Со какви психопати располага форумов?

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Со какви психопати располага форумов?

Пишување by Zlatna on Пон Јан 19 2015, 19:59

Секој има право да се изјасни во виртуелниот свет, но кога некој ќе земе да се регистрира во туѓо име и да тресе зелени кои никогаш одреден член по форумите не го напишал тоа треба само да го направи лице кое е болно во умот зар не? Навистина треба да си психопат и да се претставуваш во туѓо име и да си губиш време да се регистрираш со цел да оцрниш некој. Јас таквите личности ги жалам. Дефинитивно треба да побараат помош но не на форум туку лекарска помош. 
Јузерот VOL се дрзнува да отвара лажен профил на други членови и со тоа да ги доведе во заблуда останатите, а и да ги оцрни членовите со дуплиот јузер.
Стварно треба да си VOL за да така функционираш. Ако VOL е модератор и прави вакви прекршоци јас не знам зошто молчат администраторите и сеуште го држат на таа функција. Срамота.

Zlatna

Posts : 6
Join date : 2015-01-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со какви психопати располага форумов?

Пишување by чучулига on Пон Јан 19 2015, 20:03

На која основа обвинуваш дека Вол отворил лажен профил на форумов?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со какви психопати располага форумов?

Пишување by хан Ацо on Пон Јан 19 2015, 20:03

Ако ова е верно е многу жалосно.Яс го поздравив стариот нов член Оса Embarassed
avatar
хан Ацо

Posts : 330
Join date : 2014-11-15
Location : Бугариjа

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со какви психопати располага форумов?

Пишување by VOL on Пон Јан 19 2015, 20:04

more zlatna..
da ne se prejade pivtii , pa sega ne mozes po konjot, pa udri po samarot? Smile
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со какви психопати располага форумов?

Пишување by VOL on Пон Јан 19 2015, 20:05

чучулига напиша:На која основа обвинуваш дека Вол отворил лажен профил на форумов?

na osnova na gledanje na kovcijja od izedena pivtija Laughing Suspect Suspect
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со какви психопати располага форумов?

Пишување by 0sa on Пон Јан 19 2015, 20:06

..povelete vo meanata.. Zlatna, ti si King, ili Vol? ili mozhebi si ti cuculiga? kakva igra igrate sega? imam stolche za sekogo, ako bide kulturen..
avatar
0sa

Posts : 22
Join date : 2015-01-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со какви психопати располага форумов?

Пишување by Zlatna on Пон Јан 19 2015, 20:08

Столчиња има за секој ама неко че ичи кучи празним чеповима Very Happy

Zlatna

Posts : 6
Join date : 2015-01-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со какви психопати располага форумов?

Пишување by Zlatna on Пон Јан 19 2015, 20:10

хан Ацо напиша:Ако ова е верно е многу жалосно.Яс го поздравив стариот нов член Оса Embarassed
Moре Ацо не е тоа ОСА ова е со нула па sa.
Кога некој има болен ум само доктор помага. Срамота

Zlatna

Posts : 6
Join date : 2015-01-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со какви психопати располага форумов?

Пишување by хан Ацо on Пон Јан 19 2015, 20:11

Се заебав Embarassed
avatar
хан Ацо

Posts : 330
Join date : 2014-11-15
Location : Бугариjа

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со какви психопати располага форумов?

Пишување by VOL on Пон Јан 19 2015, 20:12

so e bre so vas, lugje, ne moze da se priberete. masovna histerija ,ili nekpja epidemija?

avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со какви психопати располага форумов?

Пишување by VOL on Пон Јан 19 2015, 20:13

daj priberete se ne se znae koj e koj, dupli nikovi dupli iminja, se podjebavate tuka I megjusebe..

more, luda raja.
sigurni ste deka ste normalni?
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со какви психопати располага форумов?

Пишување by чучулига on Пон Јан 19 2015, 20:15

Интересно е за читање В. остај не му се мешај.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со какви психопати располага форумов?

Пишување by VOL on Пон Јан 19 2015, 20:17

a be aj vidi gi.
kako nevakcinirani se.
posle vol mu e kriv, ojle mu kriv, vrabecov mu e kriv..

ako vi e arno ovde sedete si , ako ne usvet.
kako moze da odrzuvate po 4-5 nicka ne mi e jasno.

boze, pomogni im.
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со какви психопати располага форумов?

Пишување by Zlatna on Пон Јан 19 2015, 20:28

VOL напиша:a be aj vidi gi.
kako nevakcinirani se.
posle vol mu e kriv, ojle mu kriv, vrabecov mu e kriv..

ako vi e arno ovde sedete si , ako ne usvet.
kako moze da odrzuvate po 4-5 nicka ne mi e jasno.

boze, pomogni im.
Рече психото и продолжи со навреди и по новите членови Very Happy

Zlatna

Posts : 6
Join date : 2015-01-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со какви психопати располага форумов?

Пишување by чучулига on Пон Јан 19 2015, 20:30

Златна, на која основа ти е обвинувањето?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со какви психопати располага форумов?

Пишување by sprinter007 on Пон Јан 19 2015, 20:32

Конкрит,очекувам твое објаснување.До ден денес тврдиш дека Ченто користел троници. Што е сега ова Конкрит?Падна толку ниско?Барем имај доблест и регистрирај непостоечки ник, а не да ги валкаш никовите на членовите на Утопеница.Срамота Конкрит.Срамота.Ако навистина се отвори Утопеница повторно,си помислил ли со каков образ ке се појавиш да пишуваш таму?Ке бидам првиот што ке ти го набијам ова на носот.Само ако Андреј е во право и Утопеница се врати на нетот.


Последната промена е направена од sprinter007 на Пон Јан 19 2015, 20:33. Мислењето е променето 1 пати

sprinter007

Posts : 28
Join date : 2014-12-04

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со какви психопати располага форумов?

Пишување by VOL on Пон Јан 19 2015, 20:32

Рече психото и продолжи со навреди и по новите членови
I sea koj si ti zlaten, osa, jambo, yas... seedno?
nov lik I nik? Laughing Laughing Laughing

pa kako nov nik koj se zali od "navreduvanje na nivite clenovi"
prvo preprocitaj se "NOV NIKU I NOV CLENU"
sto si napisal vo svojot PRV komentar, pa potoa "mozebi" , upotrebi navreduvacki ton , kon mene konkretno. Wink

zatoa vleze, da mi kazes kolku te bolelo ?
od mene dobredojde.

vo 6 posta dosega ne uspea ni da kazes pozdrav.
ti najde da se zalis

a be ne znam sto  problem si imate, navistina, ama mislam deka e od masoven karakter.
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со какви психопати располага форумов?

Пишување by VOL on Пон Јан 19 2015, 20:39

Zlatna? da ne r'gjosa? ili ti snema ...od.. osilata ? Wink
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со какви психопати располага форумов?

Пишување by чучулига on Пон Јан 19 2015, 20:40

sprinter007 напиша:Конкрит,очекувам твое објаснување.До ден денес тврдиш дека Ченто користел троници.Што е сега ова Конкрит?Падна толку ниско?Барем имај доблест и регистрирај непостоечки ник, а не да ги валкаш никовите на членовите на Утопеница.Срамота Конкрит.Срамота.Ако навистина се отвори Утопеница повторно,си помислил ли со каков образ ке се појавиш да пишуваш таму?Ке бидам првиот што ке ти го набијам ова на носот.Само ако Андреј е во право и Утопеница се врати на нетот.
Не ви се чини дека премногу лесно и брзо обвинувате?

Зошто некој би напрајл нешто толку очигледно против себе?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13439
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со какви психопати располага форумов?

Пишување by king on Пон Јан 19 2015, 20:44

За работите да бидат појасни ...

Zlatna е зунзарата ОЅА оригиналот


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со какви психопати располага форумов?

Пишување by VOL on Пон Јан 19 2015, 20:48

zatoa ona "Zlatna" demek , na zuto da i mava, po maskirnite ratnicki boi na zunzarata.. drugpat koga ke se ubaci mozda ke bide "crna" Laughing
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со какви психопати располага форумов?

Пишување by Admin on Пон Јан 19 2015, 20:49

sprinter007 напиша:Конкрит,очекувам твое објаснување.До ден денес тврдиш дека Ченто користел троници. Што е сега ова Конкрит?Падна толку ниско?Барем имај доблест и регистрирај непостоечки ник, а не да ги валкаш никовите на членовите на Утопеница.Срамота Конкрит.Срамота.Ако навистина се отвори Утопеница повторно,си помислил ли со каков образ ке се појавиш да пишуваш таму?Ке бидам првиот што ке ти го набијам ова на носот.Само ако Андреј е во право и Утопеница се врати на нетот.


...не е тоа работа на Concrete тој е само член на форумот како и сите други, значи нема што од него да бараш објаснение ..
На форумов од пред малку  нема ни 0sa ни Zlatna ниту milojkadojka, или  zlatna putka......., а ти кому сакаш и како сакаш набивај на нос..., тоа е твое право.
avatar
Admin
Admin

Posts : 139
Join date : 2013-01-10

http://veternica.macedonianforum.net

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со какви психопати располага форумов?

Пишување by king on Пон Јан 19 2015, 20:54

sprinter007 напиша:Конкрит,очекувам твое објаснување.До ден денес тврдиш дека Ченто користел троници. Што е сега ова Конкрит?Падна толку ниско?Барем имај доблест и регистрирај непостоечки ник, а не да ги валкаш никовите на членовите на Утопеница.Срамота Конкрит.Срамота.Ако навистина се отвори Утопеница повторно,си помислил ли со каков образ ке се појавиш да пишуваш таму?Ке бидам првиот што ке ти го набијам ова на носот.Само ако Андреј е во право и Утопеница се врати на нетот.
Ене ти го одговорот ...три поста под овој твојот ...цитираниот ...

... па сега види ти кој паѓа толку ниско ...
...некогаш е попаметно да се поќути и почека неголи со гол гс да се истрчува ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со какви психопати располага форумов?

Пишување by VOL on Пон Јан 19 2015, 21:00

koj e bre ovoj pa sega? aj pisi se so vistinski nik- ne moze covek kraj da vi fati koj e koj?
avatar
VOL

Posts : 15358
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со какви психопати располага форумов?

Пишување by king on Пон Јан 19 2015, 21:02

Тој од кога е дојден ...само духови лови ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9375
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Со какви психопати располага форумов?

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 1 of 2 1, 2  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот