Форум на Слободоумни Патриоти

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Re: Форум на Слободоумни Патриоти

Пишување by concrete on Нед Фед 08 2015, 13:35

чучулига напиша:Ако не ми објасниш нема да дознајме...

за тие ФСП е темата инаку.
у три-четири збора : тие се отспротива на овие.... Cool
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форум на Слободоумни Патриоти

Пишување by чучулига on Нед Фед 08 2015, 13:39

Слабоумните?

Добро, ти нив му верваш и имаш разумно оправдување за нив?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форум на Слободоумни Патриоти

Пишување by concrete on Нед Фед 08 2015, 13:56

чучулига напиша:Слабоумните?

Добро, ти нив му верваш и имаш разумно оправдување за нив?
...слабоумни???  зар сдсм-овците се попатриотиле???
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форум на Слободоумни Патриоти

Пишување by чучулига on Нед Фед 08 2015, 14:00

Laughing Laughing Laughing 

Во манифестот само една парија се спомнува.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форум на Слободоумни Патриоти

Пишување by Фири on Чет Фед 12 2015, 10:14

Цигли каква е адресата на овоj форум да се зачланим?
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форум на Слободоумни Патриоти

Пишување by concrete on Чет Фед 12 2015, 10:43

Фири напиша:Цигли каква е адресата на овоj форум да се зачланим?
.... а сеа како пристапуваш, подпросторно???  ти бе да не си ромуланец??? Cool
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форум на Слободоумни Патриоти

Пишување by Фири on Чет Фед 12 2015, 10:44

Не, jас сум клингонец!
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Форум на Слободоумни Патриоти

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 2 Previous  1, 2

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот