Таканаречени „независни“ новинари

Страна 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Re: Таканаречени „независни“ новинари

Пишување by кнез on Сре Јун 01 2016, 18:24

Единствената работа која не им оди на американците е медиската победа која требаше да ја донесе Телма како главен американски медиски стожер.Телма требаше да стане А1,ама не стана.Мене ме бендисува ако причините ги гледаат во новинарите,зошто е тоа грешка.Се надевам дека ќе им треба доолго време да ги откријат вистинските причини.

кнез

Posts : 682
Join date : 2014-06-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Таканаречени „независни“ новинари

Пишување by concrete on Сре Јун 01 2016, 20:41

Интересно е Кнеже ...колку доолго и колку темелито не работат...., да бевме французи до сега ќе се викавме чироки и ќе игравме дождовни танци... Very Happy Very Happy
Ми паѓаат на ум онака рандом...: 100-те ганц нови Санос градски автобуса во хангарот во Ѓорче( додека по Скопје се возеа кршеви) кои после 2 години се појавија на Стенковец за да развезат шиптараана, па волшебната гимназија НОВА која една гуска и нејзиниот гусан трговец со чанти.....после година и кусур обука кај вујкото у ЛосАнгелес со чирибу-чириба ја направија од кал... Smile  ...па.........  ај сеа не ми се нит мисли , нит збори..... Very Happy Very Happy Very Happy
Ваљда ќе дочекаме да видиме кој последен ќе се смеее....
avatar
concrete

Posts : 6798
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Таканаречени „независни“ новинари

Пишување by чучулига on Сре Јун 08 2016, 21:54

scratch scratch scratch 

Ајдеееееее

Исмаел Ицко, Крис од Скопје....

хаоси бе ова... 

Laughing Laughing Laughing


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13497
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Таканаречени „независни“ новинари

Пишување by king on Саб Ное 26 2016, 00:07

Еве го испрдокот ....

http://okno.mk/node/59752

.... ај тој што е полуден ама какви ли се оние што му ги објавуваат глупостите ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9657
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Таканаречени „независни“ новинари

Пишување by concrete on Саб Ное 26 2016, 09:53

king напиша:Еве го испрдокот ....

http://okno.mk/node/59752

.... ај тој што е полуден ама какви ли се оние што му ги објавуваат глупостите ...
..овој Тричко ко куче гледа на Македонија : ја мириса, ја лиже, ја дроби и ја сере!
avatar
concrete

Posts : 6798
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Таканаречени „независни“ новинари

Пишување by king on Пет Дек 16 2016, 23:45

http://telma.com.mk/vesti/kje-ima-li-odgovornost-za-govorot-na-omraza


... ауууууу.... а како не се сети да и од тричковски побара одговорност за ширење омраза?????

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9657
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Таканаречени „независни“ новинари

Пишување by VOL on Нед Дек 18 2016, 12:01

Golum pickovski trickovski  ne moze da bide odgovoren vekje za nisto.
dijagnozata mu e postavena.
avatar
VOL

Posts : 15809
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Таканаречени „независни“ новинари

Пишување by king on Саб Сеп 22 2018, 11:40

Ај, ај, ај ... брука...

https://republika.mk/962301

...уште колку подоле ќе паднеме?

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9657
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Таканаречени „независни“ новинари

Пишување by king on Саб Окт 27 2018, 16:35

https://makfax.com.mk/Makedonija/%d1%81%d0%b5%d0%bb%d0%bc%d0%b0%d0%bd%d0%b8-%d0%b8-%d0%bc%d0%bd%d1%80-%d0%b4%d0%b0-%d0%bf%d0%be%d0%b1%d0%b0%d1%80%d0%b0-%d0%be%d0%b1%d1%98%d0%b0%d0%b2%d1%83%d0%b2%d0%b0%d1%9a%d0%b5-%d0%bd%d0%b0-%d0%b8/

Не знам што ги бара .... нека погледне по архивите на нетот кој што зборел и пишувал последниве месеци.....

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9657
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Таканаречени „независни“ новинари

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 7 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот