Евтаназија вс. асистирано самоубиство

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Re: Евтаназија вс. асистирано самоубиство

Пишување by чучулига on Чет Апр 30 2015, 23:38


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Евтаназија вс. асистирано самоубиство

Пишување by concrete on Пет Мај 01 2015, 00:43

Чучулига , многу се оптоваруваш со небитни ствари....како ќе умреш..Па тоа е бе тотално небитна ствар у животу. Млада си бре за такви размислувања.., не ми е јасно што те тера на тоа... Very Happy
Пролет е млада дамо, сонцето свети..
Инаку некои жени треба да се стерилизираат обавезително , како и некои мажи патем и тука нема љутиш. Тоа нема никаква врска со демократија,права и незнам што.....Рагајќи  му прават беља на родениот, на општеството, на Бога...на сите.
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Евтаназија вс. асистирано самоубиство

Пишување by чучулига on Пет Мај 01 2015, 00:53

Според тебе конкретен, да си го извам мозокот ќе е најарно м?

Шо има воопшто да мислам, да се замарам... ептен непотребно е.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Евтаназија вс. асистирано самоубиство

Пишување by king on Пет Мај 01 2015, 01:07

чучулига напиша:Според тебе конкретен, да си го извам мозокот ќе е најарно м?

Шо има воопшто да мислам, да се замарам... ептен непотребно е.
Глеаш како си знајш ...
... за перење, готвење, пеглање,и чистење ... и не е потребно да се којзнае колку мисли ... Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Евтаназија вс. асистирано самоубиство

Пишување by чучулига on Пет Мај 01 2015, 01:10

Ко ќе видам до кај е стигнато од одобрени мислачи.... стварно, шо ќе ми да мислам.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Евтаназија вс. асистирано самоубиство

Пишување by concrete on Пет Мај 01 2015, 01:10

чучулига напиша:Според тебе конкретен, да си го извам мозокот ќе е најарно м?

Шо има воопшто да мислам, да се замарам... ептен непотребно е.
...добро бе не ти се мешам, ти си бре коцкаста до тука  бидува .., кој спомна да се фарбаш плавуша???? Wink
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Евтаназија вс. асистирано самоубиство

Пишување by VOL on Пет Мај 01 2015, 05:57

чучулига напиша:Според тебе конкретен, да си го извам мозокот ќе е најарно м?

Шо има воопшто да мислам, да се замарам... ептен непотребно е.
e kako moze toa.. od suplo u prazno?
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Евтаназија вс. асистирано самоубиство

Пишување by king on Чет Мај 21 2015, 00:22


Овој си зел за право сам да одлучува, изигравал бог ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Евтаназија вс. асистирано самоубиство

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот