Жалби и поплаки

Страна 8 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Сре Фед 11 2015, 23:53

VOL напиша:aj sea vidi sto te prasuva Kingot.. nema da boli ic.
А на тебе каде ти се очите кога те прашав? Првин ти па потоа ке кажам и на кини Smile
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by чучулига on Сре Фед 11 2015, 23:53

Фири напиша:Разбрав лjубиш тиjн порно Smile

Неќам порно... а шо е тијн порно?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by king on Сре Фед 11 2015, 23:54

Фири напиша:
VOL напиша:aj sea vidi sto te prasuva Kingot.. nema da boli ic.
А на тебе каде ти се очите кога те прашав? Првин ти па потоа ке кажам и на кини Smile
Чекам само уште 20 минути ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9393
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Сре Фед 11 2015, 23:55

чучулига напиша:
Фири напиша:Разбрав лjубиш тиjн порно Smile

Неќам порно... а шо е тијн порно?
ne smee da kaze.. oti kako mal.. bil najmal.. i.. taka.. najmalite... so drugarcinjata.. Laughing
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by чучулига on Сре Фед 11 2015, 23:57

Како не смеј да кажи?

Мора да кажи, тој спомна!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Сре Фед 11 2015, 23:57

Со облека не можат ни постарите Smile Еден гангстер cakaл блондинка. Потоа таа кажала на приjателката си: Каков голем куcyр! Докле ме caka прститте на стапалата ми мрдаа чак! А она не си свалила како се нарекува на вашиот jазик чорапогаштникот Smile
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by чучулига on Сре Фед 11 2015, 23:59

Шо кажа бе чоек?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by king on Чет Фед 12 2015, 00:00

Уште 15 минути има нешто да каже

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9393
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Чет Фед 12 2015, 00:02

Ае одам да спиjам! Се е копирано, ке докажам на оса дека не сум говедо! А вие се инквизираjте помегjу себе. Вака кога се малкумина лугето ретардират Smile
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by king on Чет Фед 12 2015, 00:03

А ја ќе и кажам дека јас сум Фири

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9393
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Чет Фед 12 2015, 00:03

firi.. mislam deka e vreme da pomislis na vremeto.. Wink
nema efekt nisto , be bratko, so da ti praam.
so ke kazes , nema sto da iznenadis, me razbiras?
eve , dojdi na temava za Ukraina na primer, ke si muabetime
ama prvo ispolni si go ultimatumot, oti ke si zamines kako nikogas da ne si postoel
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by чучулига on Чет Фед 12 2015, 00:04

Не си ти фири кинг, не лажи... Вол е фири.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Чет Фед 12 2015, 00:04

Фири напиша:Ае одам да спиjам! Се е копирано, ке докажам на оса дека не сум говедо! А вие се инквизираjте помегjу себе. Вака кога се малкумина лугето ретардират Smile
a be samo tolku vi davame da vidite Laughing
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Чет Фед 12 2015, 00:05

чучулига напиша:Не си ти фири кинг, не лажи... Вол е фири.
e... ne e tocno.. TI si firi..
.... ! Suspect

dobro de.. i jas sum. priznavam. neka se ljuti zunzarata ama .. taka e.
az sazelyavam ljubimata mi osicka ama ebah ya vov mozok i kato firi i kato govedo Twisted Evil
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by чучулига on Чет Фед 12 2015, 00:08

Ај не ја замајавај Оса...

признај си фино и поштено, ти недостига, кисниш кај неа на форум...

абе се е то природно и за луѓе. Оти се срамите ич не ве разбирам!

Требен е фири шмири!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Чет Фед 12 2015, 00:11

чучулига напиша:Ај не ја замајавај Оса...

признај си фино и поштено, ти недостига, кисниш кај неа на форум...

абе се е то природно и за луѓе. Оти се срамите ич не ве разбирам!

Требен е фири шмири!
pa jas ne krijam!  se potskaravme deneska vo meanata na olelejnica, ke me baniraa , osa pogodi deka jas ( firi ) sum vol,  a drugite ne znaeja...
ama sto ne kazes deka i ti so istiot akaunt vleguvase tamu, nemoj samo mene...
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by чучулига on Чет Фед 12 2015, 00:18

А пардон... види сега шо открив хронолошки следејќи...

Вол, ти си причината за шизмата...

а убо за нова година требаше да се земите...

дур не се испостави дека не си на располагање па таја се намери да те одзема, превзема со страствено месење или како ли беше, (стој таму во меанта) а јас реков дека то нечини и е страшен грев...

Вол...

да му ојш на Оса да те меси а да му се извиниш на госпоџата дека то е за општо добри и за добар имиџ... да нема перцепција за омраза ко шо велат бе???

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Чет Фед 12 2015, 00:22

pa.. jas.. ne ja znam nejze licno Laughing


a tebe ko so gleam, ke treba cevli da ti kupuvam, Laughing za angazmanov
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by чучулига on Чет Фед 12 2015, 00:27

Љубоф ли е или панаѓур Фири то е небитно!!!

Си имате вие прашања, дали се знајте или не то не е битно, мора да си решите некои нешта због заради форумска хармонија!!!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Чет Фед 12 2015, 00:28

ti kazav deka sum, firi tamu. morav, inaku kako vol ke me zakole odma.
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by чучулига on Чет Фед 12 2015, 00:29

VOL напиша:a tebe ko so gleam, ke treba cevli da ti kupuvam, Laughing za angazmanov

И таја истото ми го рече па ја поминав зимата без чевли... памтам јас!!!

Sad Sad Sad

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Чет Фед 12 2015, 00:37

e pa.. znam koj ke ti kupi togas.. Wink Very Happy
i ona go znae
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by чучулига on Чет Фед 12 2015, 00:40

Шо збораш бе?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Чет Фед 12 2015, 00:41

eee.. pa .. golem e svetov.
komu kako se padne.. nekomu morkov.. nekomu .. Cool


Последната промена е направена од VOL на Чет Фед 12 2015, 00:44. Мислењето е променето 1 пати
avatar
VOL

Posts : 15391
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by чучулига on Чет Фед 12 2015, 00:44

Цк.

светот е острига.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 8 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот