ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - втор дел

Страна 40 of 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - втор дел

Пишување by чучулига on Чет Мар 19 2015, 17:38

Некој е јанглаш...

ај провери.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - втор дел

Пишување by VOL on Чет Мар 19 2015, 17:41

чучулига напиша:Некој е јанглаш...

ај провери.
Rolling Eyes
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - втор дел

Пишување by чучулига on Чет Мар 19 2015, 17:43

Neutral Neutral Neutral

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - втор дел

Пишување by VOL on Чет Мар 19 2015, 17:51

чучулига напиша:Некој е јанглаш...

ај провери.
ama koga si zapnala- e aj neka ti bide...

 

: Странски пропаганди и нивните домашни помагачи

 by чучулига Today at 14:41
Ал Џезеира америчка... хмммм....

а оти не се запрашаш за искажаните сомнежи за монтиран процес... на "монструм" мислам.

Не разбирам оти од одма го отфрлаш таквото размислување.

Шо кога Заев ќе ги извади разговорите за смилковско езеро?

http://veternica.macedonianforum.net/t263-topic
najdi se tuka.... da ne prevrtuvas so ocite ko ringispil pak..
Re: Странски пропаганди и нивните домашни помагачи

 by чучулига Today at 15:35
Кнез, ако власта е вмешана во смилковско то треба да се скрие според тебе?

auffff... janglas....aufff...

Re: Странски пропаганди и нивните домашни помагачи

 by чучулига Today at 15:53
Ако хипотетички е вмешана во било кој сегмент... мислам, исценирано.


avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - втор дел

Пишување by VOL on Чет Мар 19 2015, 17:52

kako ti "legna" videono pred bombava,. sto ocekuvase, da bombardiras i ti ovde na Veternica?
aufffff..........janglas... javaj kozi sea...
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - втор дел

Пишување by чучулига on Чет Мар 19 2015, 17:54

Па?

Јас не реков дека следната бомба на Заев е за смилковско...

Заев најави бомба за смилковско... не кажа кога though.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - втор дел

Пишување by VOL on Чет Мар 19 2015, 17:55

aha.... sekako... kako ke kazes ti.... sega.. seisto ti e..
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - втор дел

Пишување by чучулига on Чет Мар 19 2015, 17:55

VOL напиша:kako ti "legna" videono pred bombava,. sto ocekuvase, da bombardiras i ti ovde na Veternica?
aufffff..........janglas... javaj kozi sea...

Цк...

јас сум по преемптивни постапки... риск менаџмент.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - втор дел

Пишување by VOL on Чет Мар 19 2015, 17:57

..se vide..po sto si bila..
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - втор дел

Пишување by чучулига on Чет Мар 19 2015, 18:00

Кој виде, разбра, кој не разбра, арно.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - втор дел

Пишување by VOL on Чет Мар 19 2015, 18:01

da , de.
lupni stranska propaganda pa praj se na toso posle, "ja nisam odavde"
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - втор дел

Пишување by чучулига on Чет Мар 19 2015, 18:04

Ами како... мислиш то онака за џабе сношти чекав да го видам прилогот.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - втор дел

Пишување by jambo on Чет Мар 19 2015, 18:23

Па?

Јас не реков дека следната бомба на Заев е за смилковско...

Заев најави бомба за смилковско... не кажа кога though.


25ce bide za Mladenov 26 za Smiljkovsko ezero...vlasta
i te kako e vmesana....tek togas siptarite ce go lincuvaat
ciganot ...sto mislite ..ne mozelo da se zapali avtoto da se
unistat site dokazi za petostrukoto ubistvo????? namerno
e ostaveno da kaze onaa kurva jankulovska gi najdovme
a dali se tie??????????????Ce cuete....

jambo

Posts : 631
Join date : 2014-12-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - втор дел

Пишување by чучулига on Чет Мар 19 2015, 18:32

Џамбо од кај ти се такви информации дури таму негде ич не можи да ми текни...

или ... по она за долгата рака на вмро и сдсм си има таква?

Ај сериозно, вистински информации лиферуваш?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - втор дел

Пишување by jambo on Чет Мар 19 2015, 18:44

Potplno vistinski...i togas ce bide sto ce bide
....togas ce dojde vreme policijata da odlucuva
dali e so narodot ili e protiv....

jambo

Posts : 631
Join date : 2014-12-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - втор дел

Пишување by чучулига on Чет Мар 19 2015, 18:45

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

 Dimitar ‏
[ltr]@DimeS10cent[/ltr]
  
До пред последнава #Бомба мислев дека Мијалков и држат се во свои раце, ама уствари Мијалков бил папучар, Софија Лаличиќ го држи за јајца 


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

-------

http://veternica.macedonianforum.net/viewtopic.forum?t=265

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - втор дел

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 40 of 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот