Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Страна 2 of 37 Previous  1, 2, 3 ... 19 ... 37  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by чучулига on Пет Јан 16 2015, 15:40

Laba напиша:инаку, не влегов на форумов за да се докажувам, тоа е твоја перцпепција, извини ако сум ти оставила таков впечаток, но грешиш, затоа што до нуркањево дојдовме преку,цигарите Smile


Небиди таква, нема за шо да се извинваме една на друга. Мислам коректно си муабетиме.

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12774
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by Laba on Пет Јан 16 2015, 15:41

ok.мило ми е што си задоволна со себе.
а и што најдовме заедничка тема за разговор.

ве поздравувам , за сега

Laba

Posts : 395
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by чучулига on Пет Јан 16 2015, 15:43

и мене исто.

поздрав Лаба.

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12774
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by VOL on Пет Јан 16 2015, 16:59


_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by VOL on Пет Јан 16 2015, 18:21

Севкупно има 9 членови он-лајн :: 4 Регистрирани, 1 Скриени и 4 Гости :: 1 Botijaaa..

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by king on Пет Јан 16 2015, 18:23

Па гостите од бугаристан пречекај ги по стариот добар македонски обичај..
.. со слатко и вода ...

_________________
Види аватар!

king

Posts : 8770
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by VOL on Пет Јан 16 2015, 18:27

king напиша:Па гостите од бугаристан пречекај ги по стариот добар македонски обичај..
.. со слатко и вода ...

 slatko nemam, imam kupus kisel,
 a voda,    vo Ohrid...nudime..

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by хан Ацо on Пет Јан 16 2015, 22:13

VOL напиша:
king напиша:Па гостите од бугаристан пречекај ги по стариот добар македонски обичај..
.. со слатко и вода ...

 slatko nemam, imam kupus kisel,
 a voda,    vo Ohrid...nudime..

Нема го тука N.C.D. да те дупи зо овие зборови.

хан Ацо

Posts : 323
Join date : 2014-11-15
Location : Бугариjа

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by king on Пет Јан 16 2015, 23:40

хан Ацо напиша:

Нема го тука N.C.D. да те дупи зо овие зборови.
Не сум знаел дека се бавиш со повикување на духови на мртви Twisted Evil Twisted Evil

_________________
Види аватар!

king

Posts : 8770
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by concrete on Саб Јан 17 2015, 02:20

king напиша:
хан Ацо напиша:

Нема го тука N.C.D. да те дупи зо овие зборови.
Не сум знаел дека се бавиш со повикување на духови на мртви Twisted Evil Twisted Evil
...абе гале-шаман е тој.., што си мислеше ти... Smile

concrete

Posts : 6177
Join date : 2013-01-10

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by VOL on Саб Јан 17 2015, 02:22

хан Ацо напиша:
VOL напиша:
king напиша:Па гостите од бугаристан пречекај ги по стариот добар македонски обичај..
.. со слатко и вода ...

 slatko nemam, imam kupus kisel,
 a voda,    vo Ohrid...nudime..

Нема го тука N.C.D. да те дупи зо овие зборови.


e nema go. ke proveram  na koj spisok mi e , vo dupenite ili ebonite..

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by VOL on Саб Јан 17 2015, 04:24Re: Зошто Бугарија прво ги призна Македонците а потоа се пишмани?

 by jambo Today at 05:23


VOL напиша:mislam deka golem del od postovive treba da se premesti vo druga tema.
meana, ili sto znam.

Postovite se vo red......samo sto tebe te boli vistinata
deka si makedonec i deka zivees na nekoe bezimeno mesto
....koga sretnav eden vo uniforma go prasav sumar li si ili
nekoj poljak da pazi polinja
toj rece ne be jas sum policaj............
...........bog da cuva....

Re: Зошто Бугарија прво ги призна Македонците а потоа се пишмани?

 by VOL Today at 05:23
ic.

poveli vo meanata, te cekam.

_________________
.... tivko, tivko, momcinja, da ne cujat spioni, nasite "prijateli"...poveli Jambo


Севкупно има 3 членови он-лајн :: 1 Регистрирани, 1 Скриени и 1 Гост :: 1 Bot
Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 24 во Пет Јан 16 2015, 22:19

Регистрирани членови: jambo, VOL


te cekam da mi kazes. ne mi smeta vokabularot, samo ako ima poenta komentarot..

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by VOL on Нед Јан 18 2015, 00:58

ijaa.

so si najdov

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by king on Нед Јан 18 2015, 01:01

Скини и крилата ..... Twisted Evil

... си видел како се вртат без крила ...

_________________
Види аватар!

king

Posts : 8770
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by VOL on Нед Јан 18 2015, 01:02

da be.
 i si vitka gzot da si go pusi ..toa osiloto

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by чучулига on Нед Јан 18 2015, 01:04

Никако да ја преболите Оса гледам.

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12774
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by VOL on Нед Јан 18 2015, 01:07

pa ne ne' zabole, pa da ja preboluvame Laughing

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by king on Нед Јан 18 2015, 01:10

чучулига напиша:Никако да ја преболите Оса гледам.
Јок бе ... си прајме муабет од инсектологија

_________________
Види аватар!

king

Posts : 8770
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by чучулига on Нед Јан 18 2015, 01:19

Ок де, кој да ве знаел дека сте ентимолози (ко Грисом од ЦСИ)

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12774
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by Laba on Нед Јан 18 2015, 09:37

добро утро.

Laba

Posts : 395
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by VOL on Нед Јан 18 2015, 09:38

ijaaa. dobro utro
"vraniskovski," a? Twisted Evil

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by Laba on Нед Јан 18 2015, 09:39

ајде да видиме овде како ке си поминам.
една девојка таму, една овде, и двете како мачки околу маченца ме гледате Smile
мислам дека и не се исплатува да се биде културен на форум.

Laba

Posts : 395
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by чучулига on Нед Јан 18 2015, 09:39

Доброооо утроооооо!

_________________
BITCH

чучулига

Posts : 12774
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by VOL on Нед Јан 18 2015, 09:39

sto tebe ti se slucilo vaka posabajlecki?

_________________
The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he didn't exist. And like that...he's gone.

https://www.youtube.com/watch?v=EZ4ELvmTOnw

VOL

Posts : 13775
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by Laba on Нед Јан 18 2015, 09:41

и јас не знам.
детски работи, ништо посебно.

Laba

Posts : 395
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 2 of 37 Previous  1, 2, 3 ... 19 ... 37  Next

Преглед на претходна тема Преглед на наредна тема Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот