ПУКНА БРУКА: Македонија го изгуби правото на глас во ОН

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Re: ПУКНА БРУКА: Македонија го изгуби правото на глас во ОН

Пишување by Centarec on Чет Јан 29 2015, 09:27

од "де де големо чудо" си патиме

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПУКНА БРУКА: Македонија го изгуби правото на глас во ОН

Пишување by jambo on Чет Јан 29 2015, 10:36

potpolno si vo pravo......sekogas koga debelo
ce se utne rabotata "de de golemo cudo"
nesto u zadnje vreme toa cudo se pocesto
go ima

jambo

Posts : 631
Join date : 2014-12-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПУКНА БРУКА: Македонија го изгуби правото на глас во ОН

Пишување by king on Чет Јан 29 2015, 13:42

Centarec напиша:од "де де големо чудо" си патиме
Точно ...
од ...
...де, де големо чудо, без гајле за некој месец се ке се среди...
... ко што лажеше едноокиот, стигнавме до ова дереџе...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9348
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПУКНА БРУКА: Македонија го изгуби правото на глас во ОН

Пишување by чучулига on Пет Јан 30 2015, 14:33

Кинг...

абе овие баги заборавале бе!

http://plusinfo.mk/vest/13119/Makedonija-im-dolzi-eden-milion-evra-na-obedinetite-nacii-

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПУКНА БРУКА: Македонија го изгуби правото на глас во ОН

Пишување by king on Пет Јан 30 2015, 14:40

A  бе ... кој се не им должи  нив...

..туку тие треба да си се преиспитаат зошто постои таа организација кога никој не ја шљиви ....
..потребна и е голема генералка и редефинирање ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9348
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПУКНА БРУКА: Македонија го изгуби правото на глас во ОН

Пишување by чучулига on Пет Јан 30 2015, 14:43

Ај не зафркавај.. од кога стана битно па шо прат другите ...

и те изгибав само оти ти релативизираше дека "еднаш забораено, па шо, голема работа".

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: ПУКНА БРУКА: Македонија го изгуби правото на глас во ОН

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот