Што се случува во СДСМ, дали е отпочнат процесот на дезинтеграција?

Go down

Што се случува во СДСМ, дали е отпочнат процесот на дезинтеграција?

Пишување by king on Пет Jул 17 2015, 21:14

Интересни работи почнаа да се случуваат во сдсм, дали е тоа последица на самоволието и султанското владеење на зајко во сдсм ....
... сдсм во своето име го содржи зборот ДЕМОКРАТСКИ ... но во реалноста нема ни трага од некаква си демократија ни за внатрепартиските работи.... се е сведено на еден човек кој мисли за сите и сите треба да мислат како него..._________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9396
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот