Ермира за Премиер

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Ермира за Премиер

Пишување by чучулига on Чет Мар 12 2015, 22:51

Цк...

немам политички амбиции.

Ермира за Премиер!!!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ермира за Премиер

Пишување by чучулига on Чет Мар 12 2015, 23:02

Јас би гласама за Ермира за Премиер.

Аман доста со некаки странски политичарки ко пример за драпање...

ја... Ермира... наша, македонски производ, уба за милина, учена такуѓере...

гласам за Ермира!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ермира за Премиер

Пишување by king on Чет Мар 12 2015, 23:23

Чучулига за премиер! cheers cheers cheers

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ермира за Премиер

Пишување by VOL on Чет Мар 12 2015, 23:23

more precedatel .....i precedatel cheers cheers cheers
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ермира за Премиер

Пишување by чучулига on Чет Мар 12 2015, 23:26

Цк!

Не замајавај кингу!!!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ермира за Премиер

Пишување by чучулига on Чет Мар 12 2015, 23:28

Приумрени за танга едни...

ц ц ц

Sad Sad Sad

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ермира за Премиер

Пишување by VOL on Чет Мар 12 2015, 23:29

aloo, ne e do tangata , mori cuculige !! Shocked
Laughing Laughing Laughing
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ермира за Премиер

Пишување by чучулига on Чет Мар 12 2015, 23:31

Ермира за Премиер ко така!!!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ермира за Премиер

Пишување by VOL on Чет Мар 12 2015, 23:31

i Ermira nosi tanga, ke se razocaras...
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ермира за Премиер

Пишување by чучулига on Чет Мар 12 2015, 23:35

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

до сега нај јаките поддршки за Уставот се од албанското население на Македонија.

Ермира за Премиер!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ермира за Премиер

Пишување by VOL on Чет Мар 12 2015, 23:35

dobro, dobro...
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ермира за Премиер

Пишување by кнез on Пет Мар 13 2015, 13:32

Ермира за|што?

кнез

Posts : 665
Join date : 2014-06-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ермира за Премиер

Пишување by concrete on Пет Мар 13 2015, 13:52

кнез напиша:Ермира за|што?
...пушти бе не се вознемирувај , живее многу високо , а некогаш знае да се залета и повисоко , па заради недостаток на кислород....тогаш блада.. Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ермира за Премиер

Пишување by VOL on Пет Мар 13 2015, 13:53

eee.. nemoj be taka , konkrit. ke se naljuti i ke si zamine od drzavava.
zauvek.
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ермира за Премиер

Пишување by concrete on Пет Мар 13 2015, 13:55

VOL напиша:eee.. nemoj be taka , konkrit. ke se naljuti i ke si zamine od drzavava.
zauvek.
ех......тоа е денес модерно да се каже у некои диско клубови... Cool
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ермира за Премиер

Пишување by VOL on Пет Мар 13 2015, 14:03

ne gleam nisto moderno u podrzuvackava na Ermira Mehmeti ( patem, ja ispoznavav svoevremeno , licni... policno.. Cool )
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ермира за Премиер

Пишување by concrete on Пет Мар 13 2015, 15:14

VOL напиша:ne gleam nisto moderno u podrzuvackava na Ermira Mehmeti ( patem, ja ispoznavav svoevremeno , licni... policno.. Cool )
..не бе на Мехмети, таа си е рачунџика која се "зацопуе" до уши у  старије богатунере......, за демонстративното одење од државава беше зборот Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ермира за Премиер

Пишување by VOL on Пет Мар 13 2015, 16:56

eh sea i ti.. se zaljubilo edno mome u opajdura so pari. poznata prica e toa,

a za odenje od drzavava, i toa demonstrativno.. so da ti kazam.


Последната промена е направена од VOL на Нед Мар 15 2015, 16:14. Мислењето е променето 1 пати
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ермира за Премиер

Пишување by gestapo on Нед Мар 15 2015, 16:08

Najdobro resenie za premier da bide zombi polot nee biten...
avatar
gestapo

Posts : 175
Join date : 2015-01-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ермира за Премиер

Пишување by VOL on Нед Мар 15 2015, 16:15

Berluskoni za premier.
da gi fakja za cicinja ova feministkive, zamisli da poznat strajkovi protiv pipanje za gz Laughing Laughing Laughing
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ермира за Премиер

Пишување by concrete on Нед Мар 15 2015, 16:19

gestapo напиша:Najdobro resenie za premier da bide zombi polot nee biten...
...зомби е резервирано за претседател, премиерот мора да е добар менаџер...  полот не е важен , дури женско е пожелен, педофилистичарите и кошерите имаат уплав од женски на такво место.... , само јес,јес, ја,ја, натурлих....  ко папагали викаат за што и да ги прашаат... Cool
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ермира за Премиер

Пишување by чучулига on Нед Мар 15 2015, 16:35

concrete напиша:
gestapo напиша:Najdobro resenie za premier da bide zombi polot nee biten...
...зомби е резервирано за претседател, премиерот мора да е добар менаџер...  полот не е важен , дури женско е пожелен, педофилистичарите и кошерите имаат уплав од женски на такво место.... , само јес,јес, ја,ја, натурлих....  ко папагали викаат за што и да ги прашаат... Cool
Така е, збор да нема.... жена за премиер!!!Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ермира за Премиер

Пишување by VOL on Нед Мар 15 2015, 16:47

ja mislam site zeni da se iznaredat za premier... da vidime kolku gi imame.. edinstven kriterium -samo da bidat jebosposobni. izgled -nebiten. skolska sprema, nebitna.. pa na site mandat -po eden den.
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ермира за Премиер

Пишување by чучулига on Сре Апр 27 2016, 21:45

http://www.plusinfo.mk/vest/68025/mehmeti-se-rasplaka-vo-albanskoto-sobranie-zaradi-snimkite

Хммммм...

цк Ермира....

после онадење нема плачење... то бар сите го знајме... какво и да е онадењето.

Цк... не можи плачка за премиер!!! а посебно па плачка по туѓи куќи....

цк!

Оти бе не плачи муса џафери м?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ермира за Премиер

Пишување by concrete on Сре Апр 27 2016, 22:15

чучулига напиша:http://www.plusinfo.mk/vest/68025/mehmeti-se-rasplaka-vo-albanskoto-sobranie-zaradi-snimkite

Хммммм...

цк Ермира....

после онадење нема плачење... то бар сите го знајме... какво и да е онадењето.

Цк... не можи плачка за премиер!!! а посебно па плачка по туѓи куќи....

цк!

Оти бе не плачи муса џафери м?
што муабет праело момево , па да се расплаче???  ..па пие ли таа Швепс или не???
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Ермира за Премиер

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот