакаш да му продадеш....:
ДУРИ И ВАКВИ СРАЊА...!!!!
avatar
concrete

Posts : 6246
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Чет Ное 03 2016, 18:26

maz vs zena. 1:0

...pa uste uporna da istera rabotava do kraj... scratch    Shocked     Laughing Laughing

_________________
have lived the times others would say were best forgotten
avatar
VOL

Posts : 13937
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Пет Ное 04 2016, 17:02

no coment.

_________________
have lived the times others would say were best forgotten
avatar
VOL

Posts : 13937
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Пет Ное 04 2016, 23:16

VOL напиша:maz vs zena. 1:0

...pa uste uporna da istera rabotava do kraj... scratch    Shocked     Laughing Laughing


Пфффф!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12838
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Пет Ное 04 2016, 23:26

E pffff... Pogledaj i kazi fali i sece..crpka!

_________________
have lived the times others would say were best forgotten
avatar
VOL

Posts : 13937
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Пет Ное 04 2016, 23:31

Видов.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12838
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Пет Ное 04 2016, 23:34

I?

_________________
have lived the times others would say were best forgotten
avatar
VOL

Posts : 13937
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Пет Ное 04 2016, 23:36

Можда ши шот марвин ин д фејс па морала така набрзинка да се оправа...

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12838
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Пет Ное 04 2016, 23:40

Ne ne, perduvesta, tuku, e ednostavno overestimated i overemancipated fimejl , Smile ... Tolku i e dadeno...

_________________
have lived the times others would say were best forgotten
avatar
VOL

Posts : 13937
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Пет Ное 04 2016, 23:47

Зарем? Оти си толку сигурен?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12838
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Пет Ное 04 2016, 23:49

E dobro de, malku muski sovinizam. Ama smesno e ,aj kazi deka ne e. Smile

_________________
have lived the times others would say were best forgotten
avatar
VOL

Posts : 13937
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Саб Ное 05 2016, 00:02

чудно е. 

инаку:

https://www.euractiv.com/section/all/news/the-brief-women-are-better-drivers-than-men-confirms-commission/

Razz Razz Razz

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12838
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Саб Ное 05 2016, 00:08

Vidi sega ti vaka: ne komentiram se ili ne se "beter" vozaci, zenive..za vidi sto se vo da, pomalku soobrakjajki, pobavna voznja, sto znam..
Ama ....muabetov e drugo...: A be,mu vleze so crevono vnatre....! Smile
Tikva

_________________
have lived the times others would say were best forgotten
avatar
VOL

Posts : 13937
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Саб Ное 05 2016, 00:11

Ама бе можда навистина го пукнала Марвин в сурат!!!

Брееее!!!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12838
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Саб Ное 05 2016, 00:13

Pa kaj i e "cistacot" togas,a?
Cvrc

_________________
have lived the times others would say were best forgotten
avatar
VOL

Posts : 13937
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by чучулига on Саб Ное 05 2016, 00:22

Laughing Laughing Laughing

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12838
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by king on Пет Ное 18 2016, 23:27

http://reporter.mk/2016/11/18/%d0%b3%d0%be-%d0%b8%d1%81%d1%84%d1%80%d0%bb%d0%b8%d0%bb%d0%b5-%d0%be%d0%b4-%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d0%b4%d0%b8%d0%bb%d0%bd%d0%b8%d1%86%d0%b0-%d0%bc%d1%83-%d0%b7%d0%b0%d0%b1%d1%80%d0%b0%d0%bd%d0%b8%d0%bb/

.... абе ај, чоекот играл на ситна пара ....

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 8823
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by king on Вто Дек 06 2016, 12:38

http://lokalno.mk/foto-chudo-nad-chudata-42-godishna-zhena-rodi-11-detsa-za-37-minuti/

па, па, па .... цел фудбалски тим ....

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 8823
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by VOL on Пон Дек 12 2016, 10:02

Ovaa prebacila na "rafalno" ,izgleda...

_________________
have lived the times others would say were best forgotten
avatar
VOL

Posts : 13937
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сакам кажам, нема каде....

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот