Класична музика

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Re: Класична музика

Пишување by чучулига on Саб Jул 11 2015, 00:32

king напиша:Туку не ми е јасно ...OFF е од таму развиениот и културно воздигнатиот запад а ти бараш од еден сиров приглуп балкнец да те води на класична музика ....
..ние сме бе само за у крчма и тоа со дебела певаљка ... Twisted Evil Twisted Evil

Laughing Laughing Laughing 

еми не е да ме води ко прво, да ме придружува беше моментот.

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Класична музика

Пишување by чучулига on Саб Jул 11 2015, 00:53

и не се буни по толку.

латиноамерички танци сакам да завладеам....

а, најголема промена на посилната полојна е дека конечно го уверив дека ѕиврите се полезни и така то!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Класична музика

Пишување by чучулига on Саб Jул 11 2015, 01:06

и?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Класична музика

Пишување by чучулига on Саб Jул 11 2015, 01:14

Најсериозно, до ден денешен...

Бах!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Класична музика

Пишување by king on Сре Aвг 19 2015, 23:58


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9394
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Класична музика

Пишување by king on Чет Aвг 20 2015, 00:07


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9394
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Класична музика

Пишување by VOL on Чет Aвг 20 2015, 08:00

чучулига напиша:.

латиноамерички танци сакам да завладеам....

а, најголема промена на посилната полојна е дека конечно го уверив дека ѕиврите се полезни и така то!
.pa, postarata polovina , I vreme e da nosi zivri,
tuku so tie plan,naredno, da go uveris deka I hulahopkite se polezni , I taka to Twisted Evil ?
( next: brushalter! Laughing )
avatar
VOL

Posts : 15393
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Класична музика

Пишување by чучулига on Чет Aвг 20 2015, 08:07

Абе шо ти е навистина?

Немаш друга работа па си фатил да ги читаш моите постој од почеток наваму па коментираш на нив со која цел?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Класична музика

Пишување by VOL on Чет Aвг 20 2015, 08:09

forum e , se debatira.
I ne tuku mi kvici, ne te komentiram ja tebe, nit te znam nit te poznavam. samo si komentiram
avatar
VOL

Posts : 15393
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Класична музика

Пишување by чучулига on Чет Aвг 20 2015, 08:12

VOL напиша:forum e , se debatira.
I ne tuku mi kvici, ne te komentiram ja tebe, nit te znam nit te poznavam. samo si komentiram

Извини ама морам да ти кажам дека изгледа ко ти да квичиш.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Класична музика

Пишување by VOL on Чет Aвг 20 2015, 08:26

..a be sto se' ti moras..greoticka.

tuku, ne se plasi ne se boj, nema koski ..muabetov moj...iako , ама морам да ти кажам дека изгледа ко da e prcodejstvujukji Twisted Evil

nastrana so sum pod impresija na dvaesetina tvoi izrazi na ljubaff u moj pravec, pa ja, nedodelkan , ko so me isfrlila kriva reka, od ljubaff preminuem na seks.bez zivri, da se razbereme Smile
"sFe za ljubaff" so I rekla, Katarina Laughing
avatar
VOL

Posts : 15393
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Класична музика

Пишување by чучулига on Чет Aвг 20 2015, 08:29

Шо било работата...

реков јас, учам од тебе.

Фала.

(и намали со то бројката изразувања, намали Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing )

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Класична музика

Пишување by VOL on Чет Aвг 20 2015, 08:31

pa daa,
(brojkata kaj mene mori smizlo edna , moze samo da raste, ne nosam ja zivri...)
avatar
VOL

Posts : 15393
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Класична музика

Пишување by чучулига on Чет Aвг 20 2015, 08:33

Whatever floats your boat Вол.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Класична музика

Пишување by VOL on Чет Aвг 20 2015, 08:34

ne razbiram nedouceni jazici.
avatar
VOL

Posts : 15393
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Класична музика

Пишување by king on Вто Aвг 25 2015, 02:12


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9394
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Класична музика

Пишување by чучулига on Вто Aвг 25 2015, 02:16

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Класична музика

Пишување by чучулига on Вто Aвг 25 2015, 02:26

извини кинг за упадот, сметам е образовно легитемен


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Класична музика

Пишување by king on Саб Сеп 19 2015, 01:36


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9394
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Класична музика

Пишување by чучулига on Саб Сеп 19 2015, 01:45


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Класична музика

Пишување by VOL on Саб Сеп 19 2015, 01:47

so e ovaa zivina bre.. krekalo nekoe... Shocked
avatar
VOL

Posts : 15393
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Класична музика

Пишување by чучулига on Саб Сеп 19 2015, 01:49

На шо ти личи, на чапја, штрк...?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Класична музика

Пишување by VOL on Саб Сеп 19 2015, 01:49

na rucek.
avatar
VOL

Posts : 15393
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Класична музика

Пишување by VOL on Чет Окт 29 2015, 07:20avatar
VOL

Posts : 15393
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Класична музика

Пишување by чучулига on Сре Дек 02 2015, 13:26


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Класична музика

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот