Жалби и поплаки

Страна 6 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Сре Фед 11 2015, 22:57

Фири напиша:
VOL напиша:prasaj be nesto popragmaticno, kazi sto te interesira , Osa? Wink
Па многу е убава и паметна и ми се допагjа!
pa. so ne i se pustis?
znaes sto. ja i ti imame nesto zaednicko Twisted Evil
( ama ne e nikakov insekt toa, da pukne vrabecov od zajadlivost Laughing )
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by чучулига on Сре Фед 11 2015, 22:57

VOL напиша:prasaj be nesto popragmaticno, kazi sto te interesira , Osa? Wink

Ај сега кажи му дека ти си Оса....

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Сре Фед 11 2015, 22:57

чучулига напиша:
Фири напиша:Да бе суво злато, диаманти Smile Гледаj го jaс го карам говедото да каже една проста ВИСТИНА он се тегли наопакуSmile

Можи и тој е заљубен во Оса а ти му си на двајцата на патот... или сакат да се најдат преку тебе?

Не ти текна то а?

Признај!
Никако не може ова да ми текне оса да се залjуби во говедо! Но jас во птичка би можал!
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Сре Фед 11 2015, 22:58

Firi.. mnogu e prosto: jas ne izmisluvam, tuku kako e.. i toa e makata, so lugjevo mislat deka smisljam prikazni.

eve na primer, ednas, cuculiga me narece srboman.
i.. zazali posle Twisted Evil
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Сре Фед 11 2015, 22:59

VOL напиша:
Фири напиша:
VOL напиша:prasaj be nesto popragmaticno, kazi sto te interesira , Osa? Wink
Па многу е убава и паметна и ми се допагjа!
pa. so ne i se pustis?
znaes sto. ja i ti imame nesto zaednicko Twisted Evil
( ama ne e nikakov insekt toa, da pukne vrabecov od zajadlivost Laughing )
Што ни е заедничкото? Ти си србоман, jас сум бугарофил!
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Сре Фед 11 2015, 22:59

Никако не може ова да ми текне оса да се залjуби во говедо! Но jас во птичка би можал!
hihihi..
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Сре Фед 11 2015, 23:00

problemot, Firi, e tokmu vo sprotivnoto: jas sum Makedonec. so rengentski vid. visoko osposoben letac, ko Kal-El Twisted Evil
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Сре Фед 11 2015, 23:03

И jас сум македонец ама со жив вид на ренген мразим да се сликам!
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Сре Фед 11 2015, 23:04

kakov makedonec si koga Makedonija ja gledas kako del od Bugarija...


firi, nema da te karaat od maticniot ti, forum , sto dojde ovde, nema da ti se ljutat? Laughing
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by чучулига on Сре Фед 11 2015, 23:07

Вол, чоеко е заљубен... користи љубов, немој одма тврдо политички.

Пууууу

во мода се компромиси бе...!!!!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Сре Фед 11 2015, 23:11

pa dobro sega.. "zec VOLi kupus.. kupus voli rOSU.. a ja tebe draaga  i golu i bOSU".. Laughing Laughing Laughing 

sto bi rekle, drugarcinjata na firi, sumadijcite
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Сре Фед 11 2015, 23:13

VOL напиша:kakov makedonec si koga Makedonija ja gledas kako del od Bugarija...


firi, nema da te karaat od maticniot ti, forum , sto dojde ovde, nema da ti se ljutat? Laughing
Па она си е дел од Бугариjа, наjубавиот дел!
Немам матичен форум. Напуштив Меленица оти таму ме помислиjа за тебе!


Последната промена е направена од Фири на Сре Фед 11 2015, 23:15. Мислењето е променето 1 пати
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Сре Фед 11 2015, 23:15

pa tamu i ne mislat mnogu.

a za ona so kaza..
da te popravam. Pirinska Makedonija e najubaviot okupiran del od Makedonija. zasega  . a za ostatokot , ako mislis deka e ubav, neka ti e..
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Сре Фед 11 2015, 23:17

чучулига напиша:Вол, чоеко е заљубен... користи љубов, немој одма тврдо политички.

Пууууу

во мода се компромиси бе...!!!!
Да, например зошто вие тука седите сами и оние седат сами, а не се дружите?
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by чучулига on Сре Фед 11 2015, 23:18

Фири напиша:
Немам матичен форум. Напуштив Меленица оти таму ме помислиjа за тебе!

Фири, ич да не му ја мислиш... од одма да си му се вратиш...

сигурна сум дека твојов потег докажа дека ти не си чоекот на кој Оса се сомнева.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Сре Фед 11 2015, 23:18

VOL напиша:pa tamu i ne mislat mnogu.

a za ona so kaza..
da te popravam. Pirinska Makedonija e najubaviot okupiran del od Makedonija. zasega  . a za ostatokot , ako mislis deka e ubav, neka ti e..
Не , србите сакат да има едно мало парче од Бугариjа кое да мрази поголемото парче!
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by чучулига on Сре Фед 11 2015, 23:19

Фири напиша:Да, например зошто вие тука седите сами и оние седат сами, а не се дружите?

Кај пиши дека мора да се дружиме?

Фамилија не се одбира, друштво да!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Сре Фед 11 2015, 23:20

a be... moze samo da sakate.. i toa e se.
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Сре Фед 11 2015, 23:20

чучулига напиша:
Фири напиша:Да, например зошто вие тука седите сами и оние седат сами, а не се дружите?

Кај пиши дека мора да се дружиме?

Фамилија не се одбира, друштво да!
Епа како се друживте со години да не кажам децениj па сега толку се мразите и седите сами и плачете?
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by чучулига on Сре Фед 11 2015, 23:21

Фири напиша:Епа како се друживте со години да не кажам децениj па сега толку се мразите и седите сами и плачете?

Како мислиш?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Сре Фед 11 2015, 23:22

Фири напиша: напиша:Да, например зошто вие тука седите сами и оние седат сами, а не се дружите?

ovde, na ovoj forum, ima interesni tekstovi , i komentari.. i forumot e sostaven od sodrzajni materijali, koi mozat da razvijat solidna diskusija.

a tamu, ne znam... znam samo deka povekje od polovina muabet mu e ogovaranje -na ovoj forum, a nie sme vi glavna tema..
pa sega vidi ti koj sto raboti i kako gubi vreme..
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Сре Фед 11 2015, 23:22

VOL напиша:a be... moze samo da sakate.. i toa e se.
Што да сакаме бе говедо изjасни се? Илjадници од вас сакат бугарски пасош никоj од нас не сака македонски?
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Сре Фед 11 2015, 23:23

nikoj ovde ne "place.." impresijata ti e od drug forum.. Wink
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Сре Фед 11 2015, 23:24

чучулига напиша:
Фири напиша:Епа како се друживте со години да не кажам децениj па сега толку се мразите и седите сами и плачете?

Како мислиш?
Па мислам бевте попаметни -политиката си е политика па надвор од неа се си беше во ред!
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Сре Фед 11 2015, 23:24

Фири напиша:
VOL напиша:a be... moze samo da sakate.. i toa e se.
Што да сакаме бе говедо изjасни се? Илjадници од вас сакат бугарски пасош никоj од нас не сака македонски?
ok. i?
avatar
VOL

Posts : 15392
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот