Жалби и поплаки

Страна 5 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by чучулига on Сре Фед 11 2015, 22:24

Laughing Laughing Laughing

Е Фири, ептен си бе блесав..

замисли сега Вол напиши, да бе, јас се претставувам ко Фири... или нешто уште побетер...

будалче, шо ти е планот тогаш?

Laughing Laughing Laughing

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Сре Фед 11 2015, 22:25

Ако ова го напиши ке биди чоек без секаква чест и достоjанство!
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by чучулига on Сре Фед 11 2015, 22:26

УУууУУ

оти така мислиш?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Сре Фед 11 2015, 22:27

Jас верувам дека дури во наjголемото говедо има частичка човечност!
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Сре Фед 11 2015, 22:29

А ти оти не си XXXX Jас инстиотуциjа не би XXXX за ништо на светот!

ne dozvoluvam. zalam
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Сре Фед 11 2015, 22:29

eve sum.
kazi sto te maci
avatar
VOL

Posts : 15393
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by чучулига on Сре Фед 11 2015, 22:29

Инаку, подфорумот СТАРТ МАГАЗИН е за мајтап, сеири и то.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by чучулига on Сре Фед 11 2015, 22:30

Фири напиша:А ти оти не си xxxxx? Jас инстиотуциjа не би xxxxx за ништо на светот!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Еми, според агата и бакшишот де.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Сре Фед 11 2015, 22:31

VOL напиша:eve sum.
kazi sto te maci
Ке кажаш тука пред сите дека со тебе немаме ништо заедничко и сме сосема различни луге! Еднаш и ти да кажеш вистината!
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Сре Фед 11 2015, 22:32

nemam nikakva obvrska tebe nisto da ti kazuvam.
kogo go interesira?tebe ili...?
avatar
VOL

Posts : 15393
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Сре Фед 11 2015, 22:34

чучулига напиша:
Фири напиша:А ти оти не си xxxxx? Jас инстиотуциjа не би xxxxx за ништо на светот!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Еми, според агата и бакшишот де.
Можам ли да  ставам подпис "Не сум обичен кур монструм сум"? Smile
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Сре Фед 11 2015, 22:35

VOL напиша:nemam nikakva obvrska tebe nisto da ti kazuvam.
kogo go interesira?tebe ili...?
Ти веке кажуваш! Заб ли ке те заболи да кажеш дека немаме ништо општо?
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Сре Фед 11 2015, 22:40

Ебаго таа тема оди побргу одколку можам да jа наjдам!
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Сре Фед 11 2015, 22:42

Последно ке кажаш ли барем еднаш во животот ВИСТИНАТА или да си одам?
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Сре Фед 11 2015, 22:44

nema problem.
avatar
VOL

Posts : 15393
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Сре Фед 11 2015, 22:46

Епа кажи "Со Фири немаме ништо заедничко, ниту некогаш ке имаме!". Потоа почекаj да го копирам за да докажам на оса дека е направила наjголемата си грешка во животот да ме помисли за тебе и потоа бриши!
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by чучулига on Сре Фед 11 2015, 22:49

lol! lol! lol!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by чучулига on Сре Фед 11 2015, 22:50

Море Фири... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing 

чоек, какво бришење...

ова е суво злато бе!!!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Сре Фед 11 2015, 22:52

Да бе суво злато, диаманти Smile Гледаj го jaс го карам говедото да каже една проста ВИСТИНА он се тегли наопакуSmile
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by чучулига on Сре Фед 11 2015, 22:52

Еј...

Фири...

и друго ми текна...

а шо ако Оса е заљубена во Вол, па во секој Вол го бара? М?

Инаку, шо ти Вол?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Сре Фед 11 2015, 22:53

e pa.. neli sme jas i ti ISTO be Firi.. sto sega..?
avatar
VOL

Posts : 15393
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by VOL on Сре Фед 11 2015, 22:54

prasaj be nesto popragmaticno, kazi sto te interesira , Osa? Wink
avatar
VOL

Posts : 15393
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Сре Фед 11 2015, 22:54

Чучулига ти нели ке кажаш без секаков проблем дека jас не сум ти? А он не сака! Зошто?
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by чучулига on Сре Фед 11 2015, 22:54

Фири напиша:Да бе суво злато, диаманти Smile Гледаj го jaс го карам говедото да каже една проста ВИСТИНА он се тегли наопакуSmile

Можи и тој е заљубен во Оса а ти му си на двајцата на патот... или сакат да се најдат преку тебе?

Не ти текна то а?

Признај!

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Фири on Сре Фед 11 2015, 22:56

VOL напиша:prasaj be nesto popragmaticno, kazi sto te interesira , Osa? Wink
Па многу е убава и паметна и ми се допагjа!
avatar
Фири

Posts : 436
Join date : 2015-02-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Жалби и поплаки

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 5 of 11 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот