ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - втор дел

Страна 5 of 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - втор дел

Пишување by concrete on Пон Мар 02 2015, 19:33

VOL  секоја чест имаш многу трпение овие жутокљунциве да ги средуваш..... мене ми се само смешни...ваљда због годините испарило трпението, едноставно неам време , а смеењето е здраво па ја користам секоја прилика.
avatar
concrete

Posts : 6690
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - втор дел

Пишување by concrete on Пон Мар 02 2015, 19:35

Centarec напиша:ми се свиѓа моментот што и ставре глеа дека спомениците се најголем кретенизам што државава го видела.

ич не ми се свиѓа што ставре на гоца и пријавува криминал од битолскиот градоначалник а она не трза на тоа.

саат време глеам клипот трае неам време да го чујам цел, а и не ни сакам. гарант ставре збори дека немаме пари, нешто што ја го зборев пред некој месец ама џабе со кој да зборам.
...ех  со кој ќе збориш , со здрави прави луѓе , нема ваљда со долгоушести зајци??? Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6690
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - втор дел

Пишување by чучулига on Пон Мар 02 2015, 19:37

Вол е во право колку и владата на Груевски.

Како бе така преминувате дека баш и овие дозволиле и соучествувале во дејанијата?

Не бил нервозен, аха да... зато секој муабет му е нервозен сум, се изнервирав, пцуења па глата го болело...

ц ц ц

вервајте си во шо си сакате ама немојте своето да го наметнувате ко универзална вистина!

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - втор дел

Пишување by Centarec on Пон Мар 02 2015, 19:38

епа ја пробав да зборам ама ми беа презентирани непобитни факти дека имало колони на грчка граница, скапи коли и пуни кафичи. сеа од нигде никаде, ставре го кажува истото.

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - втор дел

Пишување by Morski galeb on Пон Мар 02 2015, 19:40

лол која анализа ти фрлам капа друже, стоечки овации.. jocolor

Ти си можел и на Бил Клинтон да му бидеш адвокат. Smile

А јас во овој момент драги пријатели би упатил молба до неговотo превосходство, господинот Прч да се произнесе за денешните настани, да фрли и он малце светло на матните сплетки на корнишонот..


Последната промена е направена од Morski galeb на Пон Мар 02 2015, 19:41. Мислењето е променето 2 пати.

Morski galeb

Posts : 119
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - втор дел

Пишување by VOL on Пон Мар 02 2015, 19:40

jas go iznesov moeto mislenje. Ne te komentiram tebe (@cuculiga)dali si ili ne si vo pravo.

a ako si postavila snimki, komentiraj si gi niv, (ako znaes i umees) so ukljucen mozok, za da ne gledas "kriminali" i da ne vikas "drz te go kradecot" kako ke ti tekne, tuku da razmisluvas trezveno i realno.
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - втор дел

Пишување by чучулига on Пон Мар 02 2015, 19:43

VOL напиша:jas go iznesov moeto mislenje. Ne te komentiram tebe dali si ili ne si vo pravo.

a ako si postavila snimki, komentiraj si gi niv, (ako znaes i umees) so ukljucen mozok, za da ne gledas "kriminali" i da e vikas "drz te go kradecot" kako ke ti tekne, tuku da razmisluvas trezveno i realno.

Господине Вол... шо се однесува до мојот мозок, докажан е кај шо треба, така да Вашите мисли од кузнај каде по прашањето на моите мисловни капацитети се небитни и крајно неосновани. 

Вашето а и моето мислење секој можи да го коментира колку му душа сака... па форум е ова, за то и постои.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - втор дел

Пишување by VOL on Пон Мар 02 2015, 19:45

чучулига напиша:
VOL напиша:jas go iznesov moeto mislenje. Ne te komentiram tebe dali si ili ne si vo pravo.

a ako si postavila snimki, komentiraj si gi niv, (ako znaes i umees) so ukljucen mozok, za da ne gledas "kriminali" i da e vikas "drz te go kradecot" kako ke ti tekne, tuku da razmisluvas trezveno i realno.

Господине Вол... шо се однесува до мојот мозок, докажан е кај шо треба, така да Вашите мисли од кузнај каде се небитни и крајно неосновани. 

Вашето мислење секој можи да го коментира колку му душа сака... па форум е ова, за то и постои.
nema problem, togas.slobodno komentiraj me.
samo ne zaboravaj da me narekuvas "drugar".

a mozokot tvoj, ni me interesira,nit imam namera da go eskperimentiram. potrebata za samoeksponiranje, obidi se da ja "obuzdas" malce..


Последната промена е направена од VOL на Пон Мар 02 2015, 19:46. Мислењето е променето 1 пати
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - втор дел

Пишување by Centarec on Пон Мар 02 2015, 19:45

а се дозна која странска служба ни го направи ова?

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - втор дел

Пишување by VOL on Пон Мар 02 2015, 19:46

se znae.
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - втор дел

Пишување by Centarec on Пон Мар 02 2015, 19:48

ќе се протерува амбасадор?

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - втор дел

Пишување by VOL on Пон Мар 02 2015, 19:48

ne.
zasega
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - втор дел

Пишување by чучулига on Пон Мар 02 2015, 19:49

Centarec напиша:а се дозна која странска служба ни го направи ова?

Па попатриотски од нашата испаѓат миЉарда посто.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - втор дел

Пишување by VOL on Пон Мар 02 2015, 19:56

tebe ti e "patriotska" toa sigurno...i namali od taa miLJardata, krizni vreminja se...
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - втор дел

Пишување by Morski galeb on Пон Мар 02 2015, 20:05

Гордана Јанкуловска: Што да кажам, мислам онака уплав да те фати. Коа гледам вака колку шо, буквално тој термин шо го употребуваат комуњариве забегани, тој е тој.

Зоран Ставревски: Горде, и да е подобро, ние додаваме, нон-стоп, толку многу трошоци и обврски да не постои нормална земја у светов, Америка да бевме па ќе, немаше да издржиме. Нема седница на Влада, нема седница на Економски совет, сега и тие комитетите ги креиравме, на секое од тие седници доаѓаат креативни идеи што да се прави. Патеки околу ова, патеки околу она, аква паркови...Не знам што праиме. Мислам, ние сме лудаци. Ние сме лудаци. Ова што го правиме е ненормално. Тоа треба да го разбереме дека е ненормално.

Гордана Јанкуловска: Идиотска е состојбава.

Зоран Ставревски: Ние сме лудаци. Ние трошиме на чоколада а немаме леб дома, тоа праиме ние.

Гордана Јанкуловска: Е баш така праиме. Види, ние кратиме, свесно, ирационално се однесуваме. Ги сведуваме основниве функции под минимум, не се ни на минимум, а ваму градиме не знам шо. Државата не ни функционира.


Усрани комуњари дпмнеовски се какате ли во гаќи што ви доаѓа крајот? jocolor


Последната промена е направена од Morski galeb на Пон Мар 02 2015, 20:07. Мислењето е променето 1 пати

Morski galeb

Posts : 119
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - втор дел

Пишување by чучулига on Пон Мар 02 2015, 20:06

VOL напиша:tebe ti e "patriotska" toa sigurno...i namali od taa miLJardata, krizni vreminja se...

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - втор дел

Пишување by VOL on Пон Мар 02 2015, 20:11

i toa e osnova za..sto?

- drndaat dvajcata- nezadovolni. ova sto go kazuvale a i go citiras i boldiras, ne e nisto novo, neli. kako so ova ke se dokaze nesto?

1. ke gi tuzat , za trosenje pari, vrz osnova, na...sto?
na prisluskuvan muabet?
pa ke pocne da se odmotuva klopceto... a KOJ toa gi prisluskuval?
2. Kako ke dokazat deka ne e "mestenka" ili ne e montaza?
ovie dvajcava ke kazat- nema vrska muabetov.i? kako ke dokazes deka e toj muabet e "krunski dokaz"?
naprotiv- neotkrivanjeto na izvorot- i pokraj priznanieto deka nezakonski se prislisnuvalo.. e POGOLEM grev koj e kriminalen akt, pred zakonot, odkolku "faten muabet" koj ke si go resat vnatre , vo partijata!
naprotiv, duri ke se izvrti celata situacija pa zajko ke izleze uste poglup, ne uspevajki da postigne nisto...
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - втор дел

Пишување by чучулига on Пон Мар 02 2015, 22:19

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - втор дел

Пишување by concrete on Пон Мар 02 2015, 22:39

чучулига напиша:Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing


avatar
concrete

Posts : 6690
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - втор дел

Пишување by VOL on Пон Мар 02 2015, 22:41

ijj ama glupolik zaec Cool
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - втор дел

Пишување by VOL on Пон Мар 02 2015, 22:42

avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - втор дел

Пишување by чучулига on Пон Мар 02 2015, 22:43

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - втор дел

Пишување by Morski galeb on Вто Мар 03 2015, 00:17


Morski galeb

Posts : 119
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - втор дел

Пишување by чучулига on Вто Мар 03 2015, 00:20

Се сложувам со тебе морски галебе...

за ова да го препознаат треба вакви визуелни појаснувања.

Ко она програмата јур бејби кен рид.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - втор дел

Пишување by VOL on Вто Мар 03 2015, 00:25

kako bese onaa..Twisted Evil Twisted Evil
avatar
VOL

Posts : 15337
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: ЗАЕВ ОСОМНИЧЕН ЗА ПУЧ - втор дел

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 40 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот