Влажни сништа, според: Чучулига

Go down

Re: Влажни сништа, според: Чучулига

Пишување by VOL on Пон Мар 23 2015, 21:05

ija. se javi obozavatelkata na centarec i arhimed. Laughing
( ke ja skrsi doma libeto od kjutek pak , ako uspee da prevede deka napisala zbor so pocnue so "sakam" )
avatar
VOL

Posts : 15809
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Влажни сништа, според: Чучулига

Пишување by чучулига on Пон Мар 23 2015, 21:09

Вол, не сум глупа бе... зато не се мажив за македонец, нели!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Влажни сништа, според: Чучулига

Пишување by VOL on Пон Мар 23 2015, 21:10

takvite ne gi vikame glupi. Twisted Evil.
avatar
VOL

Posts : 15809
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Влажни сништа, според: Чучулига

Пишување by чучулига on Пон Мар 23 2015, 21:26

Кој го заболе како ги викате таквите, вам, невидливи.

Не постојат.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Влажни сништа, според: Чучулига

Пишување by VOL on Пон Мар 23 2015, 21:31

чучулига напиша:Вол, не сум глупа бе... зато не се мажив за македонец, нели!
"ja si imam amerikeeejneeec... njaa-nja-nja-njaaanjaaa.. primitivci edniii.. njaaaa"
avatar
VOL

Posts : 15809
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Влажни сништа, според: Чучулига

Пишување by чучулига on Пон Мар 23 2015, 21:45

Дај бе .... темата...


брееееј!

Или не ти стиска со центарец и архимед да се расправаш???

Полесно е со моите штипки а?


Последната промена е направена од чучулига на Пон Мар 23 2015, 21:47. Мислењето е променето 1 пати

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Влажни сништа, според: Чучулига

Пишување by VOL on Пон Мар 23 2015, 21:46

upm.. vo pravo si Embarassed
avatar
VOL

Posts : 15809
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Влажни сништа, според: Чучулига

Пишување by VOL on Пон Мар 23 2015, 21:56

чучулига напиша:Дај бе .... темата...


брееееј!

Или не ти стиска со центарец и архимед да се расправаш???

Полесно е со моите штипки а?
pa, si muabetime,
a ti, stipkite na viminja da si gi zakacis, za da go  opravdas slucajnovo strakanje po tastatura.. Twisted Evil Twisted Evil Twisted EvilПоследната промена е направена од VOL на Пон Мар 23 2015, 22:40. Мислењето е променето 1 пати
avatar
VOL

Posts : 15809
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Влажни сништа, според: Чучулига

Пишување by чучулига on Пон Мар 23 2015, 22:00

Laughing Laughing Laughing Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

од некоја неоснована лојалност, сакам да ги известам читателите дека дечкото Вол не е лош... само е, посебен.

Има многу нешта во него. 

Уживајте во откритијата.

Smile Smile Smile

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Влажни сништа, според: Чучулига

Пишување by VOL on Пон Мар 23 2015, 22:20

leleej...
odamna ne te upraznjavalo libeto  gazdata..izglea Laughing Laughing Laughing.
avatar
VOL

Posts : 15809
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Влажни сништа, според: Чучулига

Пишување by VOL on Чет Апр 09 2015, 18:56

ijaa..
"vlazni snista'" se ispunjavale po naracka.
ko krmakov.. si kupil mlado dunde, i sega ona treba da si go saka, da si go obozava, more nikoj da ne e kako nego i da si go guska i da mu prai metani,i...
 a be amejriken drim... Laughing Laughing Laughing
"..godine nisu vazne.." so veli krmakov, pedofilicarski..
avatar
VOL

Posts : 15809
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Влажни сништа, според: Чучулига

Пишување by VOL on Пон Jул 27 2015, 18:26

pravo na mazot, po Biblija, Zakon, i site ovozemski zakoni em vanzemaljski..
avatar
VOL

Posts : 15809
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Влажни сништа, според: Чучулига

Пишување by VOL on Пон Jул 27 2015, 18:32

avatar
VOL

Posts : 15809
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Влажни сништа, според: Чучулига

Пишување by VOL on Пон Jул 27 2015, 18:34

prirodna pozicija...

avatar
VOL

Posts : 15809
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Влажни сништа, според: Чучулига

Пишување by VOL on Вто Jул 28 2015, 01:34

aahahahah!
avatar
VOL

Posts : 15809
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Влажни сништа, според: Чучулига

Пишување by VOL on Вто Jул 28 2015, 01:35

Laughing Laughing Laughing 

avatar
VOL

Posts : 15809
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Влажни сништа, според: Чучулига

Пишување by VOL on Вто Jул 28 2015, 01:41

avatar
VOL

Posts : 15809
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Влажни сништа, според: Чучулига

Пишување by VOL on Чет Jул 30 2015, 17:20

zenska "posla" Laughing Laughing

 

avatar
VOL

Posts : 15809
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Влажни сништа, според: Чучулига

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот