Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Страна 3 of 37 Previous  1, 2, 3, 4 ... 20 ... 37  Next

Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by Laba on Нед Јан 18 2015, 09:41

добро утро, ронилице
avatar
Laba

Posts : 414
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by чучулига on Нед Јан 18 2015, 09:41

Laba напиша:ајде да видиме овде како ке си поминам.
една девојка таму, една овде, и двете како мачки околу маченца ме гледате Smile
мислам дека и не се исплатува да се биде  културен на форум.
Е ич не си во право!

И да си знајш, ова ми е навредливо.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by Laba on Нед Јан 18 2015, 09:42

ти сериозно ова ?
avatar
Laba

Posts : 414
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by чучулига on Нед Јан 18 2015, 09:42

Laba напиша:добро утро, ронилице

орка китица, ко шо рече конкретниот

Laughing Laughing Laughing

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by VOL on Нед Јан 18 2015, 09:43

ke ima topless rvanje u kal, ijaaaa... ja sum u prv red da znaete!
avatar
VOL

Posts : 15425
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by Laba on Нед Јан 18 2015, 09:44

ако кажам дека на форумов се гледа омраза , кон другиот форум,што е казната за тоа овде?
avatar
Laba

Posts : 414
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by чучулига on Нед Јан 18 2015, 09:46

Laba напиша:ако кажам дека на форумов се гледа омраза , кон другиот форум,што е казната  за тоа овде?
Јас, би игнорирала најверојатно.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by VOL on Нед Јан 18 2015, 09:46

aa.. za takvo nesto ovde, ke mora da  stois na edna noga u poza -ballerina i da si go drzis nosot.
dva saati.
i da si vikas- jasakam careata kerkaaaa..
na plostad.
avatar
VOL

Posts : 15425
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by Laba on Нед Јан 18 2015, 09:48

не се снајдов баш по форумиве.
чучулига, би ме игнорирала мене, како , да не ми правиш муабет?
avatar
Laba

Posts : 414
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by чучулига on Нед Јан 18 2015, 09:49

Темата би ја игнорирала.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by VOL on Нед Јан 18 2015, 09:54

...a so skubenje, vazi ,ili samo rvanje ?
avatar
VOL

Posts : 15425
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by Laba on Нед Јан 18 2015, 09:54

Smile Smile Smile
avatar
Laba

Posts : 414
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by king on Нед Јан 18 2015, 09:57

Laba напиша:не се снајдов баш по форумиве.
чучулига, би ме игнорирала мене, како , да не ми правиш муабет?
Не, не, не ... баш убаво се снаоѓаш ....

.... сега ќе бидам малку индискретен и ќе постирам еден мој пост ..од еден чет канал... или на кратко ... тука немаме, бар јас ... да се занимавам со друг форум ... што и како е таму ..
..може евентуално да преземам нешто интересно ..

ако сликата не се гледа цела ..еве во друга резолуција...


_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9412
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by Laba on Нед Јан 18 2015, 10:00

???не разбирам..
avatar
Laba

Posts : 414
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by Laba on Нед Јан 18 2015, 10:01

тоа е некој коментар за мене?
avatar
Laba

Posts : 414
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by чучулига on Нед Јан 18 2015, 10:02

Кинг е тужибаба!

Laughing Laughing Laughing

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by VOL on Нед Јан 18 2015, 10:03

toa e isecok od muabet sto ti ne treba da go vidis, i ne go gledas, ama kolku da vidis deka nikoj ne ti raboti zad grb ovde ili te mesti..
avatar
VOL

Posts : 15425
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by чучулига on Нед Јан 18 2015, 10:03

Laba напиша:тоа е некој коментар за мене?

Да, и сега знајш дека те сметам за силна и паметна жена.

Embarassed Embarassed Embarassed

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by Laba on Нед Јан 18 2015, 10:06

збунета сум ама ако е тоа тоа што мислам во ред.благодарам.
avatar
Laba

Posts : 414
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by чучулига on Нед Јан 18 2015, 10:07

И јас сум збунета малку.

Тебе шо те буни?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by Laba on Нед Јан 18 2015, 10:09

сомнежите, кои одат преку сите граници, а предизвикуваат дури некој да ти каже дека сум била срам за женскиот род.
avatar
Laba

Posts : 414
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by VOL on Нед Јан 18 2015, 10:10

zavisi koj ke ti go kaze toa, mozes da se navredis a mozes i da se sozalis..
avatar
VOL

Posts : 15425
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by чучулига on Нед Јан 18 2015, 10:11

Уф, ти налепи за мене.

Само, те молам да ме разбериш, не ми се муабети околу то.

Ок?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13440
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by Laba on Нед Јан 18 2015, 10:18

па мене така ме нарекоа.
и упорно барав објаснување наместо да го добијам,
добив улога на бело глувче, за да си поиграат. Smile
avatar
Laba

Posts : 414
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by king on Нед Јан 18 2015, 10:27

Laba напиша:па мене така ме нарекоа.
и упорно барав објаснување наместо да го добијам,
добив улога на бело глувче, за да си поиграат. Smile
Ме интересира дали овде некој те навредил?
...ситните зезанции, јадачки  ... не ги рачунам ... ко на пример оние моине ...лаба, лара ... и слично ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9412
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 3 of 37 Previous  1, 2, 3, 4 ... 20 ... 37  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот