За алкохолните пијалоци

Страна 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by king on Пет Aвг 21 2015, 22:43

VOL напиша:ja vikam da im ja dademe. I onaka ke kloca I grize I frla ciftinja, nema mnogu da se ofajdat . baska do tri piva ke sedi u nasi rovovi, a posle tri piva, ne dava ni na mazi u zivri a ne pak na ljutii dusmani.
Гледаше ли у она оние разбивачите на митови ... експериментот ...

... како по секое пиво и најгрдата станува се поубава и поубава ....
.... а кога се у прашање душмани ... секое пиво се повеќе и повеќе зближува ... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9394
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by VOL on Пет Aвг 21 2015, 22:46

pa, da razbieme mit, I nie, ebago, na primer, eve, cuculidzevo I zunzarata "rame uz rame" da fukaat piva, da vidime dali ke se skasaat ili mozda I race ke si pustat..
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by чучулига on Пет Aвг 21 2015, 22:49

VOL напиша:pa, da razbieme mit, I nie, ebago, na primer, eve, cuculidzevo I zunzarata "rame uz rame" da fukaat piva, da vidime dali ke se skasaat ili mozda I race ke si pustat..
во такво, хипотетичко сценарио, највројатно е ни едно од двете.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by VOL on Пет Aвг 21 2015, 22:50

more so praime ako te natpie..??!
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by king on Пет Aвг 21 2015, 22:51

VOL !!!!

... a оној двојниот играч ... што се цело време чатали со јагули ... испари чоекот ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9394
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by VOL on Пет Aвг 21 2015, 22:52

aaa.. nego ke go prepariram ako mi padne u ruki..
I onaka mi bese gmizav ko jagula, jebala go jagula... elektricna..
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by king on Пет Aвг 21 2015, 22:53

Ханот ако не донесе од она Сончевиот брег има да биде лансиран у орбита ....

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9394
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by VOL on Пет Aвг 21 2015, 22:54

e, moze bugari be, nema problem. Twisted Evil
razbira se, bugarki ako donesat
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by чучулига on Пет Aвг 21 2015, 22:55

VOL напиша:more so praime ako te natpie..??!
Е то е веројатно според нејзините шток муабети....

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by VOL on Пет Aвг 21 2015, 22:57

ke izgubime , mori!!!
to ne smee da se desi... nie ko predizvikuvaci.
da vezbas!
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by чучулига on Пет Aвг 21 2015, 23:02

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

океееееј, ноу срендр!!!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by VOL on Саб Aвг 22 2015, 20:44

domasna si e domasna ..rakija.

a ti , vezbaj ti rekov, od sabajle trebase da fuknes bar dve -tri cokancinja. na gladno srce..
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by чучулига on Саб Aвг 22 2015, 20:55

чекам да се собери друштво и ќе вежбам со пиво или вино... ќе се изнавежбам поштено, ич да не му ја думате...

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by VOL on Саб Aвг 22 2015, 23:33

pa ti soberi go de, ti si reprezentativen primerok na forumov. inace koj..
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by чучулига on Саб Aвг 22 2015, 23:45

па сите се по одмори, има и меден месец и леунки... дур да се собери друштвото за вежба шо знам....

ама битно се' да е добро и на сите да ни е среќно и најубо.

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Вежбањето е само дел од прослава.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by VOL on Саб Aвг 22 2015, 23:48

koj bre na meden mesec...

pa, ako ne pocnes,nema da "ostvaris" toa e nov termin neli..
eve pocni so prasanja
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by чучулига on Саб Aвг 22 2015, 23:51

шо прашања?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by VOL on Саб Aвг 22 2015, 23:53

Ete,vidis..?
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by чучулига on Саб Aвг 22 2015, 23:57

Па ги гледам Рузмарин и Мајчина душичка

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by VOL on Саб Aвг 22 2015, 23:58

so zboris be?!
a be ti rekov nasabajle da vezbas a ne ova vreme!
si se prevezbala,a?? c c c
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by чучулига on Нед Aвг 23 2015, 00:01

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

сакал неќел ти плеснав бацка..

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by VOL on Нед Aвг 23 2015, 00:03

si me bacila?
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by чучулига on Нед Aвг 23 2015, 00:06

Да бе, ти плеснав севселенска бацка оти ептен ме насмеа...

еј не те обесчестувам, не се секирај, ко на брат бацка беше.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by VOL on Нед Aвг 23 2015, 00:10

ijaa
ama ja ne nosam zivri be more.
batali toa izrazite na ljubaff u moj pravec,publika pogresno ke te sFati.

tuku, so stana , so organizacijata za olimijada?
ja velam ti da bides MC cuculiga, pa da pocnes da prasues koj koga so kogo itn.
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by чучулига on Нед Aвг 23 2015, 00:17

ех... си погодил ко со прст во..... никако...

имам работа обично, еве од утре до среда освен понеделник (чекам достава на камен) ќе немам работа со луѓе... и толку за сега.

не чини јас да бидам мајсторот, освен ако не ви се иди овде и тогаш се' е можно... ама то никако не е фер оти по правила на број нема никаква логика...

то е.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: За алкохолните пијалоци

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот