За алкохолните пијалоци

Страна 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by VOL on Нед Aвг 23 2015, 00:23

ех... си погодил ко со прст во..... никако...
ko prs u gs ?.. ijaa.. ama si nasty

имам работа обично, еве од утре до среда освен понеделник (чекам достава на камен) ќе немам работа со луѓе... и толку за сега.

site imaat rabota..zatoa treba da prasuvas Wink

не чини јас да бидам мајсторот, освен ако не ви се иди овде и тогаш се' е можно... ама то никако не е фер оти по правила на број нема никаква логика...

a sto ne cini ti da ne si, vo invalidska kolicka si, peltecis, racete ti se tresat ...? Laughing
koi bre pravila.. nisto ne te razbiram ali nema veze.
organiziraj olimpijada so da ti kazam drugo, predlozi, prasaj pa ke znaeme na so sme Cool
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by чучулига on Нед Aвг 23 2015, 00:30

1. во лајно; е изразот на кој мислев

2. јасно ми е ко шо ми е јасно зошто луѓето со кои соработвам сега одбират да работат секој ден

3. нема никаква логика од Скопје поќемина да идите наваму кога е најлесно јас да дојдам таму... потрошувачка, загадување, загуба, такви ми ти работи број беше поентата.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by VOL on Нед Aвг 23 2015, 00:31

scratch
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by VOL on Нед Aвг 23 2015, 00:33

c c c... ama si gadnaa.. ( izmet..??)
------------------------------------

a.. so be zagaduvanje...?
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by чучулига on Нед Aвг 23 2015, 00:36

шо те буни?

а загадувањетосе однесува на зелениот отпечаток.... би патувале сите во едно возило? какво е? стандарди.... ехееее.... едночудо работи во тој поглед.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by чучулига on Нед Aвг 23 2015, 00:38

Види, јас можда не држам струја и бла бла.... ама пред се' сум разумно чоечко битие шо почитува одговорност. И толку за то.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by VOL on Нед Aвг 23 2015, 00:39

dzip UAZ dizel bez katalizator.
kakvi standardi be... kakvo zagaduvanje. da ne treba I pasos da si zemam...?

a za kade bre standardi...??
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by чучулига on Нед Aвг 23 2015, 00:43

дизел без катализатор?

шо е то УАЗ не се разбирам ама дизел без катализатор ми е алармантно само по себе....

а за стандардите... па мои се. И толку и за то.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by VOL on Нед Aвг 23 2015, 00:44

mori.. ja ne znam za kakvi standardi muabetis, a se nesto ke pocnes I do pola.. ne dovrsues, I neznam so sakas da kazes.

kakvi standardi zivti kozarnik???
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by чучулига on Нед Aвг 23 2015, 00:48

Еј, не ми ги колни козите уште не купени, можи?

Моите стандарди се мои, немам намера да пропагирам убедувања и то е то... 

а шо, ти би да се "распукам" овде со зелена агенда и после да ме черечиш за секоја честичка и ширење пропаганда?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by VOL on Нед Aвг 23 2015, 00:52

kozarnikot, mori, ne kozite... citaj ubavo Laughing

a be ne znam ja za zelena agenda, pojma neam so sakas da kazes..
so ke pukas zeleno...??
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by чучулига on Нед Aвг 23 2015, 00:55

еј не ме мајтапи.

бар не на таја тема.

Најсериозно.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by VOL on Нед Aвг 23 2015, 00:57

ne majtapam seriozen sum .
so zeleno?
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by чучулига on Нед Aвг 23 2015, 01:01

Извини Вол,

со тебе сум стигнала до прифатливо ниво на плукање... и после долгото искуство, извини, ич не ми е згодно ни прифатливо за моја сериозна работа да муабетам со тебе.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by VOL on Нед Aвг 23 2015, 01:03

ne znam za sto se raboti, pa zatoa prasav, a mi nafrli eden kup polu recenici po sto me cesaat prasalnici po glava.
ne plukam samo prasuvam.
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by чучулига on Нед Aвг 23 2015, 01:04

то е.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by VOL on Нед Aвг 23 2015, 01:10

a be mislam deka iznakaza odvisok, scratch, ko da te znam pa uste  so zeleno si propagirala.
 toa ne mi treba.koj te trkala.
da se vratime na olimpijadata.
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by чучулига on Нед Aвг 23 2015, 01:11

добро.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by VOL on Нед Aвг 23 2015, 01:12

e pa.
?
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by чучулига on Нед Aвг 23 2015, 01:14

Утврдивме мислам дека не сум МЦ во никој случај.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by VOL on Нед Aвг 23 2015, 01:15

jok more.
pa ti si maskotata,
nemoze taka, pregje napisa deka si odgovorna
 e pa, aj bidi.,
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by чучулига on Нед Aвг 23 2015, 01:17

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

одговорна маскота....

оксимораон

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by VOL on Нед Aвг 23 2015, 01:19

ijj.. se svatiiv...
ti si zelenaaa..
a be ti ne si normalna.

da ne mislese da kazes deka si ekoloski frik ?
 I da im kazues na lugjeto u koj pravec da prdat, da ne go zagadat vazduhot naokolu?
zatoa li prasues so vozilo ( da ne ti brcelo I cadelo..??)
leleeeej!! Smile
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by чучулига on Нед Aвг 23 2015, 01:24

ок е Вол.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by VOL on Нед Aвг 23 2015, 01:26

more.
ne ti idime kaj tebe doma. Very Happy Very Happy Very Happy tuku nekade na nekoj stadion,u civilizacija,  da moze da odrzime olimpijada.
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот