Прво психолошки тест, па потоа службено оружје

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Re: Прво психолошки тест, па потоа службено оружје

Пишување by VOL on Пет Јан 30 2015, 00:33

da.
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Прво психолошки тест, па потоа службено оружје

Пишување by чучулига on Пет Јан 30 2015, 00:34

Ќе кажиш?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Прво психолошки тест, па потоа службено оружје

Пишување by VOL on Пет Јан 30 2015, 00:35

pa.. da ne vadat pistolji.
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Прво психолошки тест, па потоа службено оружје

Пишување by king on Пет Јан 30 2015, 00:36

какви бе пиштоли ...
...калаши вадат ...
..кој пука сега со пиштол ..

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9394
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Прво психолошки тест, па потоа службено оружје

Пишување by чучулига on Пет Јан 30 2015, 00:40

Еднаш имав искуство со оружје.

Бррррр!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Прво психолошки тест, па потоа службено оружје

Пишување by VOL on Пет Јан 30 2015, 00:40

i, te pogodija germancite?
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Прво психолошки тест, па потоа службено оружје

Пишување by чучулига on Пет Јан 30 2015, 00:41

Не бе.

Избегав со плачење... пукачница, стрелиште во Лас Вегас...

навидум интересна идеја... дур не спука некој и јас низ врата па тие од обезбедување шо и да е таму, се збунија... хаос!

Не можев да престанам да плачам сат време.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Прво психолошки тест, па потоа службено оружје

Пишување by concrete on Пет Јан 30 2015, 10:05

чучулига напиша:Не бе.

Избегав со плачење... пукачница, стрелиште во Лас Вегас...

навидум интересна идеја... дур не спука некој и јас низ врата па тие од обезбедување шо и да е таму, се збунија... хаос!

Не можев да престанам да плачам сат време.
ахам, што би рекол еден....ти немаш лошо искуство и уплав од оружје, туку страв од  високо децибелски вибрации на воздухот со поголемка снага,.
Да те прашам нешто , што за една Чучулига би било можеби апсурдно..: се плашиш од летање??? Мислам не, бидејќи викаш го шпарташ светот , а пешки и си пливање до тие дестинации би ти трбеало многу време , значи претпоставувам дека не се плашиш  , или пак те дрогираат и доообро наливаат пред секој лет???? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6707
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Прво психолошки тест, па потоа службено оружје

Пишување by чучулига on Пет Јан 30 2015, 10:07

Laughing Laughing Laughing

Не се плашам од летање конкрит. 

Е, турбуленции не ми се омилени.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Прво психолошки тест, па потоа службено оружје

Пишување by VOL on Пет Јан 30 2015, 10:14

Pak aludiraat drogi, opojki,..c c c c
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Прво психолошки тест, па потоа службено оружје

Пишување by concrete on Пет Јан 30 2015, 16:42

чучулига напиша:Laughing Laughing Laughing

Не се плашам од летање конкрит. 

Е, турбуленции не ми се омилени.
..ни мене , никад не знаеш како ќе заврши.... Cool
avatar
concrete

Posts : 6707
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Прво психолошки тест, па потоа службено оружје

Пишување by king on Пет Јан 30 2015, 23:37

По темава ....

..работава со тестовите е почната одпозади ...
... прво тест па оружје ...
..би требало ...
..прво тест па после вработување ... така овој оружениот тест би станал излишен ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9394
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Прво психолошки тест, па потоа службено оружје

Пишување by VOL on Пет Јан 30 2015, 23:38

pa se raboti test, ne e nikakva novina ova sto go kazuvaat..
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Прво психолошки тест, па потоа службено оружје

Пишување by king on Пет Јан 30 2015, 23:43

Џабе тестови .... освен како за ... намалување на ризикот од злоупотреба ...
... ниеден тест не може да предвиди кога на некој ќе му се залепат ламелите ....

...има една чудна работа ... во повеќето случки ... слушаме коментари ...
... а бе што му бидна на човекот ... тој бе ни на мравка не газеше ....

т.е. во нас е скриен некој окидач за кој не ни помислуваме дека постои ..

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9394
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Прво психолошки тест, па потоа службено оружје

Пишување by VOL on Пет Јан 30 2015, 23:46

slozeno e , bara povekje vreme i prostor..
a ima dobri analizi i odgovor na seto ova.
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Прво психолошки тест, па потоа службено оружје

Пишување by concrete on Пет Јан 30 2015, 23:55

VOL напиша:slozeno e , bara povekje vreme i prostor..
a ima dobri analizi i odgovor na seto ova.
..на жалост нема , има само пореални и по обландирани приказни за смируење народ и могучност за уште еден докторат на тема... Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6707
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Прво психолошки тест, па потоа службено оружје

Пишување by VOL on Пет Јан 30 2015, 23:56

ima,be...ama ke me mrzat uste povekje Laughing Laughing Laughing
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Прво психолошки тест, па потоа службено оружје

Пишување by concrete on Пет Јан 30 2015, 23:59

VOL напиша:ima,be...ama ke me mrzat uste povekje Laughing Laughing Laughing
......нема бе, штом некој жгољав, недоквакан и со глупа фаца видиш ко униформисан полицаец...пиши пропало.... Cool
avatar
concrete

Posts : 6707
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Прво психолошки тест, па потоа службено оружје

Пишување by VOL on Саб Јан 31 2015, 00:01

nema vrska zgoljav i so glupa faca, so psihiloskata podobnost da nosi oruzje.
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Прво психолошки тест, па потоа службено оружје

Пишување by concrete on Саб Јан 31 2015, 00:03

VOL напиша:nema vrska zgoljav i so glupa faca, so psihiloskata podobnost da nosi oruzje.
ехх.., има и тоа немаш појма колку има.... Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6707
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Прво психолошки тест, па потоа службено оружје

Пишување by VOL on Саб Јан 31 2015, 00:05

ajde neka e taka.
iako znae deka nema veze..
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Прво психолошки тест, па потоа службено оружје

Пишување by concrete on Саб Јан 31 2015, 00:12

VOL напиша:ajde neka e taka.
iako znae deka nema veze..
...не би коментирал даље.., повеќе слојно е , ама полиција која се праи по баби-стричевима, на основа на партиска подобност(онаа на власт) плус рамковно......  можеш мачки о реп....
Првпут на последниот конкурс слушнав да се спомне ВИСИНА..... Very Happy Very Happy Very Happy
За некои други "системи" има други методи на одабир , ама таму никој не треба да е без претходна диплома ..., ама не од бојов или друг сумњив факултет...Ко оној за безбедност... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6707
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Прво психолошки тест, па потоа службено оружје

Пишување by VOL on Саб Јан 31 2015, 00:14

mislis deka lepotani od 180 sm 80 kg polozen kuplerov test i IQ 115 se po avtomatizam sposobni za nosenje oruzje?

malce mi zastranuvas so temava..
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Прво психолошки тест, па потоа службено оружје

Пишување by concrete on Саб Јан 31 2015, 00:22

VOL напиша:mislis deka lepotani od 180 sm 80 kg polozen kuplerov test i IQ 115  se po avtomatizam sposobni za nosenje oruzje?

malce mi zastranuvas so temava..
...реков не би коментирал.., ниту спомнав лепотани или лепотанки.., ниту мислев на нив како автоматски способни за носење оружје, одговорни и безбедни за околина.... Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
concrete

Posts : 6707
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Прво психолошки тест, па потоа службено оружје

Пишување by VOL on Саб Јан 31 2015, 00:23

concrete напиша:
VOL напиша:mislis deka lepotani od 180 sm 80 kg polozen kuplerov test i IQ 115  se po avtomatizam sposobni za nosenje oruzje?

malce mi zastranuvas so temava..
...реков не би коментирал.., ниту спомнав лепотани или лепотанки.., ниту мислев на нив како автоматски способни за носење оружје, одговорни и безбедни за околина.... Very Happy Very Happy Very Happy

tuku?

ajde, me interesira sto mislis, ti, pa mozebi ke se nakanam i jas da pisam nesto...
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Прво психолошки тест, па потоа службено оружје

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот