Собиранка и ххх на радознали..

Страна 16 of 18 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by VOL on Сре Апр 06 2016, 00:34

se upeca sirotiot..

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by king on Сре Апр 06 2016, 00:38

е јбг ... преташе, преташе .... ама го извадија од вода ....

_________________
Види аватар!

king

Posts : 8769
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by VOL on Сре Апр 06 2016, 01:12

a be klen.
a so ubavo si pretkase..

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by king on Сре Апр 06 2016, 01:26

Кленот

Овој романописецов на Робинзон Крусо

... сеа само  фали  ликсурот од египет

_________________
Види аватар!

king

Posts : 8769
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by VOL on Сре Апр 06 2016, 01:36

ke skokne,ke skokne..
ama ne na rog tuku na ..ednorog Twisted Evil

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by defo on Чет Апр 07 2016, 12:34

А jaс најдобро на едниов рогов да си седнaм.....или што би се рекло, кој на кој, ја на мој...... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

defo

Posts : 55
Join date : 2015-01-08

Вратете се на почетокот Go down

Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by concrete on Чет Апр 07 2016, 16:09

..ја пак прашам кој ќе плати по десетка у Пчела , вие уште фантазирате за рогови.., јебове благи бог и слатки римски папа.... Very Happy

concrete

Posts : 6172
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by king on Чет Апр 07 2016, 16:50

concrete напиша:..ја пак прашам кој ќе плати по десетка у Пчела , вие уште фантазирате за рогови.., јебове благи бог и слатки римски папа.... Very Happy
Па се знае ..кој ....

... тој што треба да го исцицаме до коска ... Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Види аватар!

king

Posts : 8769
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by VOL on Чет Апр 07 2016, 19:26

homofobicni homoseksualci.brej, sto bakterija gi strefi, majku mu..
posle cudi se zosto se mackaat em lokale rakii..

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by VOL on Чет Апр 07 2016, 20:43


_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by king on Чет Апр 07 2016, 23:41

Не ти требаше тој погорниот пост..

... сега „очи“ веќе нема да му видиме ..... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Види аватар!

king

Posts : 8769
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by VOL on Чет Апр 07 2016, 23:47

e pa da mu dam k'cani semki od kaubojski dzindziri, da go ebm, neka kolve

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by чучулига on Чет Апр 07 2016, 23:58

king напиша:Не ти требаше тој погорниот пост..

... сега „очи“ веќе нема да му видиме ..... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
едни "очи" ... чамишливи!

тој мене ќе ми спорел автентичност... ма нееееемоооој!

пф!

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12765
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by king on Вто Апр 12 2016, 02:17

како е правилно


_________________
Види аватар!

king

Posts : 8769
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by VOL on Вто Апр 12 2016, 06:41

pa, zavisi , King
ako glumis ludilo, I moras da opsluZHuvas (ili опслуЗХуваСХ) poveke nickovi,_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by king on Вто Апр 12 2016, 11:06

Џабе


така

_________________
Види аватар!

king

Posts : 8769
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by king on Пон Апр 18 2016, 23:46

моментално ..._________________
Види аватар!

king

Posts : 8769
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by VOL on Саб Мај 21 2016, 09:35

auu..
_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by VOL on Чет Мај 26 2016, 22:52

oo, eve go skubanovo pile se vratilo od protestiii...

e sega ce vidime so sto mavala po fasadi, ja ima na foto Twisted Evil fatena cek da najdam slicevo.
ostaj toa tuku se ujdisala so olelejnicari pa I niv gi ima Twisted Evil ojhaaa Smile

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by VOL on Чет Мај 26 2016, 23:00

vidi vidiii:


_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by чучулига on Чет Мај 26 2016, 23:07

ц ц ц!

а шо?

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12765
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by VOL on Чет Мај 26 2016, 23:09

so be a so.
pa ti si na slika.
ne se gleas bas ama ke mi pratat sega kaj so se gleas kako diveete so olele-lele-jnicari

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by чучулига on Чет Мај 26 2016, 23:13

а ааааа...

а чеј, и од то гној гдом има слики?

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12765
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by VOL on Чет Мај 26 2016, 23:15

mene mi dadoa od vas pa sega.. koga ke ki dadat drugi, togas drugo.
a ti skubana, si se olelejnicarila, vidi tiiii.. a koj e koj u tvoe drustvo , ke kazes?

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by чучулига on Чет Мај 26 2016, 23:20

појма немам шо збораш.

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12765
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Собиранка и ххх на радознали..

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 16 of 18 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот