Пучот ќе го убие ДПМНЕ и повторно како Феникс ќе го роди изворното ВМРО!

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Пучот ќе го убие ДПМНЕ и повторно како Феникс ќе го роди изворното ВМРО!

Пишување by concrete on Сре Мар 11 2015, 17:26

..слушам онаа згодната УЧ-ковка за пара мужена...се јавила од УСА со препорака дека сеа треба на Македонија технички шипатарски премиер , пошто се видело македонците се природно глупи....., ..............није ваљда некој тоа навистина да го кажал???Very Happy Very Happy Very Happy 
Па дури и со мандат да го реши проблемот со името... Дали ми се чини или некому од оние кошер-американциве со трихомонијаза.., чавки умот му го испиле???
avatar
concrete

Posts : 6246
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пучот ќе го убие ДПМНЕ и повторно како Феникс ќе го роди изворното ВМРО!

Пишување by Centarec on Чет Мар 12 2015, 09:28

тоа е таа коалициска координација.

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пучот ќе го убие ДПМНЕ и повторно како Феникс ќе го роди изворното ВМРО!

Пишување by чучулига on Чет Мар 12 2015, 21:47

Гоу Ермира гоу!!!

Заеби ова бабарогите шуо блаблат....

Ко ќе му текни дека ја пропуштија можноста да бидат прва виолина... е тогаш касно ќе му е......

уствари и му текна... ама касно е!!!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12838
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пучот ќе го убие ДПМНЕ и повторно како Феникс ќе го роди изворното ВМРО!

Пишување by VOL on Чет Мар 12 2015, 21:50

cuculiga , so pisis ziti se..?

_________________
have lived the times others would say were best forgotten
avatar
VOL

Posts : 13929
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пучот ќе го убие ДПМНЕ и повторно како Феникс ќе го роди изворното ВМРО!

Пишување by чучулига on Чет Мар 12 2015, 21:53

Шо можи очајна домаќинка да пиши?

Ништо битно.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12838
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пучот ќе го убие ДПМНЕ и повторно како Феникс ќе го роди изворното ВМРО!

Пишување by VOL on Чет Мар 12 2015, 21:56

desprit, bitno-nebitno, te prasav so pisis, konkretno, za Ermira.
toa mi bese nejasno.?forum e, neli menjame mislenja, prasuvame i odgovarame..a domakjin'lcite, za doma Wink

_________________
have lived the times others would say were best forgotten
avatar
VOL

Posts : 13929
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пучот ќе го убие ДПМНЕ и повторно како Феникс ќе го роди изворното ВМРО!

Пишување by чучулига on Чет Мар 12 2015, 21:59

А шо?

за гаќата на Бендевска да муабетам???

Мислам.. то е очигледно ваша преференца ама не давете бе...

мислам... пууууу... танга... се умира од видение од то?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12838
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пучот ќе го убие ДПМНЕ и повторно како Феникс ќе го роди изворното ВМРО!

Пишување by VOL on Чет Мар 12 2015, 22:14

koga sme kaj gakji.. nemoj sea bas ti za gakji da muabetis-ziti se..

gakji ko gakji- napred zuto nazad kafeafko i nema promasaj.

a tanga e nesto drugo Twisted Evil ..

tuku, za drugo be te prasav, za Ermira Mehmeti.( taka li se prezivase, posle mazackata, mislam deka smeni prezime..ili?)

_________________
have lived the times others would say were best forgotten
avatar
VOL

Posts : 13929
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пучот ќе го убие ДПМНЕ и повторно како Феникс ќе го роди изворното ВМРО!

Пишување by чучулига on Чет Мар 12 2015, 22:32

Вол..

јас не мањачам жени ни мажи ...

имаш нешто да кажиш па да се прославиш на интернетот?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12838
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пучот ќе го убие ДПМНЕ и повторно како Феникс ќе го роди изворното ВМРО!

Пишување by VOL on Чет Мар 12 2015, 22:35

чучулига напиша:Вол..

јас не мањачам жени ни мажи ...

имаш нешто да кажиш па да се прославиш на интернетот?
sto ima ja da se proslavuvam.
ti me slavis.

mozes na primer, da me viknes na slava kaj tebe doma , Sveti macenik Vol prepodoben ( mrsna slava e Laughing )

vrabec.
ne me zaeba'aj.

_________________
have lived the times others would say were best forgotten
avatar
VOL

Posts : 13929
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пучот ќе го убие ДПМНЕ и повторно како Феникс ќе го роди изворното ВМРО!

Пишување by concrete on Чет Мар 12 2015, 22:38

VOL напиша:koga sme kaj gakji.. nemoj sea bas ti za gakji da muabetis-ziti se..

gakji ko gakji- napred zuto nazad kafeafko i nema promasaj.

a tanga e nesto drugo Twisted Evil ..

tuku, za drugo be te prasav, za Ermira Mehmeti.( taka li se prezivase, posle mazackata, mislam deka smeni prezime..ili?)
..што па ти си запнал ???  Госпожата знае да цени прави вредности , плус очигледно мисли дека е богом дадена за македонски премиер...: убава, елоквентна, све језике говори...и се допаѓа на Чучулига , ќе го реши проблемот на Македонското име додека пуцнеш со прсти...што поише да посакаш.. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6246
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пучот ќе го убие ДПМНЕ и повторно како Феникс ќе го роди изворното ВМРО!

Пишување by VOL on Чет Мар 12 2015, 22:40

poise?
od Ermira?
 nisto.
 a od cuculiga pobarav da mi kaze u koj kontekst ja spominja , samo toa, oti ne go skontav muabetot.

_________________
have lived the times others would say were best forgotten
avatar
VOL

Posts : 13929
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пучот ќе го убие ДПМНЕ и повторно како Феникс ќе го роди изворното ВМРО!

Пишување by чучулига on Чет Мар 12 2015, 22:42

concrete напиша:..што па ти си запнал ???  Госпожата знае да цени прави вредности , плус очигледно мисли дека е богом дадена за македонски премиер...: убава, елоквентна, све језике говори...и се допаѓа на Чучулига , ќе го реши проблемот на Македонското име додека пуцнеш со прсти...што поише да посакаш.. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Јеп...

ние домаќинките би гласале за албанката Ермира!!!

Гоу Ермира гоу!!!

cheers cheers cheers cheers cheers

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 12838
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пучот ќе го убие ДПМНЕ и повторно како Феникс ќе го роди изворното ВМРО!

Пишување by VOL on Чет Мар 12 2015, 22:44

wow

_________________
have lived the times others would say were best forgotten
avatar
VOL

Posts : 13929
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пучот ќе го убие ДПМНЕ и повторно како Феникс ќе го роди изворното ВМРО!

Пишување by jambo on Пон Мар 16 2015, 08:10

Zimi onakvoto

jambo

Posts : 631
Join date : 2014-12-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Пучот ќе го убие ДПМНЕ и повторно како Феникс ќе го роди изворното ВМРО!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот