Прво психолошки тест, па потоа службено оружје

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Re: Прво психолошки тест, па потоа службено оружје

Пишување by concrete on Саб Јан 31 2015, 00:28

VOL напиша:
concrete напиша:
VOL напиша:mislis deka lepotani od 180 sm 80 kg polozen kuplerov test i IQ 115  se po avtomatizam sposobni za nosenje oruzje?

malce mi zastranuvas so temava..
...реков не би коментирал.., ниту спомнав лепотани или лепотанки.., ниту мислев на нив како автоматски способни за носење оружје, одговорни и безбедни за околина.... Very Happy Very Happy Very Happy

tuku?

ajde, me interesira sto mislis, ti, pa mozebi ke se nakanam i jas da pisam nesto...
...ај сеа   полноќ е..,  не е време за оговарање и критикување на 50 годишни манири у полиција.....вадење на мускули и бутање ѓубре под черга....због мир у еснаф... Very Happy Very Happy Very Happy
У такво опкружување неурачунљиви пукачи се  само повремен фолклор... Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Прво психолошки тест, па потоа службено оружје

Пишување by VOL on Саб Јан 31 2015, 00:29

mislev da se uozbiljam na temava ama te gleam tralalajka si nekoja pa si velam koj qrac ke trosam mozocni kelii..
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Прво психолошки тест, па потоа службено оружје

Пишување by concrete on Саб Јан 31 2015, 00:31

VOL напиша:mislev da se uozbiljam na temava ama te gleam tralalajka si nekoja pa si velam koj qrac ke trosam mozocni kelii..
.., а што ти викам од прееска... Wink
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Прво психолошки тест, па потоа службено оружје

Пишување by VOL on Саб Јан 31 2015, 00:41

e aj..
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Прво психолошки тест, па потоа службено оружје

Пишување by jambo on Саб Јан 31 2015, 07:59

Prvo policajci da idev na psiho test
polovinata nema da polozat zosto se umobolni
a vtorata polovina zosto se glupi kako noc
zata ponekogas im davaat kuche...da gi vodi:D

jambo

Posts : 631
Join date : 2014-12-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Прво психолошки тест, па потоа службено оружје

Пишување by gestapo on Нед Фед 01 2015, 16:44

Nikoj ne moze da predvidi dali nekoj po polozeniot psiholoski test deka nema da stori nekoe delo...ima test za onie sto se trajno psihopati..nemora da znaci ako policaec ili civil izvrsi krivicno delo  ubistvo deka e psihopat...ima momenti koga covek moze da izleze od kontrola poradi x problemi
avatar
gestapo

Posts : 175
Join date : 2015-01-12

Вратете се на почетокот Go down

Re: Прво психолошки тест, па потоа службено оружје

Пишување by Фири on Чет Фед 12 2015, 10:46

Самотро оружие е психолошки тест. Првин мора да се даде па потоа во зависност како пука човекот со него ке се каже дали е психолошки добро или има некои проблеми!
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Прво психолошки тест, па потоа службено оружје

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот