Слобода на говор-според СДСМ

Go down

Слобода на говор-според СДСМ

Пишување by king on Саб Мај 24 2014, 01:38

Заев и Шекеринска го избркаа Ивор Мицковски од „Окно“

Отккао во неколку наврати жестоко го нападна раководството на СДСМ предводено од Зоран Заев и Радмила Шекеринска преку колумни објавени на Окно.мк нарекувајќи ги криминалци, колумнистот Ивор Мицковски повеќе не е дел од овој портал, бидејќи му било соопштено дека неговата соработка со Окно завршува овој месец.

........................
http://www.kurir.mk/makedonija/vesti/159153-Zaev-i-Sekerinska-go-izbrkaa-Ivor-Mickovski-od-Okno

Комуњарска работа ...
„Имаш слобода на говор само додека ме фалиш“

..во спротивно на сцена стапуваат политичките комесари ...

Латас сега на овој пенал треба да ги дотепа...
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Слобода на говор-според СДСМ

Пишување by punter ohrid on Саб Мај 24 2014, 04:33

vaka li ke se borat protiv rezimot ?

punter ohrid

Posts : 95
Join date : 2014-05-21

Вратете се на почетокот Go down

Re: Слобода на говор-според СДСМ

Пишување by punter ohrid on Саб Мај 24 2014, 04:40

a sto falenje mu udrija na doticniov pred da pocne da gi kritikuva, si mislis za koj znae kakov ekspert se raboti, i sega odma ne vredi.

punter ohrid

Posts : 95
Join date : 2014-05-21

Вратете се на почетокот Go down

Re: Слобода на говор-според СДСМ

Пишување by king on Саб Мај 24 2014, 08:57

Стварно бе ... кај е бе сега она нивното комуњарско друштво на новинари со тапани и на цел глас да се огласи во заштита на правата  на нивниот колега ..новинар??????

Штама, нигде ги нема ....
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Слобода на говор-според СДСМ

Пишување by concrete on Саб Мај 24 2014, 11:31

..тоа се  само лајави џукели и зависници од соросови пари..
..за да им се упикаат на педофилистичарите и на нато-предаторите у смрдливите шупци тие се ќе направат.
Не Македонија, не нивните величани величини кога треба, туку и мајките ќе си ги продадат за курви во морнарски бордел.., само за уште еден цуг од
соросовото малокуревче...
avatar
concrete

Posts : 6691
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Слобода на говор-според СДСМ

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот