Компјутерите на Верушевски почнаа да „зборуваат“

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Компјутерите на Верушевски почнаа да „зборуваат“

Пишување by Centarec on Пон Мар 23 2015, 08:49

@vol држи муабетот.

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Компјутерите на Верушевски почнаа да „зборуваат“

Пишување by concrete on Пон Мар 23 2015, 09:59

Centarec напиша:@vol држи муабетот.
....тоа е МАЈКАТА на сите вакви муабети.... Cool
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот