Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Страна 6 of 37 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 21 ... 37  Next

Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by чучулига on Пон Јан 19 2015, 19:52

0sa напиша:..cuculiga, znaes ti sto si kradela, nemoj sega da me prerpasuvas..
poveli ako ti se pie nesto, sedni, ke go pratam momcheto da ti donese..
Ништо не сум украла... за шо ме обвинуваш?

А морам и да те препрашам, зошто ти го крадиш виртуелниот идентитет на претходната меанџифка?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by 0sa on Пон Јан 19 2015, 19:52

..dali znaete kade beshe premierot denes za krstot? a precedatelot? dali probaa od pivtiite , vo Kumanovo , najubaviot grad vo Makedonija pravat pivtijada, cel grad prekrasno mirisa na ubavite vkusni pivtii..mmm..m.m.m..
avatar
0sa

Posts : 22
Join date : 2015-01-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by 0sa on Пон Јан 19 2015, 19:55

чучулига напиша:
0sa напиша:..cuculiga, znaes ti sto si kradela, nemoj sega da me prerpasuvas..
poveli ako ti se pie nesto, sedni, ke go pratam momcheto da ti donese..
Ништо не сум украла... за шо ме обвинуваш?

А морам и да те препрашам, зошто ти го крадиш виртуелниот идентитет на претходната меанџифка?

..naviknati sme na tvoite lagi i spinovi, mlada no losha devojko.. ti vo meanava ne doagjash da pies i da se veselish tuku a provocirash.. jas nishto ne sum ukrala ako nekoj me blokiral, pa moram povtorno da se uklucham.. a ti ja zloupotrebuvash svojata moderatorska funckija.. poveli sega, napij se neshto za nervite..
povelete, povelete dobronamernici..toa se samo slucajni nezadovolni gosti koi se redovni vo remetenjeto na meanata//
avatar
0sa

Posts : 22
Join date : 2015-01-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by хан Ацо on Пон Јан 19 2015, 19:57

0sa напиша:..pochituvani gosti, kolku sme, kolku ne ima? dali treba da se plasime od upad na UJP vo meanava?  zosto nashite brakja od Bugarija gi nema, nie sme pochesteni od nivnoto prisustvo, toa ni se dragi gosti i ne treba da se plashat...
Тука сум Оса,ми се пие вино,од него кога пием од ништо не ме е страв Very Happy
Айде сега да слушнеме една убава песна

avatar
хан Ацо

Posts : 330
Join date : 2014-11-15
Location : Бугариjа

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by чучулига on Пон Јан 19 2015, 19:58

0sa напиша:..naviknati sme na tvoite lagi i spinovi, mlada no losha devojko.. ti vo meanava ne doagjash da pies i da se veselish tuku a provocirash.. jas nishto ne sum ukrala ako nekoj me blokiral, pa moram povtorno da se uklucham.. a ti ja zloupotrebuvash svojata moderatorska funckija.. poveli sega, napij se neshto za nervite..
povelete, povelete dobronamernici..toa se samo slucajni nezadovolni gosti koi se redovni vo remetenjeto na meanata//
Аааааа...

ова се сериозни обвинувања.

Среќа дека се неточни.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by 0sa on Пон Јан 19 2015, 20:00

Ajde Hane,poveli sedni, tebe mi e cest da te usluzham, sto ke se nappies? mora da si umoren , poveli na udobno stolche i najubava masa. jadete li pivtii ? kaj nas taka gi vikame, a se vikaat i pacha.
te nudam ubavo crveno vino so karamfilche...
avatar
0sa

Posts : 22
Join date : 2015-01-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by Zlatna on Пон Јан 19 2015, 20:01

Јузерот на Оса е дупли и пишува VOL во недостаток на мозок и непобарана лекарска помош на време. 
Срамота за администрацијата што поддржува вакви психопати.

ne dupli tuko u sto sakam  mozam da se pretvoram de
vidi kako toa go pravam\

Zlatna

Posts : 6
Join date : 2015-01-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by VOL on Пон Јан 19 2015, 20:02

more, more..
sto e , snema pivtii ? Laughing Laughing Laughing
avatar
VOL

Posts : 15287
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by king on Пон Јан 19 2015, 22:28

Zlatna напиша:Јузерот на Оса е дупли и пишува VOL во недостаток на мозок и непобарана лекарска помош на време. 
Срамота за администрацијата што поддржува вакви психопати.
 Нека  постот стои урамен^^^

Zlatna = OSA

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9348
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by чучулига on Пон Јан 19 2015, 22:31

А Оса не е банирана, блокирана ни слично така?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by king on Пон Јан 19 2015, 23:10

ОЅА ... ориџинале е слободна да зуи на форумов колку сака

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9348
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by VOL on Пон Јан 19 2015, 23:13

leleee...
avatar
VOL

Posts : 15287
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by king on Пон Јан 19 2015, 23:44

Што среќа имаме со меанџинкине ....
... све зујалици ...

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9348
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by чучулига on Пон Јан 19 2015, 23:48

Да не е почудена/урочена меаната?

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by king on Пон Јан 19 2015, 23:53

Ја се си мислам дека камуфлираат црвен фенер ...
.. а меаната им е перална ....

_________________
Види аватар!
avatar
king

Posts : 9348
Join date : 2014-02-19

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by VOL on Пон Јан 19 2015, 23:55

чучулига напиша:Да не е почудена/урочена меаната?
da ne sakas da im prebaes Laughing Laughing Laughing Laughing
avatar
VOL

Posts : 15287
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by чучулига on Пон Јан 19 2015, 23:57

Цк.. не се разбирам од то.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by VOL on Вто Јан 20 2015, 00:00

чучулига напиша:Цк.. не се разбирам од то.
Laughing Laughing Laughing
pa sama pisa deka pratis nekoi vudu emisii , zatoa te gibnav Laughing Laughing Laughing
avatar
VOL

Posts : 15287
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by чучулига on Вто Јан 20 2015, 00:03

Е ако е од телевизија гледање... преЦедник на светот треба да станам.

Laughing

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by VOL on Вто Јан 20 2015, 00:06

pa ti kaza bre za uroci  , a ne za izbori, ne se praj ulava sega!
ima da baes I tocka.
cim si imala kratok kurs po vudu magii, zimaj toa zarzavatite I od-baj go forumon.

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQfjFF5ECt2Iaw_2v0VwUARwsKe7Q5FvvY6C_Y8iMS5UMkQSvaS-w
avatar
VOL

Posts : 15287
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by чучулига on Вто Јан 20 2015, 00:10

Цк.. не бива.

_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by VOL on Вто Јан 20 2015, 00:14

dobro, be eej, pa I ti kostrezenje..
avatar
VOL

Posts : 15287
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by VOL on Вто Јан 20 2015, 00:20

more lugje..

eve vi MEANA.

sto ne so dojdete ovde, ke si muabetime.
ljudski..
nema kafe nema kikiriki topli bile krckavi bile.. bademi dinstani I usi vareni..
avatar
VOL

Posts : 15287
Join date : 2014-11-25

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by Laba on Чет Јан 22 2015, 11:32

знае ли некој добар сервис за водни скутери или цетвороцикли ама во Скопје, не од Охрид.?
avatar
Laba

Posts : 409
Join date : 2015-01-13

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by чучулига on Чет Јан 22 2015, 12:33


_________________
BITCH
avatar
чучулига

Posts : 13419
Join date : 2014-07-11

Вратете се на почетокот Go down

Re: Кафе бар „ВЕТЕРНИЦА“

Пишување by Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Страна 6 of 37 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 21 ... 37  Next

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот