Таканаречени „независни“ новинари

Страна 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Таканаречени „независни“ новинари

Пишување by ribar on Чет Фед 18 2016, 00:08

VOL напиша:ne be. ovde se izvinuva za gafot.

se zaebal pred toa. pa se izvinil.

I?
Нели четникот беше безгрешен?
Aбе царе после точка ne се почнуват со голема буква, сигурно си завршил сколија во штабот на Тито.

ribar

Posts : 415
Join date : 2014-11-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Таканаречени „независни“ новинари

Пишување by VOL on Чет Фед 18 2016, 00:11

ma kak'i bezgresen, koj go vrti bre, gresen ko gjaol Laughing
tuku, klen,

 

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Таканаречени „независни“ новинари

Пишување by ribar on Пет Фед 19 2016, 12:58

VOL напиша:ma kak'i bezgresen, koj go vrti bre, gresen ko gjaol Laughing
tuku, klen,

 


ЛУДИ ГАРО тоа кажвиш од искуство ,од ШУТКА или?

Ама најдобро е да ти го испушит мајкати па да осетиш РОДИТЕЛСКА ЉУБОВ

ribar

Posts : 415
Join date : 2014-11-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Таканаречени „независни“ новинари

Пишување by king on Пет Фед 19 2016, 13:03

ribar напиша:

 ЛУДИ ГАРО тоа кажвиш од искуство ,од ШУТКА или?

Ама најдобро е да ти го испушит мајкати па да осетиш РОДИТЕЛСКА ЉУБОВ
Типичен пример на сдсм-овска култура

_________________
Види аватар!

king

Posts : 8769
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Таканаречени „независни“ новинари

Пишување by king on Пет Фед 19 2016, 13:10

ribar ... е испратен да одреме неколку часа .... додека не му пројде дејството на психоделичната супстанца

... за понатамошната терапија ќе одлучи лекарски конзилиум ...

_________________
Види аватар!

king

Posts : 8769
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Таканаречени „независни“ новинари

Пишување by VOL on Нед Фед 28 2016, 18:51

obljubeniot poludel
se obiduvam da razberam barem, zosto e sega vo afekt i panika.. aj za dzipot so mu buvna razbirlivo, aj za siluvanjeto razbirlivo..
ama sega mi e epten kako pijan golum...
http://plusinfo.mk/mislenje/1246/se-stesnuva-krugot-okolu-zlostornicite-od-vlasta

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Таканаречени „независни“ новинари

Пишување by concrete on Нед Фед 28 2016, 21:37

..мислам дека после изборите .., влдата на вмро треба да покаже милост и лудаков да го смести во фина соодветна болница...нема смисла  да се злопати во својата неподнослива душевна провалија....амбасадорот Бејли , од искуство сигурно ќе им препорача некоја подобра за те паре.. Very Happy Very Happy

concrete

Posts : 6172
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Таканаречени „независни“ новинари

Пишување by чучулига on Нед Фед 28 2016, 21:54

кој, шо, лудаци, милост??? 

А???

Море луѓе дај бе аманте со груевски... "милост"... еј!!!

Уште не ви е јасно шо е тој, м?

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12765
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Таканаречени „независни“ новинари

Пишување by VOL on Нед Фед 28 2016, 22:11

jas najmolLivo te zamoluvam da objasnis "so e toj", mislejki, na Gruevski...?

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Таканаречени „независни“ новинари

Пишување by чучулига on Нед Фед 28 2016, 22:12

ТИКВАР!!!

ете то е!!!

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12765
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Таканаречени „независни“ новинари

Пишување by VOL on Нед Фед 28 2016, 22:13

auu, ama si ti od banjativeee.... Smile Smile Smile 
specijalna "rasa"... specijajki..

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Таканаречени „независни“ новинари

Пишување by чучулига on Нед Фед 28 2016, 22:15

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12765
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Таканаречени „независни“ новинари

Пишување by VOL on Нед Фед 28 2016, 22:19

a Zaev, ne e tikvar . neli? Laughing

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Таканаречени „независни“ новинари

Пишување by чучулига on Нед Фед 28 2016, 22:28

не знам... не ми е предмет на перцепирање... сеуште.

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12765
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Таканаречени „независни“ новинари

Пишување by VOL on Нед Фед 28 2016, 22:30

a... Gruevski e?

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Таканаречени „независни“ новинари

Пишување by чучулига on Нед Фед 28 2016, 22:39

тој... досаден е за перцепирање веќе...

ништо нема ново, само се потврдува. ко ТИКВАР!!! шо и си е...

е то, не ми е јасно... абе ни милиметар да не се забележи никаков прогрес... добро, освен физички оти бар дупло се стори од то шо беше на почетокот.... сега не е нос шо шета, сега е гла... ни раменцињата не му пораснаја бе, само тиквата.... тажно постоење е тој, тој ТИКВАР... м да!

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12765
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Таканаречени „независни“ новинари

Пишување by VOL on Пон Фед 29 2016, 06:25

Smile   e so ocekuvase be, da evoluira vo Godzila Smile Smile Smile ? samo zatoa sto bil Premier >  Smile ?
ramenjata ne mu porasnale glavata , ..fizicki "progresiral" vo telesnata tezina.. Smile

kjuti zajko da ti dojde za premier,kuznaj (Twisted EvilTwisted Evil) vo sto ke ...porasne Smile -------------------------------------------------------------------------

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Таканаречени „независни“ новинари

Пишување by VOL on Пон Фед 29 2016, 22:58

scratch scratch scratch scratch

dali ovie od Libertas degeneriraat do nivo na eden "dokaz.mk" ili ovoj klenov "ohridsky.com".. ili mene taka mi se cini- ama izgleda ne mi se cinelo..

"DELCEVSKA PRAVOSLAVNA CRKVA".

ee zemjo Indijo- begaj fakjaj magla oti ke ti se ukoci vilica od zinuenje..

da e pravopisna greska..da razbereme..
da e nekakva "greska sto samo nie sakame da bide greska" na primer
"crkvata na ljubco georgievski",pa da se zapenjavime, demek negova licna svoina.. ne vredi, ke ispadne deka sme ko niv, samo da se ceka nekoj gaf- pa da se splete cela prikazna..bezveze.

ama da se smisli I izmisli, DELCEVSKA pravoslavna crkva, mora da si
a/nepismen ( ic ne gi zalam!)
b/glup (zalam....)
v/retardiran ( socustvuvam I zalam)

http://www.libertas.mk/%d0%b2%d0%b8%d0%b4%d0%b5%d0%be-%d0%be%d0%b3%d1%80%d0%b0%d0%b1%d0%b5%d0%bd-%d0%bc%d0%b0%d0%bd%d0%b0%d1%81%d1%82%d0%b8%d1%80%d0%be%d1%82-%d0%bd%d0%b0-%d1%99%d1%83%d0%b1%d1%87%d0%be-%d0%b3%d0%b5%d0%be/


Со реакција денеска не се огласија ни свештениците од делчевската православна црква, место нив настанот го осудија жителите на Делчево
Laughing Laughing Laughing
isuse...


Последната промена е направена од VOL на Пон Фед 29 2016, 23:04. Мислењето е променето 1 пати

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Таканаречени „независни“ новинари

Пишување by чучулига on Пон Фед 29 2016, 23:03

а можда во делчево имат и друга црква... неправославна?

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12765
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Таканаречени „независни“ новинари

Пишување by VOL on Пон Фед 29 2016, 23:04

чучулига напиша:а можда во делчево имат и друга црква... неправославна?

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
aman be.......aman...

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Таканаречени „независни“ новинари

Пишување by чучулига on Пон Фед 29 2016, 23:05

не знам бе... не сум била никогаш во делчево.

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12765
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Таканаречени „независни“ новинари

Пишување by VOL on Пон Фед 29 2016, 23:06

so ima vrska ti ili bilo koj da odel vo delcevo...
drugo e poentata.
stanuvaat histericni.

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Таканаречени „независни“ новинари

Пишување by чучулига on Пон Фед 29 2016, 23:10

мене не ми делува хистеричен текстот... тажен ми е... види ти шо и колку украле... еееееј од црква, а ни џамијата не била поштедена... па кузнај колку гладен и очаен треба да си то да го напрајш!

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12765
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Таканаречени „независни“ новинари

Пишување by VOL on Пон Фед 29 2016, 23:22

чучулига напиша:мене не ми делува хистеричен текстот... тажен ми е... види ти шо и колку украле... еееееј од црква, а ни џамијата не била поштедена... па кузнај колку гладен и очаен треба да си то да го напрајш!
...uuu.. a ti go sozali lopovot kolku bil gladen I ocean oti kradel po crkvi.. Laughing Laughing Laughing
isuse, so se zemjo indijo...

I to pazi, u DPC  Smile Smile Smile

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Таканаречени „независни“ новинари

Пишување by чучулига on Пон Фед 29 2016, 23:24

а шо?

тебе не ти е жал?

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12765
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Таканаречени „независни“ новинари

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот