Притвор за Зоран Верушевски

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Re: Притвор за Зоран Верушевски

Пишување by VOL on Пет Јан 23 2015, 22:58

Uapsen Zoran Verusevski.
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Притвор за Зоран Верушевски

Пишување by king on Пет Јан 23 2015, 23:07

Што му товарат?

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9393
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Притвор за Зоран Верушевски

Пишување by VOL on Пет Јан 23 2015, 23:08

ufff..... pusti alfa.
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Притвор за Зоран Верушевски

Пишување by king on Пет Јан 23 2015, 23:11


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9393
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Притвор за Зоран Верушевски

Пишување by king on Пет Јан 23 2015, 23:13

Што стана со син му ....

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9393
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Притвор за Зоран Верушевски

Пишување by VOL on Пет Јан 23 2015, 23:14

hehehe...
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Притвор за Зоран Верушевски

Пишување by VOL on Пет Јан 23 2015, 23:15

pred 2-3 godini naeba zaradi obid za ubistvo....
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Притвор за Зоран Верушевски

Пишување by Centarec on Саб Јан 24 2015, 01:40

еден од основоположниците на курчот низ градот само ради тоа што бил на функција и пошто го штити 1312. нешто што денес го копираат многу функционери и тазе печени богаташи блиски до власта. ако му е.

ко ке ми текне син му што глумеше низ градов...ах беее орден за храброст и патриотство треба на многу луѓе да им се дадат заради тоа што не се иселиле од државава ради вакви фаци...

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Притвор за Зоран Верушевски

Пишување by Laba on Саб Јан 24 2015, 02:04

лошо кажаа на вести, порнографија, недозволено оружје.. будо сомнежи, синдром бошковски љ.
avatar
Laba

Posts : 411
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Притвор за Зоран Верушевски

Пишување by concrete on Саб Јан 24 2015, 09:14

Centarec...изглеа Господ ти ги услиша молитвите, почнаа да ги хапсат оние кои ја започнаа шарадава... Very Happy
Хммм  Верушевски??????  ..него изгледа како она: ти зборам ќерко, слушај ме снао...иако ме чуди она со детската порнографија, на толку други опашки се фатија за онаа за која и слаткиот римски папа тврди дека не е баш некој смртен греффф....
avatar
concrete

Posts : 6707
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Притвор за Зоран Верушевски

Пишување by VOL on Саб Јан 24 2015, 09:15

mirno...izi.
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Притвор за Зоран Верушевски

Пишување by чучулига on Саб Јан 24 2015, 09:19

concrete напиша:Centarec...изглеа Господ ти ги услиша молитвите, почнаа да ги хапсат оние кои ја започнаа шарадава... Very Happy
Хммм  Верушевски??????  ..него изгледа како она: ти зборам ќерко, слушај ме снао...иако ме чуди она со детската порнографија, на толку други опашки се фатија за онаа за која и слаткиот римски папа тврди дека не е баш некој смртен греффф....
Не навлегвам во ситуацијата оти нема доволно информации сеуште.

Муабетот ми е за обвинувањето за детска порнографија... па полошо од то можи да има? 

Непара ми се чини.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Притвор за Зоран Верушевски

Пишување by VOL on Саб Јан 24 2015, 09:24

dedo Bogoja vikase kjuuks, na Ushko, koga ke se zaletase nakaj trnjeto..
a toj gladden, li gladen..
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Притвор за Зоран Верушевски

Пишување by чучулига on Саб Јан 24 2015, 09:30

Аман бе В.  оти толку мистериозно...

дај кажи шо да не се залетваме.

Не е за ќутење работата.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Притвор за Зоран Верушевски

Пишување by VOL on Саб Јан 24 2015, 09:34

ja za dedo Bogoja kazuvav..bogdagoprosti, si umre,
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Притвор за Зоран Верушевски

Пишување by Centarec on Саб Јан 24 2015, 09:34

кој си зулумел нека го јаде.

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Притвор за Зоран Верушевски

Пишување by Centarec on Саб Јан 24 2015, 16:35

алачки си ја лади у бразил. алал вера на правниот систем наш.

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Притвор за Зоран Верушевски

Пишување by чучулига on Саб Јан 24 2015, 16:39

Па, изгледа има различни видови правди.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Притвор за Зоран Верушевски

Пишување by VOL on Саб Јан 24 2015, 16:46

Centarec напиша:алачки си ја лади у бразил. алал вера на правниот систем наш.

izvor?
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Притвор за Зоран Верушевски

Пишување by Centarec on Саб Јан 24 2015, 16:56

нејзината фб страна.

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Притвор за Зоран Верушевски

Пишување by VOL on Саб Јан 24 2015, 17:06

kje ja stigne..
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Притвор за Зоран Верушевски

Пишување by чучулига on Нед Јан 25 2015, 15:27

Еве шо му нашле во компјутерот на Верушевски

http://plusinfo.mk/vest/12470/pres24-edno-porno-video-i-nekolku-fotografii-najdeni-vo-kompjuterot-na-verushevski

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Притвор за Зоран Верушевски

Пишување by Laba on Нед Јан 25 2015, 17:51

http://212.13.64.44/default.asp?ItemID=436DD829CC7F9D4F9D534A7FEB5484F1
Убава статија за Александар В. од пред неколку години!
avatar
Laba

Posts : 411
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Притвор за Зоран Верушевски

Пишување by VOL on Нед Јан 25 2015, 17:53

epten ubaina. since tatino. vepar
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Притвор за Зоран Верушевски

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 3 1, 2, 3  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот