Украина ... ???!!!

Страна 21 of 21 Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21

Go down

Re: Украина ... ???!!!

Пишување by concrete on Сре Сеп 27 2017, 13:23

..зависи, но може и пијан украинец да испуштил нешто од рака што често се случува на такви места, а со божја помош, иако не би требела, капислата се детонира... Smile
avatar
concrete

Posts : 6743
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Украина ... ???!!!

Пишување by king on Нед Ное 19 2017, 20:25

Украинското сценарио  made in EU & USA

http://lokalno.mk/shok-vo-ukraina-italijanska-televizija-prikazha-svedoshtva-na-snajperisti-koi-strelaa-vrz-luge-na-majdan-pod-rakovodstvo-na-deneshnite-vladejachki-partii/

А овој будалиот откако ја „среди“ Грузија сега би и Украина, ако украинците имаат и грам памет под итно да им го вратат во Грузија...

http://lokalno.mk/shok-vo-ukraina-italijanska-televizija-prikazha-svedoshtva-na-snajperisti-koi-strelaa-vrz-luge-na-majdan-pod-rakovodstvo-na-deneshnite-vladejachki-partii/

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9490
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Украина ... ???!!!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 21 of 21 Previous  1 ... 12 ... 19, 20, 21

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот