Љубе Бошковски-го шитка името

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Љубе Бошковски-го шитка името

Пишување by concrete on Пон Фед 23 2015, 09:18

Љубе Бошковски??  Брат Љубе напраи 4 гега кои дефинитивно одамна го закопаа, барем онаму каде јас можам да одлучувам , а тоа е практично никаде... Very Happy
1.Кога се појави у глево доба ночи, со таа паларијата и мантил до земја на Табановце да плени камион динамита...
2.Кога даваше интервју во сценографија: пази славко метак-хвала мирко
3.Кога залегна зад жабата
4.Кога еднаш видов со кого руча у Дане.....
Но мислам дека сеа со многу суфлирање и малку памет гради Мендела имиџ и има големи планови, а баткиве на власт со аматерски скриени камери и сакам кажам, незнам речам...пробаат да го осуетат во тоа.
Човек да не може да процени кој е поголемиот пацер... Cool
avatar
concrete

Posts : 6707
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубе Бошковски-го шитка името

Пишување by king on Пон Фед 23 2015, 16:14

Ај ај ај ... излегоа и нови снимки ...
..како ли сега соросоидите ќе го бранат ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9393
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубе Бошковски-го шитка името

Пишување by king on Пон Фед 23 2015, 16:17

А а ааааа ....

еве ги 

http://a1on.mk/wordpress/archives/455282

.... зошто бил следен прашуваат ... ебате глупите ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9393
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубе Бошковски-го шитка името

Пишување by хан Ацо on Пон Фед 23 2015, 17:17

Ебаго,Груевикь я продаде целата држава на Србия,вие се занимавате со тоа кой продавал името на државата! Shocked
avatar
хан Ацо

Posts : 330
Join date : 2014-11-15
Location : Бугариjа

Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубе Бошковски-го шитка името

Пишување by VOL on Пон Фед 23 2015, 19:36

a be sekiraj se ti da najdes karti za koncert na Era Sumadinac u Maj , ke pravi koncert vo 5-6 grada,..
..skokni i do Bosilegrad da nabavis i srpski znaminja da mavtate so niv kako na konceretite na Ceca vo Sofija- pa tolku srpski trobojki ne se mavtaat ni vo Zitoradje, koga peva pevaljkata Laughing
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубе Бошковски-го шитка името

Пишување by Morski galeb on Вто Фед 24 2015, 13:18

DPMNE e Boston strangler koj vo svojot ljuboven zanes ja cereci svojata 'vozljubena' na tivok ogan i so brojni rekviziti e sega tamu nekoj nepoznat mushkarac, tuginec doshol i se osudil da mavne shamar na negovata sakana, on od toa se voznemiril i kazal:
-Shto ti se slucuva draga??

Morski galeb

Posts : 119
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубе Бошковски-го шитка името

Пишување by VOL on Вто Фед 24 2015, 16:58

Toa galabe, se vika seks.
Bez poezija.
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубе Бошковски-го шитка името

Пишување by хан Ацо on Вто Фед 24 2015, 17:07Некой лаже Twisted Evil
avatar
хан Ацо

Posts : 330
Join date : 2014-11-15
Location : Бугариjа

Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубе Бошковски-го шитка името

Пишување by VOL on Вто Фед 24 2015, 17:09

Godina mesec den
ne ti mu teknalo?
Ebati glupiot
(ne Han..)
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Љубе Бошковски-го шитка името

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот