Велосипед !!

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Велосипед !!

Пишување by Kezhman velichanstveni on Пет Јан 30 2015, 00:20

Dali vozite velosiped ! Kade go vozite ? Kakov velosiped imate ? Nosite li smartfon dodeka vozite velosiped,i dokolku go nosite shto vo taa prilika slushate ?
avatar
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by king on Пет Јан 30 2015, 00:30

Имам еден жут peugeot ... десетобрзинец ... купен којзнае од кога ...
...сеуште е во изврсна состојба ....
...надживеа многи од оние скапанине босански Унис и словенечките гомна од Рог
... понекогаш го возам .. а смартфонот ми е во џеб ... исклучен...
... сакам да никој не ми смета во уживањето ..

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by king on Пет Јан 30 2015, 00:46

кежмане ...
... ти возиш точак?

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by Kezhman velichanstveni on Пет Јан 30 2015, 00:53

Vozam ! Mounty vishnja boja.
Nego zapamti koga ke vozish velosiped ,sekogash da imas so sebe shishe so voda za da go isprskash vo ochi kucheto shto ke te zbrka dodeka vozish.Garantirano pomaga !
avatar
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by king on Пет Јан 30 2015, 00:55

Kezhman velichanstveni напиша:Vozam ! Mounty vishnja boja.
Nego zapamti koga ke vozish velosiped ,sekogash da imas so sebe shishe so voda za da go isprskash vo ochi kucheto shto ke te zbrka dodeka vozish.Garantirano pomaga !
Куче кога само ќе го види king  на точак ...цвилејки бега

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by Kezhman velichanstveni on Пет Јан 30 2015, 01:01

Prikluchete ni se vo bike community.
avatar
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by king on Пет Јан 30 2015, 03:13

кежман ... со што го подмачкуеш ланецот?

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by Kezhman velichanstveni on Пет Јан 30 2015, 16:44

king напиша:кежман ... со што го подмачкуеш ланецот?

Go nosam na servis sekoj tri meseci i serviserot go podmachkuva.So shto go podmachkuva on si znae !
avatar
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by Laba on Нед Фед 01 2015, 22:51

хмм.. не се отвара?
avatar
Laba

Posts : 411
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by Kezhman velichanstveni on Нед Фед 01 2015, 22:52

Kolku  si brza ?  Kolku brzo odgovarash,toa chudo e !
avatar
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by Laba on Нед Фед 01 2015, 22:54

хаха!
avatar
Laba

Posts : 411
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by Laba on Нед Фед 01 2015, 22:54

дојди на кеј да видиш колку сум брза
avatar
Laba

Posts : 411
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by Kezhman velichanstveni on Нед Фед 01 2015, 23:09

Se plasham od kuchinja ! Da ne mi se z'gnat po velosipedot !
avatar
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by Laba on Нед Фед 01 2015, 23:19

не со велоспипед бе, џогинг
avatar
Laba

Posts : 411
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by Kezhman velichanstveni on Нед Фед 01 2015, 23:25

Laba напиша:не со велоспипед бе, џогинг

Ama ova ne e topick za dzhoging ? Zarem po tie shto dzhogiraat ne trchaat kuchinja ?
avatar
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by Laba on Нед Фед 01 2015, 23:27

навистина знаеш да возиш точак?
avatar
Laba

Posts : 411
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by concrete on Нед Фед 01 2015, 23:33

..испадна многу тежок  за манипулација и остана у порум....инаку супер се вози Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by Kezhman velichanstveni on Нед Фед 01 2015, 23:36

Laba напиша:навистина знаеш да возиш точак?

Kakvo e ova prashanje ? Sakash da me navredish li ?
avatar
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by Laba on Нед Фед 01 2015, 23:36

ти си гo направи?
avatar
Laba

Posts : 411
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by Laba on Нед Фед 01 2015, 23:37

Kezhman velichanstveni напиша:
Laba напиша:навистина знаеш да возиш точак?

Kakvo e ova prashanje ? Sakash da me navredish li ?
де, ама си љутко, мала шала Smile
avatar
Laba

Posts : 411
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by Kezhman velichanstveni on Нед Фед 01 2015, 23:41

Laba напиша:
Kezhman velichanstveni напиша:
Laba напиша:навистина знаеш да возиш точак?

Kakvo e ova prashanje ? Sakash da me navredish li ?
де, ама си љутко, мала шала Smile

Ne sum ljutko,samo sum osetliv ,da ne recham senzitiven !
avatar
Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by king on Нед Фед 01 2015, 23:42

Eве го кежманот поред кеј ...


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by Laba on Нед Фед 01 2015, 23:42

ок, извини, ќе знам за другпат
avatar
Laba

Posts : 411
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Велосипед !!

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот