S.O.S.....S.O.S....

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: S.O.S.....S.O.S....

Пишување by чучулига on Пон Aвг 15 2016, 23:58

цк.

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12776
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: S.O.S.....S.O.S....

Пишување by VOL on Пон Aвг 15 2016, 23:59

e pa da daj gorniot poplava da ti gi udaj toa anunakite- e na! Twisted Evil

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13783
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: S.O.S.....S.O.S....

Пишување by чучулига on Вто Aвг 16 2016, 00:01

Laughing Laughing Laughing

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12776
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: S.O.S.....S.O.S....

Пишување by VOL on Вто Aвг 16 2016, 00:05

..posle ke kisnete nakisnati  pred ..kahm... mojava .. Volovska.. arka Twisted Evil ..so se ananasunaki.. da im go nacukam ja ..

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13783
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: S.O.S.....S.O.S....

Пишување by concrete on Вто Aвг 16 2016, 10:17

..сва среќа што беше само летна кишица, па пројдовме како пројдовме...а замислете навистина да беше малку по-библиски дождот???  ..кај ќе ни беше крајот... Crying or Very sad
Гледам ова филмчето погоре од Москва, куќи, улици, подвожњаци, среденост.. итн... после нека каже некој дека наши луѓе не ги описмениле и култивисале..... Very Happy Very Happy

concrete

Posts : 6181
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: S.O.S.....S.O.S....

Пишување by king on Вто Aвг 16 2016, 23:53

http://www.vest.mk/default.asp?ItemID=B7E8913E7996D8439E25FE19F37C6B1A

_________________
Види аватар!

king

Posts : 8771
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: S.O.S.....S.O.S....

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот