Фири и неговото сфаќање

Go down

Фири и неговото сфаќање

Пишување by Фири on Чет Фед 19 2015, 12:22

Jaс имам задни намери кон една бугарска машка курва Smile Многу добра Smile
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Фири и неговото сфаќање

Пишување by king on Чет Фед 19 2015, 13:36

Фири напиша:Jaс имам задни намери кон една битопска курва Smile Многу добра Smile
А ха ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9415
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Фири и неговото сфаќање

Пишување by VOL on Чет Фед 19 2015, 13:40

Da ne se tvoite dojdeno vo Bitola na razgleduvanje, be fifi
avatar
VOL

Posts : 15433
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Фири и неговото сфаќање

Пишување by king on Чет Фед 19 2015, 13:43

Фири напиша:Jaс имам задни намери кон една ... курва 
Па ти освен од курва од друга не можеш да добиеш

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9415
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Фири и неговото сфаќање

Пишување by Фири on Чет Фед 19 2015, 13:49

Зошто така мислиш?
Jaс имам задни намери кон една бугарска машка курва
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Фири и неговото сфаќање

Пишување by VOL on Чет Фед 19 2015, 18:50

hm.. dodena ne se odlucis , sto sakas, ke odmorime, malce, vekje ima edna tema koja se zanimava so tebe licno, mislam za tvoja velicina dovolna e edna tema, ke se zbunis so dve.
avatar
VOL

Posts : 15433
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Фири и неговото сфаќање

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот