Сексуално образование

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Сексуално образование

Пишување by VOL on Чет Aвг 20 2015, 08:06

ic ne spiev,

_________________
have lived the times others would say were best forgotten
avatar
VOL

Posts : 13937
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сексуално образование

Пишување by чучулига on Чет Aвг 20 2015, 08:09

Ааааа, во ред тогаш.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12838
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сексуално образование

Пишување by VOL on Чет Aвг 20 2015, 08:50

jebi ga, zivri ne nosime..

_________________
have lived the times others would say were best forgotten
avatar
VOL

Posts : 13937
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сексуално образование

Пишување by чучулига on Сре Јан 06 2016, 16:54

Браво!

http://superzena.b92.net/veze-i-seks.php?yyyy=2016&mm=01&nav_id=1082440

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12838
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сексуално образование

Пишување by concrete on Сре Јан 06 2016, 17:39

...де бе Чучулига  што стравои те фатиле.., тоа само некои феминистки тврдат дека мажите се толку глупи. Биди сигурна дека просечно не се ништо поглупи од секоја жена.... Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6246
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сексуално образование

Пишување by VOL on Сре Јан 06 2016, 17:44

чучулига напиша:Браво!

http://superzena.b92.net/veze-i-seks.php?yyyy=2016&mm=01&nav_id=1082440
... Laughing Laughing Laughing .. zar navistina mislis deka maz koj saka da zadovoli zena oralno, ke stavi kondom na jazik Laughing Laughing Laughing ?

_________________
have lived the times others would say were best forgotten
avatar
VOL

Posts : 13937
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сексуално образование

Пишување by чучулига on Сре Јан 06 2016, 17:47

Да ви кажам право, мене, лично, ич не ми е гајле.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12838
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сексуално образование

Пишување by VOL on Сре Јан 06 2016, 17:48

i toa so vikas, daj sta das,
 samo da e dugacok Laughing


Последната промена е направена од VOL на Сре Јан 06 2016, 17:52. Мислењето е променето 1 пати

_________________
have lived the times others would say were best forgotten
avatar
VOL

Posts : 13937
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сексуално образование

Пишување by чучулига on Сре Јан 06 2016, 17:51

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12838
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сексуално образование

Пишување by VOL on Сре Јан 06 2016, 17:52

...jazikot, cuculiga, jazikot....

_________________
have lived the times others would say were best forgotten
avatar
VOL

Posts : 13937
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сексуално образование

Пишување by чучулига on Нед Мај 29 2016, 14:45

Браво за жениве

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2016&mm=05&dd=29&nav_category=78&nav_id=1137311

Кузнај дали кај нас има вакви случки... и дали на некој му е гајле...

scratch

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12838
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сексуално образование

Пишување by VOL on Нед Мај 29 2016, 19:18

kaj nas zenite klavaat vijagra na mazite u caevi, viba, i slicni stvari. pogotovo u jeger.
e posle proliv- e proliv...

_________________
have lived the times others would say were best forgotten
avatar
VOL

Posts : 13937
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сексуално образование

Пишување by VOL on Вто Јун 28 2016, 23:25

sutlijac Twisted Evil

_________________
have lived the times others would say were best forgotten
avatar
VOL

Posts : 13937
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сексуално образование

Пишување by чучулига on Пет Дек 02 2016, 23:32

http://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2016&mm=12&dd=02&nav_id=1205532

Ај да се потпиши веќе еднаш то декларација за капитулација амааан.

Да, мажите изгубија

од лилит наваму.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12838
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сексуално образование

Пишување by Guest on Чет Мар 02 2017, 23:00

кои иска да научи повече за секса, еве учител
учих ги боклуците од Мелнитса, ама не ги бива.

Guest
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Сексуално образование

Пишување by Guest on Чет Мар 02 2017, 23:09

накараа ме безуммници от ојлеленица, не ги бива за секс.
или са грозни, или неспособнни за секс

Guest
Гостин


Вратете се на почетокот Go down

Re: Сексуално образование

Пишување by VOL on Пон Мар 13 2017, 19:58

VOL prodaksn praudli present   , uan VOLOVSKO video,
...endzoJ! Twisted Evil:

likovite vo movievo se vistniski, i ne se izmisleni.
koj kako ke se prepoznae.
hehe.

_________________
have lived the times others would say were best forgotten
avatar
VOL

Posts : 13937
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Сексуално образование

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот