Македонска политика - општо

Страна 38 of 40 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Go down

Re: Македонска политика - општо

Пишување by VOL on Саб Окт 14 2017, 12:11

e glupo e.
ama , glupi se,so da im pravam.
se prodadoa, za sto?
e pa sega...
avatar
VOL

Posts : 15669
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонска политика - општо

Пишување by concrete on Саб Окт 14 2017, 12:27

king напиша:

Е па ... Добро утро сестро ...
... прогледа, дека се е Мурто и Курто??
.... дека никој во своја близина ги неќе попаматните од себе!
.... е па на здравје!

... а и ти не си за жалење бидејки од целото твое писмо се гледа единсвтвена мака ти е што и тебе не те ухлебиле, што те извисиле... да те и тебе наместиле на некоја позиција сега друга песна ќе пееше ...
Срцепарателно, ако е вистинита личност у што не верувам, па уште ако е женско предлагам да се самоказни под камени мост допуштајќи редаљка на суви барут пубертетлии, да видат и тие бел ден... Very Happy Very Happy Very Happy Па може ќе разбере зошто боки 13 е тоа а не 14-ка. Smile
avatar
concrete

Posts : 6759
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонска политика - општо

Пишување by VOL on Саб Окт 14 2017, 12:39

..au , al smo se napal'li Twisted Evil

..tri trojc'ce.....tri dvojc'ce... Laughing Laughing Laughing Laughing
avatar
VOL

Posts : 15669
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонска политика - општо

Пишување by чучулига on Саб Окт 14 2017, 12:54

Скроз ми го промашвате муабетот.

То шо ви се јади то ви се слуша.

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13495
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонска политика - општо

Пишување by concrete on Саб Окт 14 2017, 13:14

чучулига напиша:Скроз ми го промашвате муабетот.

То шо ви се јади то ви се слуша.

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
..муабетот ти е ко шампита , затоа белким... Smile
avatar
concrete

Posts : 6759
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонска политика - општо

Пишување by чучулига on Саб Окт 14 2017, 14:04

загрозен еден

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13495
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонска политика - општо

Пишување by concrete on Саб Окт 14 2017, 14:10

чучулига напиша:загрозен еден
????? Shocked
avatar
concrete

Posts : 6759
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонска политика - општо

Пишување by чучулига on Саб Окт 14 2017, 14:52

за шампити.

прва прилика те частам кај апче Laughing

реков јас. то шо ви се јади то ви се слуша.

Very Happy

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13495
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонска политика - општо

Пишување by чучулига on Саб Окт 14 2017, 14:53

конкрит, јадиш шампити , нели_

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13495
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонска политика - општо

Пишување by concrete on Саб Окт 14 2017, 15:02

Wink  ..нема лоша помија за добра свиња, па и тие кај Апче ќе пројдат...., но остај сеа тоа , глеај ти сеа да си топ..  Smile
avatar
concrete

Posts : 6759
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонска политика - општо

Пишување by чучулига on Саб Окт 14 2017, 15:51

сум, сууууум... Very Happy

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13495
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонска политика - општо

Пишување by king on Саб Окт 14 2017, 21:32

чучулига напиша:за шампити.

прва прилика те частам кај апче Laughing

реков јас. то шо ви се јади то ви се слуша.

Very Happy
А што сме јас и волот .... сирочиња??? Very Happy

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9559
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонска политика - општо

Пишување by VOL on Нед Окт 15 2017, 19:33

mani gi be, sampiti Laughing Laughing Laughing
ideme na kebapi, pa koj gi strizi, ako sakaat na kromid i pivo da zdrigaat, ok.

........

(uups!..
ova so zdriganjevo po kavani... hmm.. ke mora dobro da odbereme da ne naletame na eden zdrigajuci-prdekji zaljubljeni par ! )
avatar
VOL

Posts : 15669
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонска политика - општо

Пишување by чучулига on Нед Окт 15 2017, 20:07

king напиша:
чучулига напиша:за шампити.

прва прилика те частам кај апче Laughing

реков јас. то шо ви се јади то ви се слуша.

Very Happy
А што сме јас и волот .... сирочиња??? Very Happy
Нееееее... ама вие мајтап ми прајте за во слаткарница одење  Laughing

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13495
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонска политика - општо

Пишување by VOL on Нед Окт 15 2017, 20:17

ma ajde bre, ti samo konkrit sakas da go castis Sad
avatar
VOL

Posts : 15669
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонска политика - општо

Пишување by чучулига on Нед Окт 15 2017, 20:19

Не е вистина!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13495
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонска политика - општо

Пишување by VOL on Нед Окт 15 2017, 20:20

e aj de da te vidam!
eve ja nekjam sampiti.
avatar
VOL

Posts : 15669
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонска политика - општо

Пишување by чучулига on Нед Окт 15 2017, 20:21

Боза?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13495
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонска политика - општо

Пишување by VOL on Нед Окт 15 2017, 20:26

pasta so sos u ..pecurki
avatar
VOL

Posts : 15669
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонска политика - општо

Пишување by чучулига on Нед Окт 15 2017, 20:28

ммм... можи, ме бендисва

кај ги прат добро?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13495
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонска политика - општо

Пишување by VOL on Нед Окт 15 2017, 20:35

pojma neam. nikad neam jadeno takov buckurus u Skopje, ne e ova bitAla bre, Laughing Laughing Laughing

ti napravi ako znaes pa donesi uz sampiti Laughing dodeka vie dzvakate sampiti, ja ke srkam pasta ( kako se jade bre toa. scratch ) a King,ke mu dadam da maca so leb, ako ne go castis i nego Twisted Evil
avatar
VOL

Posts : 15669
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонска политика - општо

Пишување by чучулига on Нед Окт 15 2017, 20:38

па пикник да напрајме ако не па?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13495
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонска политика - општо

Пишување by VOL on Нед Окт 15 2017, 20:42

avatar
VOL

Posts : 15669
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонска политика - општо

Пишување by чучулига on Сре Окт 18 2017, 22:11

Аман бре!!!

https://sdk.mk/index.php/Makedonija/vmro-dpmne-bara-amnestijata-na-osudenite-zatvorenitsi-da-zaprat-site-istragi-protiv-nasilnitsite-od-27-april/

Дај намалете со ова амнестиите... море неарна работа!!!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13495
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонска политика - општо

Пишување by VOL on Сре Окт 18 2017, 22:12

..velis?
avatar
VOL

Posts : 15669
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Македонска политика - општо

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 38 of 40 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот