Велосипед !!

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by ribar on Чет Фед 05 2015, 22:38

Возам и тоа само женски. 
iphone морат без него не се дишит.

ribar

Posts : 415
Join date : 2014-11-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by Kezhman velichanstveni on Саб Фед 07 2015, 11:39

Shto marka ti e velosipedot ?
avatar
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by concrete on Саб Фед 07 2015, 11:58

Kezhman velichanstveni напиша:Shto marka ti e velosipedot ?
.....се кладам дека е Стружанка со Шимано мењачVery Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6679
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by Kezhman velichanstveni on Саб Фед 07 2015, 14:16

Jas mislam deka e ROG sport specijal !
avatar
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by VOL on Саб Фед 07 2015, 14:36

uzjasi ga brale, ali pazi na ROG
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by Kezhman velichanstveni on Саб Фед 07 2015, 15:32

concrete напиша:
Kezhman velichanstveni напиша:Shto marka ti e velosipedot ?
.....се кладам дека е Стружанка со Шимано мењачVery Happy Very Happy

Ova ne sum jas,ova e mojata trauma !
avatar
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by ribar on Нед Фед 08 2015, 18:59

Kezhman velichanstveni напиша:Shto marka ti e velosipedot ?
Eдниот е МЕРИДА а другиот ДИАВЕЛО.

ribar

Posts : 415
Join date : 2014-11-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by ribar on Нед Фед 08 2015, 19:18

concrete напиша:
Kezhman velichanstveni напиша:Shto marka ti e velosipedot ?
.....се кладам дека е Стружанка со Шимано мењачVery Happy Very Happy
 Стружанката ке си седит напред а мењачот мој  е автоматски -домашен ама не чаден,така да возењето покрај ејзеро ке бидит удобно.

ribar

Posts : 415
Join date : 2014-11-27

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by VOL on Пон Фед 09 2015, 20:39

Koga kivam cudni raboti se slucuvaat....kivnav, i -ete
avatar
VOL

Posts : 15290
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот