Известување!!!

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Известување!!!

Пишување by king on Саб Јан 10 2015, 16:31

Остана уште...

centarec
и
кнез

да се изјаснат дали прифаќаат да бидат модератори на МАКЕДОНСКА ПОЛИТИКА  подфорумот ...

сакале јавно, сакале по ПП

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 8960
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Известување!!!

Пишување by king on Пон Јан 12 2015, 10:17

king ne e повеќе модератор на подфорумов

чучулига е нов модератор

поканата до двата члена од погорниот пост ... се уште важи...
avatar
king

Posts : 8960
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Известување!!!

Пишување by кнез on Сре Јан 14 2015, 08:49

Кинг фала пријателе на довербата,ама ти си одличен модератор а јас не се разбирам во тоа,па зошто би менувале нешто што е добро. Very Happy

кнез

Posts : 611
Join date : 2014-06-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Известување!!!

Пишување by чучулига on Сре Јан 14 2015, 10:47

Оти кингот не е поќе модератор, јас сум... В.Д.модератор ... а јас сакам исто ко кингот,ти и центарец да бидите модератори на политика...

најљубезно ве замолувам двајцата!!! дај не бидете недруштвени!

Smile

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12925
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Известување!!!

Пишување by Centarec on Сре Јан 14 2015, 11:05

фала на поканата но не.

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Известување!!!

Пишување by чучулига on Сре Јан 14 2015, 11:09

Центарец...недруштвен еден!!!

Sad

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12925
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Известување!!!

Пишување by чучулига on Сре Јан 14 2015, 15:53

Џамбо и Вол

Оф топик постовите на темата На денешен ден: од македонската историја ви се избришани.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12925
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Известување!!!

Пишување by чучулига on Нед Фед 01 2015, 23:27

Laba и concrete

стрип-муабетите ви се во темата за стрпови, ваму
 
http://veternica.macedonianforum.net/t37p15-topic

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12925
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Известување!!!

Пишување by чучулига on Нед Фед 08 2015, 01:24

Сите постови на темата ФСП - Форум на Слободумни Македонци си добија засебна тема

оваа

http://veternica.macedonianforum.net/t227-topic

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12925
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Известување!!!

Пишување by чучулига on Чет Фед 12 2015, 13:00

Од темата за штрајот на Сонк, одделени се постови во нова тема во подфорум Историја.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12925
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Известување!!!

Пишување by чучулига on Пет Фед 13 2015, 09:15

Избришани се офтопици на темата Договор за добрососедство и темата е привремено заклучена.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12925
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Известување!!!

Пишување by king on Пет Фед 13 2015, 10:07

Фири е многу блиску да повторно одФИРИ од форумот ... без трага

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 8960
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Известување!!!

Пишување by чучулига on Пет Фед 13 2015, 20:56

Постови од темата за штрајкот на СОНК се преместени во темата Македонско образование.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12925
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Известување!!!

Пишување by king on Сре Фед 18 2015, 20:23

Темата
Политичко обложување

..отиде во СТАРТ МАГАЗИН

http://veternica.macedonianforum.net/t243-topic

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 8960
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Известување!!!

Пишување by king on Саб Фед 28 2015, 01:33

Пред да отворите нова тема погледнете дали веќе постои слична тема!

Тоа сега засега со оглед на бројот теми и не е толку тешко ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 8960
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Известување!!!

Пишување by VOL on Пет Мар 13 2015, 00:38

publikume, malce go potsreduvame forumot za Zaev, ke bide vraten vo ispravna sostojba..

_________________
https://i.stack.imgur.com/KpOtd.gif
avatar
VOL

Posts : 14197
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Известување!!!

Пишување by king on Пон Мар 16 2015, 03:29

Темата

http://veternica.macedonianforum.net/t258-topic

... пошто некој сака да се бави со гатање а не со политика на подфорум Политика ...
... оди у Старт Магазин ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 8960
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Известување!!!

Пишување by VOL on Сре Мар 18 2015, 14:39

Forumot politika, e za, politika.slobodata na izrazuvanje, e maksimalna, a tolerancijata za off topicite ozvoluva sekoj da kaze nesto i von temata.
ako imate zelbi za novi temi, slobodno.
no ne vo politika, ako nemaat vrska so temata.

_________________
https://i.stack.imgur.com/KpOtd.gif
avatar
VOL

Posts : 14197
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Известување!!!

Пишување by VOL on Чет Мар 19 2015, 11:01

Temata , "Makedonija nemala sansi za vlez vo EU" e premestena po zelba od postavuvacot na temata Han Aco, na drug forum.

_________________
https://i.stack.imgur.com/KpOtd.gif
avatar
VOL

Posts : 14197
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Известување!!!

Пишување by VOL on Чет Мар 19 2015, 15:31

Otvorena e soodvetna tema za stranskite vlijanija vo Makedonija..

_________________
https://i.stack.imgur.com/KpOtd.gif
avatar
VOL

Posts : 14197
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Известување!!!

Пишување by VOL on Саб Мар 21 2015, 18:12

makedonska politika , e oslobodena od oftopicite, na baranje na clenstvoto..

_________________
https://i.stack.imgur.com/KpOtd.gif
avatar
VOL

Posts : 14197
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Известување!!!

Пишување by VOL on Саб Мар 28 2015, 11:57

imame nova tema..za Pretsedatel/i na RM..

_________________
https://i.stack.imgur.com/KpOtd.gif
avatar
VOL

Posts : 14197
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Известување!!!

Пишување by VOL on Сре Апр 08 2015, 23:45

temata Turski tok e olesneta.. za dobar del offtopici..ne se izbrisani, ete gi vo meanata.

_________________
https://i.stack.imgur.com/KpOtd.gif
avatar
VOL

Posts : 14197
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Известување!!!

Пишување by king on Нед Апр 19 2015, 20:41

Членот „ОЅА“ може да престане да досадува и бара бришење на постовите од членот „оѕа“ ...тие се два различни ника што се гледа и од начинот на кој се напишани никовите a тоа такви никови не се забранети на ниеден форум...

БРИШЕЊЕ НЕМА ДА ИМА!

Друго ..членот „ОЅА“ по се изгледа мисли дека сме заборавиле дека имаше регистрирано клон ник „zlatna“ ( со инспиративен имајл zlatnaputka@....  ) и лупаше нешто без везе ...

еве пример каде zlatna-та т.е. дуплиот ник на ОЅА ..... обвинува друг ..._________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 8960
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Известување!!!

Пишување by VOL on Вто Мај 12 2015, 23:08

"Vol" is back.eden del , seuste.

poleka malce so toa prepucavanjeto po linija na licni kompleksi,zbog zaradi odrzavanje zdrav razum.

hepi prestoj na Veternica so bi rekle nekoi..
..da ne se sankcionirame pa posle zalopojki Wink

_________________
https://i.stack.imgur.com/KpOtd.gif
avatar
VOL

Posts : 14197
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Известување!!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот