Хуморитика

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Хуморитика

Пишување by чучулига on Саб Окт 01 2016, 22:54

 Шо патувала толку Бонева бе, нели е долга раката на ВМРО, може да работи од дома ако сака.
@drsolog 

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12657
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Хуморитика

Пишување by concrete on Нед Окт 02 2016, 09:11

чучулига напиша:
 Шо патувала толку Бонева бе, нели е долга раката на ВМРО, може да работи од дома ако сака.
@drsolog 
..што си се фатила бе за бонева, таа е вмровската катица...куса со умот, ама лепливи прсти. Кој ти го знае за што некого држи за муда од главешините таму. А можда и му ги средуе , кој ќе ти знае... Very Happy Very Happy

concrete

Posts : 5975
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот