Хуморитика

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Re: Хуморитика

Пишување by чучулига on Сре Мар 18 2015, 19:25

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Хуморитика

Пишување by concrete on Сре Мар 18 2015, 19:47

avatar
concrete

Posts : 6798
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Хуморитика

Пишување by чучулига on Сре Мар 18 2015, 20:12


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Хуморитика

Пишување by чучулига on Пон Мар 23 2015, 19:01

Хихихихиииии... фатило корен то Гру бе хихихихихииии


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Хуморитика

Пишување by чучулига on Вто Мар 24 2015, 21:19


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Хуморитика

Пишување by чучулига on Саб Мар 28 2015, 17:51


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Хуморитика

Пишување by чучулига on Сре Апр 01 2015, 13:42


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Хуморитика

Пишување by чучулига on Сре Апр 01 2015, 14:41


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Хуморитика

Пишување by чучулига on Чет Апр 23 2015, 10:33


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Хуморитика

Пишување by concrete on Чет Апр 23 2015, 11:09

.....зошто имам некој ич нехумористичен шпириус дека оваа немакедонска џукела нема да добие бениген венец на врата за плашење на деца туку нешто поконкретно у дупе, од што нема да стигне ни да се исплаши...кај и да е ???? Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6798
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Хуморитика

Пишување by king on Чет Апр 23 2015, 11:45

Дај бре чучулига ...
... на ова ни оклештена плавуша која се изнасилено церека на секој втор збор ... нема да се насмее ...
.... пишувњето хумор не е за глупи луѓе ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9657
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Хуморитика

Пишување by чучулига on Чет Апр 23 2015, 12:14

Велиш има некоја оклештена плавуша да го чита ова?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Хуморитика

Пишување by чучулига on Пон Јун 01 2015, 21:24


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Хуморитика

Пишување by VOL on Сре Јун 10 2015, 14:10

avatar
VOL

Posts : 15809
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Хуморитика

Пишување by VOL on Сре Јун 10 2015, 14:23

avatar
VOL

Posts : 15809
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Хуморитика

Пишување by чучулига on Пет Сеп 04 2015, 21:59

Аууууу... брука

http://off.net.mk/lokalno/razno/lektorirajte-go-gruevski

ногописот башка.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Хуморитика

Пишување by VOL on Пет Сеп 04 2015, 22:01

da ne mozes ti pa poarno.
avatar
VOL

Posts : 15809
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Хуморитика

Пишување by чучулига on Пет Сеп 04 2015, 22:03

Можам.

И мало дете можи додуша.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Хуморитика

Пишување by VOL on Пет Сеп 04 2015, 22:04

pa, tuka ste negde Twisted Evil
avatar
VOL

Posts : 15809
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Хуморитика

Пишување by king on Пет Сеп 04 2015, 22:18

хихихи ....

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9657
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Хуморитика

Пишување by чучулига on Пет Сеп 04 2015, 22:37

ц ц ц!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Хуморитика

Пишување by VOL on Пет Сеп 04 2015, 22:38

king напиша:хихихи ....
( e na zdravje neka ti e.. si se oddal na eres Laughing Laughing Laughing  -trpi sea)
avatar
VOL

Posts : 15809
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Хуморитика

Пишување by чучулига on Пон Сеп 28 2015, 22:08

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
 

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Хуморитика

Пишување by чучулига on Саб Ное 28 2015, 22:13Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Хуморитика

Пишување by чучулига on Пет Дек 11 2015, 21:27

#daeshbagslol! lol! lol!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Хуморитика

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот