Велосипед !!

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by Kezhman velichanstveni on Нед Фед 01 2015, 23:42

Na shto se dolzhat ovie navredi king ?

Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by Laba on Нед Фед 01 2015, 23:44

хахаха, сладок е.
па не се лути кежман, баш си сладок!

Laba

Posts : 388
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by king on Нед Фед 01 2015, 23:44

Каде виде навреда ...
.. треба да ми заблагодариш што сум го овековечил тој историски момент ...

_________________
Види аватар!

king

Posts : 8769
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by Kezhman velichanstveni on Нед Фед 01 2015, 23:48

Zashto e ova nipodishtavanje ,king,zashto ??

Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by чучулига on Нед Фед 01 2015, 23:50

Немојте бре така со сензитивниот хакер на точаче, немојте... многу смеење ми иди!

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12765
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by Kezhman velichanstveni on Нед Фед 01 2015, 23:51

Ke gi setiram svoite ignorirachki kapaciteti na maksimum !

Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by Laba on Нед Фед 01 2015, 23:52

чучулига напиша:Немојте бре така со сензитивниот хакер на точаче, немојте... многу смеење ми иди!
човекот не отвори тема за велосипед за ти да му се подсмеваш. ;(

Laba

Posts : 388
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by Kezhman velichanstveni on Нед Фед 01 2015, 23:56

Forumot e najchesto takov,kakvi se forumashite !

Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by чучулига on Нед Фед 01 2015, 23:56

Шо да прам... посилно е од мене.

И јас неќам ама самото ми иди одвнатре.

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12765
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by Kezhman velichanstveni on Нед Фед 01 2015, 23:59

Laba напиша:
чучулига напиша:Немојте бре така со сензитивниот хакер на точаче, немојте... многу смеење ми иди!
човекот не отвори тема за велосипед за ти да му се подсмеваш. ;(
Bash taka ! Ova beshe navistina poveke odkolku nesebichno,fer i drugarski !

Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by concrete on Пон Фед 02 2015, 00:04

хммм..овде некако само многу сензитивни душички се мотаат, слабо балвани ко мене....ко да сум влегол негде по грешка ???? Cool

concrete

Posts : 6172
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by Kezhman velichanstveni on Пон Фед 02 2015, 00:10

concrete напиша:хммм..овде некако само многу сензитивни душички се мотаат, слабо балвани ко мене....ко да сум влегол негде по грешка ???? Cool
Taman rabota.Ti mozhesh taka fino i senzitivno da objasnish za parenjeto na polzhavite !

Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by Laba on Пон Фед 02 2015, 00:14

па полжавите се хермафродити, сами си се размножуваат Smile

Laba

Posts : 388
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by Kezhman velichanstveni on Пон Фед 02 2015, 00:16

Pa vo toa e dedukcijata,zarem ne !

Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by king on Пон Фед 02 2015, 00:17

Aма си бил ти стручно поткован ....

_________________
Види аватар!

king

Posts : 8769
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by Laba on Пон Фед 02 2015, 00:18

муабетов..нема цел. имам чуство дека некој не сака да има муабет

Laba

Posts : 388
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by Kezhman velichanstveni on Пон Фед 02 2015, 00:19

king напиша:Aма си бил ти стручно поткован ....

Sekoj go bira svojot otrov !

Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by concrete on Пон Фед 02 2015, 00:21

Kezhman velichanstveni напиша:
concrete напиша:хммм..овде некако само многу сензитивни душички се мотаат, слабо балвани ко мене....ко да сум влегол негде по грешка ???? Cool
Taman rabota.Ti mozhesh taka fino i senzitivno da objasnish za parenjeto na polzhavite !
.хммм.., но мојот докторат беше за истата таа работа, ама кај Белите Буви од Борнео..со опширна анализа на импактот на киселите монсунски врнежи врз редовноста на нивниот љубовен живот....LCCN82008292 Shocked

concrete

Posts : 6172
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by Kezhman velichanstveni on Пон Фед 02 2015, 00:22

Laba напиша:муабетов..нема цел. имам чуство дека некој не сака да има муабет
Ne sum siguren deka sosema ti e jasna razlikata pomegu cinizmot i zakasnetata emancipacija ? 

Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by чучулига on Пон Фед 02 2015, 00:24

concrete напиша:хммм..овде некако само многу сензитивни душички се мотаат, слабо балвани ко мене....ко да сум влегол негде по грешка ???? Cool

Такво дојде времето... време на чувствителност.

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12765
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by king on Пон Фед 02 2015, 23:40

Го видел некој негде Кежман ...
... едни родители имаат пријавено изгубено дете ...
... последна позната локација ...
... возело трицкл по кејот ...

_________________
Види аватар!

king

Posts : 8769
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by чучулига on Пон Фед 02 2015, 23:46

Провериле дали е можда на курс за читање датуми?

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12765
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by king on Пон Фед 02 2015, 23:53

Мора да го онаа Лаба ..киднапирала ... она го мамеше накај кеј ...

_________________
Види аватар!

king

Posts : 8769
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by Kezhman velichanstveni on Вто Фед 03 2015, 23:50

Pochnavme i da brisheme,taka li . Deka ne ima mnogu ?

Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by VOL on Вто Фед 03 2015, 23:56

koj be.. kade..?

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот