Евтаназија вс. асистирано самоубиство

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Евтаназија вс. асистирано самоубиство

Пишување by чучулига on Чет Апр 30 2015, 23:38

http://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2015&mm=04&dd=30&nav_id=986406

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12776
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Евтаназија вс. асистирано самоубиство

Пишување by concrete on Пет Мај 01 2015, 00:43

Чучулига , многу се оптоваруваш со небитни ствари....како ќе умреш..Па тоа е бе тотално небитна ствар у животу. Млада си бре за такви размислувања.., не ми е јасно што те тера на тоа... Very Happy
Пролет е млада дамо, сонцето свети..
Инаку некои жени треба да се стерилизираат обавезително , како и некои мажи патем и тука нема љутиш. Тоа нема никаква врска со демократија,права и незнам што.....Рагајќи  му прават беља на родениот, на општеството, на Бога...на сите.

concrete

Posts : 6181
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Евтаназија вс. асистирано самоубиство

Пишување by чучулига on Пет Мај 01 2015, 00:53

Според тебе конкретен, да си го извам мозокот ќе е најарно м?

Шо има воопшто да мислам, да се замарам... ептен непотребно е.

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12776
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Евтаназија вс. асистирано самоубиство

Пишување by king on Пет Мај 01 2015, 01:07

чучулига напиша:Според тебе конкретен, да си го извам мозокот ќе е најарно м?

Шо има воопшто да мислам, да се замарам... ептен непотребно е.
Глеаш како си знајш ...
... за перење, готвење, пеглање,и чистење ... и не е потребно да се којзнае колку мисли ... Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Види аватар!

king

Posts : 8771
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Евтаназија вс. асистирано самоубиство

Пишување by чучулига on Пет Мај 01 2015, 01:10

Ко ќе видам до кај е стигнато од одобрени мислачи.... стварно, шо ќе ми да мислам.

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12776
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Евтаназија вс. асистирано самоубиство

Пишување by concrete on Пет Мај 01 2015, 01:10

чучулига напиша:Според тебе конкретен, да си го извам мозокот ќе е најарно м?

Шо има воопшто да мислам, да се замарам... ептен непотребно е.
...добро бе не ти се мешам, ти си бре коцкаста до тука  бидува .., кој спомна да се фарбаш плавуша???? Wink

concrete

Posts : 6181
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Евтаназија вс. асистирано самоубиство

Пишување by VOL on Пет Мај 01 2015, 05:57

чучулига напиша:Според тебе конкретен, да си го извам мозокот ќе е најарно м?

Шо има воопшто да мислам, да се замарам... ептен непотребно е.
e kako moze toa.. od suplo u prazno?

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13783
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Евтаназија вс. асистирано самоубиство

Пишување by king on Чет Мај 21 2015, 00:22

http://kanal5.com.mk/vesti_detail.asp?ID=69627

Овој си зел за право сам да одлучува, изигравал бог ...

_________________
Види аватар!

king

Posts : 8771
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Евтаназија вс. асистирано самоубиство

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот