Жалби и поплаки

Страна 4 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by king on Саб Јан 24, 2015 11:04 pm

Kezhman velichanstveni напиша:Povtorno mi ja zatvorija ordinacijata vo koja samo gi lechev pacientite ??
Zashto ? Smeshni se objasnuvanjata.
No gazdite si znaat.Samo da gi potsetam na onaa poznata pogovorka "Drumovi che pozhelet turaka,al turaka nigde neche biti" !
Смешни несмешни ... и оваа тема се приремено затвора додека не биде исполнет условот од ординацијата

_________________
Види аватар!

king

Posts : 8728
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Kezhman velichanstveni on Пон Јан 26, 2015 6:29 pm

Ne znam dali e vreme za formiranje na Sindikat za forumski prava !

Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Пон Јан 26, 2015 6:30 pm

ne e vreme za formiranje na sindikat,zatoa sto imas tema zalbi i poplaki koja AKO ja koristis KAKO STO TREBA  ke bide od obostrana korist..
a ako treses zeleni, si znaes..

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13650
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Centarec on Пон Јан 26, 2015 7:16 pm

волку труд сила да се уложуваше у погорните теми ќе беше многу боље.

Centarec

Posts : 996
Join date : 2014-11-16

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Kezhman velichanstveni on Пон Јан 26, 2015 7:22 pm

Sloboden chovek,koga -togash biva baniran !!

Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Пон Јан 26, 2015 11:21 pm

vidis... ti ne si baniran.. nitu nekoj ima interes da se bavi so tebe.. da te banira.

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13650
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Kezhman velichanstveni on Пон Јан 26, 2015 11:45 pmPodobro da umresh na nozhe odkolku da zhiveesh na kolena !!

Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Пон Јан 26, 2015 11:48 pm


_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13650
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Пон Јан 26, 2015 11:48 pm


_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13650
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by concrete on Пон Јан 26, 2015 11:49 pm

Велечасни , не драми Wink   Можеш ти и подобро....

concrete

Posts : 6122
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Пон Јан 26, 2015 11:49 pm


_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13650
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Kezhman velichanstveni on Пон Јан 26, 2015 11:54 pm

Mozhe li nekoj da mi objasni zashto jas ovde,samo na ovoj podforum na monitorot gledam ushte eden kursor ?? Kako dvajca da upravuvame so mojot komjuter ??

Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Пон Јан 26, 2015 11:55 pm


_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13650
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Kezhman velichanstveni on Вто Јан 27, 2015 12:33 am


ne ke e loso da go premestis vo ordinacija... ili vo meana.. ili aj sakas...
posto ovde e za zalbi em poplaki
.. eve ke bidam pak korekten i te sovetuvam da go postavis ovoj klip, kaj sakas..
imame... moze , eve ...5 minuti?

Kezhman velichanstveni

Posts : 266
Join date : 2014-12-26

Вратете се на почетокот Go down

Ej говедо забегано

Пишување by Фири on Сре Фед 11, 2015 10:05 pm

Еј...


полека и не се занесвај.


чучулига

Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Сре Фед 11, 2015 10:10 pm

Прашав го ВОЛ што му е сличното со мене????

уредник: чучулига

Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by чучулига on Сре Фед 11, 2015 10:12 pm

А шо, ти си Вол?

Прашај тој шо ве поистоветил... таму е проблемот.

Шо го прозиваш Вол ни крив ни должен?

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12712
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Сре Фед 11, 2015 10:12 pm

Нека призна дека НЕМАМЕ НИШТО ОПШТО!!!!

Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Сре Фед 11, 2015 10:14 pm

Ти некаков адокат си на говедото? Нема ли смелост да ПРИЗНА дека сме сосема различни и немаме НИШТО ЗАЕДНИЧКО?

Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by чучулига on Сре Фед 11, 2015 10:14 pm

Ти бе чоек арен си?

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12712
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Сре Фед 11, 2015 10:15 pm

Зошто ми редактираш постовите? Волот не е ли говедо и обратно?

Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Сре Фед 11, 2015 10:16 pm

чучулига напиша:Ти бе чоек арен си?
Малку сум залjублен но инаку сум сосема добро!

Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by чучулига on Сре Фед 11, 2015 10:17 pm

Еве ја преместив темата на поприкладно место кај шо немам можност да уредувам.

А шо бе ти така влезе на сила?

Прозиваш безврска и бараш разјаснувања за шо?

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12712
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by чучулига on Сре Фед 11, 2015 10:19 pm

Фири напиша:
чучулига напиша:Ти бе чоек арен си?
Малку сум залjублен но инаку сум сосема добро!

Убо е да се сакат луѓето, со среќа да ти е.

Немаш хормонско оправдување за нападот, да ти кажам само.

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12712
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Сре Фед 11, 2015 10:22 pm

Сакам ова говедо да излези и да каже jасно "Со Фири немаме ништо заедничко и сме сосема различни луге"! Ништо повеке! Каков е овоj старт магазин? Шо стартира, некоj магазин, продавница шо?

Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Sponsored content Today at 7:44 am


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 4 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот