Класична музика

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Класична музика

Пишување by чучулига on Саб Jул 11, 2015 8:32 am

king напиша:Туку не ми е јасно ...OFF е од таму развиениот и културно воздигнатиот запад а ти бараш од еден сиров приглуп балкнец да те води на класична музика ....
..ние сме бе само за у крчма и тоа со дебела певаљка ... Twisted Evil Twisted Evil

Laughing Laughing Laughing 

еми не е да ме води ко прво, да ме придружува беше моментот.

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12914
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Класична музика

Пишување by чучулига on Саб Jул 11, 2015 8:53 am

и не се буни по толку.

латиноамерички танци сакам да завладеам....

а, најголема промена на посилната полојна е дека конечно го уверив дека ѕиврите се полезни и така то!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12914
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Класична музика

Пишување by чучулига on Саб Jул 11, 2015 9:06 am

и?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12914
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Класична музика

Пишување by чучулига on Саб Jул 11, 2015 9:14 am

Најсериозно, до ден денешен...

Бах!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12914
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Класична музика

Пишување by king on Чет Aвг 20, 2015 7:58 am


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 8909
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Класична музика

Пишување by king on Чет Aвг 20, 2015 8:07 am


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 8909
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Класична музика

Пишување by VOL on Чет Aвг 20, 2015 4:00 pm

чучулига напиша:.

латиноамерички танци сакам да завладеам....

а, најголема промена на посилната полојна е дека конечно го уверив дека ѕиврите се полезни и така то!
.pa, postarata polovina , I vreme e da nosi zivri,
tuku so tie plan,naredno, da go uveris deka I hulahopkite se polezni , I taka to Twisted Evil ?
( next: brushalter! Laughing )

_________________
https://i.stack.imgur.com/KpOtd.gif
avatar
VOL

Posts : 14137
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Класична музика

Пишување by чучулига on Чет Aвг 20, 2015 4:07 pm

Абе шо ти е навистина?

Немаш друга работа па си фатил да ги читаш моите постој од почеток наваму па коментираш на нив со која цел?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12914
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Класична музика

Пишување by VOL on Чет Aвг 20, 2015 4:09 pm

forum e , se debatira.
I ne tuku mi kvici, ne te komentiram ja tebe, nit te znam nit te poznavam. samo si komentiram

_________________
https://i.stack.imgur.com/KpOtd.gif
avatar
VOL

Posts : 14137
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Класична музика

Пишување by чучулига on Чет Aвг 20, 2015 4:12 pm

VOL напиша:forum e , se debatira.
I ne tuku mi kvici, ne te komentiram ja tebe, nit te znam nit te poznavam. samo si komentiram

Извини ама морам да ти кажам дека изгледа ко ти да квичиш.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12914
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Класична музика

Пишување by VOL on Чет Aвг 20, 2015 4:26 pm

..a be sto se' ti moras..greoticka.

tuku, ne se plasi ne se boj, nema koski ..muabetov moj...iako , ама морам да ти кажам дека изгледа ко da e prcodejstvujukji Twisted Evil

nastrana so sum pod impresija na dvaesetina tvoi izrazi na ljubaff u moj pravec, pa ja, nedodelkan , ko so me isfrlila kriva reka, od ljubaff preminuem na seks.bez zivri, da se razbereme Smile
"sFe za ljubaff" so I rekla, Katarina Laughing

_________________
https://i.stack.imgur.com/KpOtd.gif
avatar
VOL

Posts : 14137
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Класична музика

Пишување by чучулига on Чет Aвг 20, 2015 4:29 pm

Шо било работата...

реков јас, учам од тебе.

Фала.

(и намали со то бројката изразувања, намали Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing )

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12914
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Класична музика

Пишување by VOL on Чет Aвг 20, 2015 4:31 pm

pa daa,
(brojkata kaj mene mori smizlo edna , moze samo da raste, ne nosam ja zivri...)

_________________
https://i.stack.imgur.com/KpOtd.gif
avatar
VOL

Posts : 14137
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Класична музика

Пишување by чучулига on Чет Aвг 20, 2015 4:33 pm

Whatever floats your boat Вол.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12914
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Класична музика

Пишување by VOL on Чет Aвг 20, 2015 4:34 pm

ne razbiram nedouceni jazici.

_________________
https://i.stack.imgur.com/KpOtd.gif
avatar
VOL

Posts : 14137
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Класична музика

Пишување by king on Вто Aвг 25, 2015 10:12 am


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 8909
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Класична музика

Пишување by чучулига on Вто Aвг 25, 2015 10:16 am

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12914
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Класична музика

Пишување by чучулига on Вто Aвг 25, 2015 10:26 am

извини кинг за упадот, сметам е образовно легитемен


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12914
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Класична музика

Пишување by king on Саб Сеп 19, 2015 9:36 am


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 8909
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Класична музика

Пишување by чучулига on Саб Сеп 19, 2015 9:45 am


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12914
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Класична музика

Пишување by VOL on Саб Сеп 19, 2015 9:47 am

so e ovaa zivina bre.. krekalo nekoe... Shocked

_________________
https://i.stack.imgur.com/KpOtd.gif
avatar
VOL

Posts : 14137
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Класична музика

Пишување by чучулига on Саб Сеп 19, 2015 9:49 am

На шо ти личи, на чапја, штрк...?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12914
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Класична музика

Пишување by VOL on Саб Сеп 19, 2015 9:49 am

na rucek.

_________________
https://i.stack.imgur.com/KpOtd.gif
avatar
VOL

Posts : 14137
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Класична музика

Пишување by VOL on Чет Окт 29, 2015 5:20 pm
_________________
https://i.stack.imgur.com/KpOtd.gif
avatar
VOL

Posts : 14137
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Класична музика

Пишување by чучулига on Сре Дек 02, 2015 11:26 pm


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12914
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Класична музика

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот