На гости во Сител

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Re: На гости во Сител

Пишување by чучулига on Чет Фед 11 2016, 20:40

Ако мислеше да оди во турција на одмор, латас нека се подзадума... и таму станал познат

http://www.libertas.mk/турски-милијет-пишува-за-навредат/

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: На гости во Сител

Пишување by чучулига on Чет Фед 11 2016, 20:47

Ама навистина сум љубопитна дали латас има план шо ќе прај по промената на власта...

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: На гости во Сител

Пишување by concrete on Чет Фед 11 2016, 21:09

чучулига напиша:Ама навистина сум љубопитна дали латас има план шо ќе прај по промената на власта...
....промена на власт????  како мислиш промена на власт???  заговараш безвластие??? Shocked
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: На гости во Сител

Пишување by Прч on Чет Фед 11 2016, 21:43

concrete напиша:...мислам дека познатата курва индијанска звана Латас има лапнато голема пара од сдсм за интервјуто.
Не го преценувај. Латас едноставно го победи зајкото на искуство.

п.с. не требаше да го влече надолу, зајкото си беше на негово ниво.
avatar
Прч

Posts : 220
Join date : 2015-01-08

Вратете се на почетокот Go down

Re: На гости во Сител

Пишување by чучулига on Чет Фед 11 2016, 21:59

concrete напиша:
чучулига напиша:Ама навистина сум љубопитна дали латас има план шо ќе прај по промената на власта...
....промена на власт????  како мислиш промена на власт???  заговараш безвластие??? Shocked
мож па и не е лошо да си анархист со ова кхм..партијата на власт... ионака власт се шо да објаснувам... растурикуќи арамиски!!!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: На гости во Сител

Пишување by VOL on Чет Фед 11 2016, 22:30

vidi klenov si go reklamira moronskiot portal Laughing Laughing Laughing
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: На гости во Сител

Пишување by king on Чет Фед 11 2016, 22:33

кленот поставува линк кој не води нигде ... па постот му е избришан


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: На гости во Сител

Пишување by VOL on Чет Фед 11 2016, 22:37

ribar, sala na strana, daj ne zaebavaj,

ako nema link , batali so sea, ke se inaetime?
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: На гости во Сител

Пишување by чучулига on Чет Фед 11 2016, 22:39

рибар,

овај линк така?

http://ohridsky.com/?p=149390

кај мене работи.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: На гости во Сител

Пишување by king on Чет Фед 11 2016, 22:41

не работи ни тој ...
..или само на сдсм-оФци им се појавува Very Happy Very Happy

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: На гости во Сител

Пишување by ribar on Чет Фед 11 2016, 22:42

хаха само бришите ,за тоа ве бива...

ribar

Posts : 415
Join date : 2014-11-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: На гости во Сител

Пишување by king on Чет Фед 11 2016, 22:44

не какај ... еве ти принт со се адреса во адрес барот ...


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: На гости во Сител

Пишување by Прч on Чет Фед 11 2016, 22:44

avatar
Прч

Posts : 220
Join date : 2015-01-08

Вратете се на почетокот Go down

Re: На гости во Сител

Пишување by VOL on Чет Фед 11 2016, 22:45

sam se brises be glup
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: На гости во Сител

Пишување by king on Чет Фед 11 2016, 22:47

па глуп е .... не му текнуе принт да напраи од линкот кај него ..

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: На гости во Сител

Пишување by VOL on Чет Фед 11 2016, 22:48

e sega I mene mi squrci: slapas li gluposti od toj tvoj beden "portal"
za samoreklamiranje na polupismeni klenovi, nazdravje neka ti e


Последната промена е направена од VOL на Чет Фед 11 2016, 22:49. Мислењето е променето 1 пати
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: На гости во Сител

Пишување by чучулига on Чет Фед 11 2016, 22:49

 ДОСИЕЈА

[size=44]КОЈ Е ДРАГАН ПАВЛОВИЌ-ЛАТАС И НЕГОВАТА ИЗРОДНИЧКА ГЕНЕЗА

[/size]

Како што и обзнани Охридскај што ќе се случува денес во вестите на ТВ „Сител“,кое се одвиваше под директна наредба на гебелсовата машинерија на ВМРО ДПМНЕ ,каде главната улога ја одигра КОДОШОT И ВНУКОТ НА НАЈГОЛЕМИОТ УБИЕЦ ВО ИСТОРИЈАТА НА ССДБ  ДРАГАН ПАВЛОВИЌ – ЛАТАС, вработен редовно во ТВ „Сител“ но и главен клошар во кодошкото милие на Балканот. 
Но Каква е генезата на Драган Павловиќ-Латас ?  Латас е внук на најголемиот ликвидатор – крвник во историјата на Македонија,висок офицер на ОЗНА и КОС , ДРАГАН ПАВЛОВИЌ – ШИЉО. Под директна наредба на  ДРАГАН ПАВЛОВИЌ – ШИЉО ЛИКВИДИРАНИ СЕ  Петте струмички студенти или Струмичката петорка се однесува на Мирко ПецевСтево ТопчевБорис БелевЃорги Костуранов и Ѓорги Јарамов, на возраст од 20 до 23 години, членови на ВМРО, кои на 13 август 1951 година биле погубени кај селото Дорломбос на планината Беласица. Под директна наредба на дедото на Латас ,ДРАГАН ПАВЛОВИЌ – ШИЉО ЛИКВИДИРАНИ се уште 38 граѓани на Р.М, кој како офицер на ОЗНА учествувал и раководел со ликвидацијата на Др Богдан Поп Ѓорчев во Велес. Под дирекнта наредба на ДРАГАН ПАВЛОВИЌ – ШИЉО ЛИКВИДИРАН е и поглаварот на МПЦ Г.Г. Ангелариј. ДРАГАН ПАВЛОВИЌ – ШИЉО ЛИКВИДИРАНИ е и директен организатор врз атентатот – ликвидацијата на Тоде Тасески и Генерал Васко Карангелевски.
Доколку крушата под круша пајѓа , тогаш внучето на најголемиот крвник на македонскиот народ , ликвидатор на македонштината , денес е главен адут на ВМРО ДПМНЕ , како и главна новинарска проститутка задолжена да му го пере мозокот на макдонскиот народ.

С. Денесовски 

еве ова беше на линкот на рибар шо сега има проблем или шо и да е.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: На гости во Сител

Пишување by VOL on Чет Фед 11 2016, 22:52

oo.. sase denesovski, alijas.. Laughing Laughing Laughing Laughing ?
KLEN glup.

ovoj beter I od onie moronine od "Dokaz" I onoj burevesnik. Laughing Laughing
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: На гости во Сител

Пишување by king on Чет Фед 11 2016, 22:57


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: На гости во Сител

Пишување by чучулига on Чет Фед 11 2016, 22:58

king напиша:а ха хааааааааа

http://www.dokaz.mk/ohridskata-prevara-povtorno-lazhe-i-kozi-miluva/
и ова не се отвора бе??!!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: На гости во Сител

Пишување by чучулига on Чет Фед 11 2016, 22:59

VOL напиша:oo.. sase denesovski, alijas.. Laughing Laughing Laughing Laughing ?
KLEN glup.

ovoj beter I od onie moronine od "Dokaz" I onoj burevesnik. Laughing Laughing
а вистина е напишаното или не?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: На гости во Сител

Пишување by king on Чет Фед 11 2016, 22:59


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: На гости во Сител

Пишување by VOL on Чет Фед 11 2016, 23:01

чучулига напиша:
VOL напиша:oo.. sase denesovski, alijas.. Laughing Laughing Laughing Laughing ?
KLEN glup.

ovoj beter I od onie moronine od "Dokaz" I onoj burevesnik. Laughing Laughing
а вистина е напишаното или не?
a be toj majmun klenski e nepismen da se potpies a ne pak da napise nesto..
go tucame ovde pa posle kvici na svoj portal sam sa samim sobom, kako da e forum, samo sto tamu na toa bljuvotinata negova e sam svoj gazda ...
prasanjeto e : vredi li da se cita voopsto?
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: На гости во Сител

Пишување by чучулига on Чет Фед 11 2016, 23:03

VOL напиша:
чучулига напиша:
VOL напиша:oo.. sase denesovski, alijas.. Laughing Laughing Laughing Laughing ?
KLEN glup.

ovoj beter I od onie moronine od "Dokaz" I onoj burevesnik. Laughing Laughing
а вистина е напишаното или не?
a be toj majmun klenski e nepismen da se potpies a ne pak da napise nesto..
go tucame ovde pa posle kvici na svoj portal sam sa samim sobom, kako da e forum, samo sto tamu na toa bljuvotinata negova e sam svoj gazda ...
prasanjeto e : vredi li da se cita voopsto?
еве јас го прочитав и сега баш сакам да знам дали е вистина.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: На гости во Сител

Пишување by VOL on Чет Фед 11 2016, 23:06

tvoja rabota.
riba se jade vo soliden restoran...ili  a klen na gajba ili tezga
klenot e klen.I toj e riba,
ama poluskapana potpecena, nehigienski,

biraj kaj sakas da jades riba. kontas.. neli?
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: На гости во Сител

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот